Pozycja Krótkie podsumowanie serwisu i oferty Ranking Odwiedziny Nota Końcowa
1      Skorzystamy z tej windy

Wiemy doskonale, na jak wiele przydaje się winda elektryczna cena bowiem nie powinna nas przerazić. W domu czy w miejscach publicznych jest ona jak najbardziej wskazana. Szczególnie, gdy zależy nam na ułatwieniu poruszania się osób starszych i niepełnosprawnych. Dzięki temu naprawdę będzie to możliwe, a my sami będziemy zadowoleni. W takim razie pewnie zdecydujemy się na taki model jak winda elektryczna cena nie będzie dla nas problemem. Skorzystamy z najróżniejszych modeli, które są dostępne na tej stronie internetowej i wybierzemy to, co najbardziej nam odpowiada właśnie dzisiaj w korzystnej cenie.

Adres www: https://windy-raczkowski.pl/winda-elektryczna-x-10/

Nasza ocena: 2

228 492 INF
2 https://the-floor.pl/czy-podloga-winylowa-nadaje-sie-do-kuchni/
Możliwość wyboru to piękniejsza rzeczywistość.

Panele nadają się do każdego pomieszczenia w domu lub mieszkaniu. Naturalne warto optymalizować proces kładzenia podłogi pod względem użyteczności. Tam, gdzie spodziewamy się dużego zawilgocenia, należy wybrać odpowiednio przystosowane panele. W ten sposób sprawdzi się podłoga winylowa do kuchni czy łazienki, a panele laminowane świetnie sprawdzą się w salonie, czy pokoju dziecięcym. Podłoga winylowa do kuchni sprawdzi się pod każdym względem. W firmie The Floor mamy ogromny wybór paneli winylowych. Pozwala on dobrać nam dowolny kolor bądź fakturę imitującą kamień, drewno lub płytki. The Floor gwarantuje ogromny wachlarz możliwości.

Adres www: the-floor.pl

Nasza ocena: 2

226 413 INF
3 Hale magazynowe o ogromnym potencjale.

Hale magazynowe mają swoją specyfikę. Kluczowe dla nich i przedsiębiorstw je obsługujących są dostawy i wysyłki towarów. Równie ważne jest utrzymanie dobrej komunikacji dla wózków widłowych i innych urządzeń służących do przemieszczania towarów. Wszystkie te aspekty mają ogromne znaczenie dla firmy Kobex, kiedy projektuje i montuje hale magazynowe. Producent uwzględnia podjazdy dla TIR-ów, miejsca dostaw i odbiorów towaru. Kobex jest jedną z najlepszych firm, która tworzy od podstaw hale magazynowe. Producent może pochwalić się ogromną liczbą projektów zakończonych sukcesem i zadowoleniem odbiorcy.

Adres www: https://www.kobexstal.pl/pl/hale/hale-magazynowe/

Nasza ocena: 2

225 898 INF
4 Płyty na tarasy i balkony

W ofercie naszej firmy można znaleźć najwyższej jakości płyty tarasowe, które bardzo dobrze sprawdzają się w różnych warunkach - w tym atmosferycznych. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się nasze kolekcje atrakcyjnych wizualnie płyt tarasowych o różnych wzorach - w tym z kolekcji PRO, Colorblend czy Lux. Wszystkie płyty tarasowe są objęte solidnymi gwarancjami i przystosowane do intensywnej eksploatacji w różnych warunkach. Regularnie w naszej ofercie pojawiają się także płyty ogrodowe, które mogą pełnić rolę dekoracyjną. Ceny naszych płyt są bardzo atrakcyjne na tle innych dostawców tych materiałów.

Adres www: https://jadar.pl/produkty/kolekcja-plyt-tarasowych.html

Nasza ocena: 2

220 973 INF
5 Polskie baterie

Renomowany polski producent, oferujący ogniwa i polskie baterie trakcyjne do elektrycznych wózków widłowych, serdecznie zaprasza do zapoznania się z atrakcyjną ofertą. Jeśli interesują Państwa polskie baterie do wózków platformowych i widłowych każdego typu, u nas znajdą Państwo to, co najlepsze. Wśród naszych usług znajduje się także utylizacja akumulatorów i baterii, sprzedaż części zamiennych i urządzeń dodatkowych, serwis baterii i prace remontowe w akumulatorniach. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która cieszy się świetnymi opiniami Klientów. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę www.

Adres www: https://www.bater.pl/

Nasza ocena: 2

220 550 INF
6 Zbiorniki na ON

Mobilny zbiornik na paliwo (200l, 3000 l i w wielu innych pojemnościach) to jedna z głównych specjalności naszego przedsiębiorstwa. W naszej ofercie można znaleźć m.in. specjalne zbiorniki na olej napędowy, które są stosowane w różnych magazynach czy w rolnictwie. Są to markowe zbiorniki cieszące się uznaniem wśród ekspertów. Takie rozwiązania jak mobilny zbiornik na paliwo (200l i o innych wymiarach) są uzupełniane przez wiele innych typów zbiorników - nie tylko na paliwa, ale także na nawozy sztuczne czy wodę. Pełna lista oferowanych zbiorników znajduje się na stronie naszego przedsiębiorstwa.

Adres www: https://ekozbiorniki.pl/produkt/mobilny-zbiornik-na-paliwo-olej-napedowy-200l-sibuso-cm200-classic-12v-35l-min/

Nasza ocena: 2

219 595 INF
7 brak zdjęcia
Hale o dużej powierzchni

Nasza oferta to kilka standardowych budynków magazynowych oraz solidne hale stalowe. Wielkopolska to jeden z głównych obszarów działania naszej firmy. Dla klientów biznesowych z tego terenu jesteśmy w stanie zaproponować sprawne generalne wykonawstwo dowolnych kategorii budynków stalowych. W ofercie posiadamy kilka standardowych konstrukcji, ale jesteśmy w stanie dopasować ich parametry do indywidualnych potrzeb naszych odbiorców. Dajemy gwarancje jakości na wszystkie projektowane hale stalowe. Wielkopolska pozwala nam także rozwijać sprzedaż elementów takich jak świetliki do magazynów i wielu innych.

Adres www:

Nasza ocena: 2

216 075 INF
8 https://www.kobexstal.pl/pl/hale/hale-rolnicze/
Inwestycja w hale stalowe.

Aby nasza produkcja bądź też działania na rynku logistycznym były w stanie stale się rozwijać zapewniając sobie przy tym większe zyski i poszerzając znacznie grono odbiorców. Należy zastanowić się nad odpowiednimi inwestycjami w tym kierunku. Warto przy tym rozważyć doskonałą opcje jaka są hale stalowe. Ceny takich obiektów to za każdym razem sprawa, którą należy wycenić indywidualnie. Wszystko bowiem zależy od gabarytów i rodzaju użytych materiałów przy procesie budowlanym stawiania budynków jakimi są hale stalowe. Ceny są wiec kwestią, którą uzgodnimy z przedstawicielem po wybraniu odpowiedniej dla siebie oferty.

Adres www: kobexstal.pl

Nasza ocena: 2

201 775 INF
9 http://windy-raczkowski.pl/winda-elektryczna-x-10/
Jaka firma oferuje niezawodne windy elektryczne

W obecnych czasach jednym z najbardziej szybkich i innowacyjnych sposobów na zachowanie odpowiedniej komunikacji w budynku są windy elektryczne. Montaż w wielu zróżnicowanych pod względem ułożenia i właściwości budynkach, jak również i oszczędność miejsca, z tego względu, że do prawidłowej pracy windy nie jest potrzebna maszynownia to kolejne atrybuty jakie posiadają w sobie windy elektryczne. Z kolei możliwość zaopatrzenia się w windy tego typu, które do tego charakteryzują się prostą budową oraz wyróżniają się niezawodnością znajdziemy w ramach oferty przedsiębiorstwa jakim jest Raczkowski. Firma w swojej ofercie posiada również windy hydrauliczne.

Adres www: www.windy-raczkowski.pl

Nasza ocena: 2

199 156 INF
10 brak zdjęcia
solidna granitowa kostka

Kostka brukowa do różnych nawierzchni i instalacji to główna specjalność naszego przedsiębiorstwa. Dostarczamy wysokiej klasy materiał, pochodzący od sprawdzonych producentów. Wykonujemy montaż kostki brukowej zarówno na zlecenie klientów indywidualnych, jak też odbiorców biznesowych. Szczególnym zainteresowaniem w naszej ofercie cieszy się kostka brukowa do zastosowań przydomowych - w tym przy tworzeniu patio bądź tarasów. Specjale warianty kostki są także wykorzystywane w takich instalacjach jako kominki, grille, altanki czy śmietniki. Do każdego rodzaju adaptacji stosowane są elementy montażowe o różnych parametrach - kształcie, kolorystyce czy rodzaju zastosowanego surowca. Przykładem jest solidna kostka granitowa, która idealnie nadaje się na parkingi czy podjazdy przed domem. Na stronie internetowej naszej firmy można znaleźć szczegółowe informacje o zasadach montażu kostki brukowej.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 2

178 669 INF
11 brak zdjęcia
Doświadczone biuro projektowe

Jeśli chodzi o architekturę, ciężko o większe wyzwanie niż budynki użyteczności publicznej. Projekty budynków tego typu muszą być wyjątkowo dopracowane, by spełniać najwyższe standardy pod względem użyteczności. Dlatego też warto postawić na architektów, którzy mają w tym zakresie naprawdę duże doświadczenie. Jesteśmy osobami, które mają na koncie wiele udanych realizacji - od niewielkich mieszkań do naprawdę dużych budynków. Współpracujemy zarówno z sektorem prywatnym, jak i publicznym. Bezpieczeństwo i komfort to dwa najważniejsze aspekty, do których przykładamy uwagę projektując budynki użyteczności publicznej. Projekty proponowane przez nasze biura uwzględniają specyficzne potrzeby naszych klientów. Dzięki temu możemy dla Państwa opracować projekt budynku, w którym będzie można pracować w naprawdę dobrych warunkach. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie będzie można zapoznać się z naszymi realizacjami.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 2

178 517 INF
12 brak zdjęcia
Pięknie wnętrze to dobrze dobrane panele.

Każdy z nas chce mieć piękny dom lub mieszkanku, aby móc po pracy odpoczywać sobie w fotelu popijając kawkę i czytając książkę. W czasie remontu lub wykończenia dużą ilość czasu zajmuje wybór odpowiedniej podłogi. Panele laminowane to doskonały wybór dla każdego. Posiadamy bogaty wybór kolorów, wzorów, grubości. Nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie. Nasze produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów, które będzie można bez problemu utrzymać w czystości i jakości przez wiele lat. Panele laminowane to dobry pomysł dla każdego, kto chce aby jego wnętrze było przytulne i piękne.

Adres www:

Nasza ocena: 2

177 855 INF
13 nagrzewnica glikolowa
Najlepsze nagrzewnice do central wentylacyjnych

Centrale wentylacyjne, w których wykorzystywana jest nagrzewnica glikolowa, mogą zostać zamówione w firmie KarinoWent, realizującej zlecenia na takie nowoczesne instalacje, między innymi u klientów z Krakowa. Nagrzewnice do wentylacji mechanicznych z rekuperatorami to urządzenia, o ponadprzeciętnych parametrach technicznych, wpływają na wydajność i ergonomię pracy całego systemu, co skłania wielu klientów do dokonania takiej inwestycji. Prezentowany producent innowacyjnych rekuperatorów z kompaktowymi wymiennikami spiralnymi, z wysokim odzyskiem ciepła, ma wieloletnie doświadczenie w realizacji zleceń na centrale wentylacyjne, zarówno w budynkach jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych, wszelkie pojawiające się zapytania ofertowe, zadamy poprzez szybki kontakt telefoniczny. Nagrzewnica glikolowa może być ponadto wykorzystywana w gruntowych i powietrznych pompach ciepła, w ich projektowaniu i instalacji, również ma duże doświadczenie prezentowana firma, o ustabilizowanej pozycji na krajowym rynku.

Adres www: www.rekuperatoryspiralne.pl

Nasza ocena: 2

177 261 INF
14 Ciekawe kolektory słoneczne

Chcesz kupić idealne kolektory słoneczne? Łódzkie to miejsce, gdzie nasze przedsiębiorstwo jest w stanie zaproponować ci najbardziej użyteczne rozwiązania, dające wszystko, czego potrzebujesz dla skutecznego radzenia sobie z problemem kolektorów. Na pewno wykorzystanie takiej energii alternatywnej może się okazać interesującym wyborem dla osób, które lubią oszczędzać i wykorzystywać nowoczesne technologie. Sprawdź więc koniecznie nasze niesamowite kolektory słoneczne. Łódzkie to miejsce, gdzie nasze przedsiębiorstwo jest w stanie zaoferować ci najwięcej wspaniałych możliwości, jeśli chodzi o takie kolektory.

Adres www: http://kolektory.lodz.pl/kolektory-sloneczne/

Nasza ocena: 2

165 897 INF
15 https://centrumimpregnacji.pl/kategoria-produktu/beton-kostka-brukowa/impregnaty-do-kostki-brukowej/
W jakich sytuacjach warro zakupić wimpregnat do kostki brukowej?

W obecnych czasach bardzo wiele osób boryka się z odpowiednią konserwacją oraz jak najdłuższym zachowaniem pierwotnego wyglądu określonych powierzchni. Dlatego bardzo dobrym rozwiązaniem będzie zakup artykułów jakimi są impregnaty do kostki brukowej. Właściwości konserwacyjne, jak również uzyskanie lekkiego połysku to wszystko jest możliwe za sprawą kategorii produktowej typu impregnaty do kostki brukowej. Natomiast towary tego typu znajdziemy w ramach oferty produktowej przedsiębiorstwa Centrum impregnacji. Poza wspomnianym preparatem o wysokiej skuteczności oraz uzyskaniu pożądanych w krótkim czasie firma oferuje artykuły o innych właściwościach oraz przeznaczone do innego rodzaju powierzchni. Ponadto przedsiębiorstwa ma do zaoferowania klientom szeroki wybor impregnatów w tym te przeznaczone do kamienia, grypsu czy innych materiałów powszechnie użytkowanych w budownictwie, a które podatne na działanie różnorodnych czynników.

Adres www: www.centrumimpregnacji.pl

Nasza ocena: 2

163 728 INF
16 Pamiętaj o automatyzacji w swojej firmie

Automatyzacja w firmie z całą pewnością jest czymś, co jest w dzisiejszych czasach po prostu niezbędne. Bez niej ciężko pomyśleć o tym, aby prowadzić sprawnie biznes i nie pogubić się w zamówieniach. Idealnym rozwiązaniem dla firm, które potrzebują takiej właśnie automatyzacji będzie system kanban, który oferuje firma apromet.pl Porozmawiajmy o tym, czyli co to jest kanban? System kanban, to moetoda, która ma służyć do sterowania produkcją i wspierać prosces zakupów i dostaw. Dzięki temu systemowi wszystko odbywa się bardzo płynnie i szybko, a cały proces jest w maksymalnym stopniu zaatomatyzowany. By lepiej przedstawić owe zjawisko i odpwoiedzieć sobie na pytanie "co to jest kanban", powinniśmy wytłumaczyć po krótce cały proces. Aby zamówić dany produkt wystarczy przeskanować jego etykietę, wysłać zamówienie i zaraz po jego wysłaniu w hurtowni następuje realizacja naszego zamówienia i szybka dostawa. System kanban w świetny sposób automatyzuje całą pracę na linii sklep- hurtownia.

Adres www: http://apromet.pl/kanban/

Nasza ocena: 2

136 756 INF
17 http://plytawarstwowa.eu/plyty-warstwowe-i-blachy-trapezowe.php
Dlaczego warto skorzystać z oferty przedsiębiorstwa Alfa Panel?

Współcześnie przy procesie stawiania budynków, bardzo ważną kwestią jest dobór odpowiedniej jakości materiałów, do których należy także płyta warstwowa. Cena powyższego produktu uwarunkowana jest głównie od ilości, jakie zamierzamy kupić. Wykorzystywanie przy budowie dużych obiektów, wysokie parametry termoizolacyjne, jak również wykorzystywanie przy jej produkcji najnowsze technologie tym charakteryzuje się płyta warstwowa. Cena opisywanego materiału jest konkurencyjna w porównaniu z innymi tworzywami o właściwościach budowlanych. Opisywany produkt o powyższych właściwościach i bardzo atrakcyjnej cenie to wszystko oferuje swoim klientom przedsiębiorstwo Alfa Panel, którego w ofercie poza powyższym produktem znajdziemy również inne rodzaje płyt, blachy trapezowe, jak również drzwi przesuwane. Dodatkowo powyższa platforma internetowa jest odpowiedzialna za realizacje dużych zleceń dla znanych i poważanych klientów biznesowych. Poza tym oferta opisywanego przedsiębiorstwo jest dotowana do potrzeb innych firm.

Adres www: www.plytawarstwowa.eu

Nasza ocena: 2

124 270 INF
18 brak zdjęcia
Hale namiotowe mogą być używane przez wiele lat

Polska jest krajem, w którym do niedawna bardzo tradycyjnie podchodzono do budownictwa, zarówno przemysłowego i mieszkaniowego. Polacy preferowali cegłę lub pustak i z nieufnością spoglądali na przykład na domy wykonane z drewna, które są bardzo popularne w krajach skandynawskich. Co ciekawe, wiele osób uznawało, że domy drewniane mogą być nieodpowiednie w czasie zimy, a tymczasem przecież to w Skandynawii jest znacznie bardziej mroźno niż w Polsce, lecz mimo to budownictwo, które u nas uważa się za lekkie lub wręcz "papierowe" jest tam powszechnie realizowane. Do podobnego w pewnym sensie "papierowego" typu należą hale namiotowe, które niektórym osobom mogą wydawać się nietrwałe i tymczasowe, ale przy dzisiejszej technice i wykonaniu mogą one służyć całymi latami. Hale namiotowe mogą być więc pełnoprawnymi halami magazynowymi lub produkcyjnymi wystawionymi o wiele szybciej i łatwiej niż hale wykonywane z elementów trwałych.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 2

106 326 INF
19 brak zdjęcia
Najlepsza izolacja w płynie na krajowym rynku.

Nasza firma bardzo szybko się rozwija, ponieważ wciąż jesteśmy otwarci na zmiany na rynku i nowości. Wiemy, jak ważna jest nowoczesna hydroizolacja w płynie i że jest to idealne rozwiązanie w budownictwie oraz sektorach powiązanych. Działamy na rynku od trzydziestu lat. Daliśmy się poznać jako sprawny producent dbający o najwyższą jakość naszych systemów. Jesteśmy firma, która osiągnęła sukces, dzięki ciężkiej pracy i wierze w to, że nauka pomaga w realizowaniu najbardziej wymagających projektów, dlatego nasza hydroizolacja w płynie jest najlepszym przykładem na to, że można szukać rozwiązań, które będą przydatne w codziennej praktyce. Firma z czasem rozwijała kolejne receptury. Nasi pracownicy udoskonalali proces chemiczny, dzięki czemu wiemy, że do klienta trafiają najlepsze rozwiązania. Obecnie posiadamy wiele przedstawicielstw i wszędzie zadowolonych klientów rekomendujących nasze produkty. Mamy za sobą wiele wymagających realizacji, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 2

101 189 INF
20 Tuleje szalunkowe z tektury

Ludzie, którzy decydują się na wybudowanie własnego domu bardzo często poważnie myślą o stworzeniu ganków i tarasów z kolumnami. Tego rodzaju rozwiązania konstrukcyjne wyglądają bardzo efektownie i są w stanie wzbudzić powszechny zachwyt. Materiałem niezbędnym do wykonania stylowo prezentującej się kolumny, jest szalunek tekturowy. Cena za prezentowane tuleje nie jest bardzo wysoka. Wielką zaletą polecanych produktów jest to, że cement nie przywiera do ich wewnętrznych powierzchni. Wytrzymały na duże obciążenia jest szalunek tekturowy. Cena wchodzących w skład asortymentu firmy Tarnopak rozwiązań jest rozsądna.

Adres www: http://tarnopak.pl/tuleje_szalunkowe.html

Nasza ocena: 2

90 259 INF
21 Nowoczesne usługi budowlane i serwisowe

Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu różnorodnych usług związanych z szeroko rozumianym budownictwem. W naszej ofercie znajdują się takie usługi jak: pomoc przy rozbiórkach różnego rodzaju konstrukcji budowlanych, wynajem mini koparek i innego rodzaju maszyn budowlanych, usługi brukarskie. Posiadamy własny zakład zajmujący się produkcją i sprzedażą wysokiej jakości kostki brukowej. W przypadku maszyn budowlanych do dyspozycji naszych klientów udostępniamy m.in. koparki, koparko-ładowarki, wywrotki, lawety oraz wózki widłowe. W przypadku takich usług jak wynajem mini koparek czy pomoc w kładzeniu kostki brukowe ceny naszych usług uzależnione są od wartości zamówienia. Wszystkie usługi wykonywane są przez doświadczonych specjalistów z branży budowlanej. Na naszej stronie internetowej znajduje się szczegółowa oferta i katalog usług świadczonych prze nasze przedsiębiorstwo. Wszystkie zamówienia dokonywane są telefonicznie, za pośrednictwem naszej strony internetowej lub bezpośrednie w zakładzie.

Adres www: http://www.kopbudfirma.pl/koparki

Nasza ocena: 2

89 839 INF
22 brak zdjęcia
Projektowanie elektrociepłowni grzewczych

Inżynieria budowlana oraz nowoczesna architektura są podstawowymi dziedzinami działalności firmy Sweco, działającej między innymi w Krakowie, ale też w innych polskich miastach. Dzięki niej możliwy do stworzenia będzie na przykład projekt elektrociepłowni. Tekla to jeden z programów, w których tworzone są dokumenty techniczne używane do zapewniania danemu projektowi najwyżej jakości. Każdy projekt elektrociepłowni (Tekla) musi uwzględniać emitowane przez taki obiekt ilości gazów, gdyż nie mogą one przekraczać norm ustalonych w polskim prawie energetycznym. Swego realizuje zatem plany na rzecz zamówień publicznych.

Adres www:

Nasza ocena: 2

88 410 INF
23 brak zdjęcia
Odlewnia wpustów żeliwnych

Nasze przedsiębiorstwo od wielu lat prowadzi uznaną na rynku odlewnię żeliwa. Specjalizujemy się w wykonywania różnego rodzaju elementów żeliwnych, wykorzystywanych w instalacjach przemysłowych i użyteczności publicznej. W naszej ofercie znajdują się takie wyroby jak: włazy i wpusty żeliwne oraz teleskopowe, wpusty ściekowe, skrzynki uliczne, stopnie kanałowe itp. Każdy z produktów dostępny jest w kilku wariantach. Przykładem są wpusty żeliwne, wykorzystywane do instalacji ściekowych. Tego rodzaju wpusty dostępne są w podziale na klasy oraz opcjonalnie z kołnierzem lub bez kołnierza. Ponadto w naszej ofercie znajduje się zestaw naprawczy do oferowanych przez firmę produktów żeliwnych. Na stronie internetowej przedsiębiorstwa zamieszczamy przydatne informacje dotyczące specyfiki technicznej wykonywanych produktów oraz sposobu wykonywania odlewów żeliwnych. W przypadku specjalnych zamówień oferujemy możliwość negocjacji ceny oraz opcję dodatkowych rabatów i atrakcyjnych upustów cenowych.

Adres www:

Nasza ocena: 2

85 864 INF
24 brak zdjęcia
Najwyższej klasy materiały do budowy dachów

W asortymencie firmy BUDINPOL znajduje się bardzo duża ilość wysokojakościowych materiałów wykorzystywanych między innymi do wykonywania konstrukcji dachów na domach jednorodzinnych. W obrębie propozycji są solidne pokrycia dachowe, dzięki którym konkretna nieruchomość jest w optymalny sposób chroniona przed działaniem wszelkiego rodzaju czynników atmosferycznych. Dachy (Wrocław) wykonane z użyciem polecanych produktów cechują się trwałością na najwyższym poziomie. Ich konstrukcje nie poddają się niekorzystnemu oddziaływaniu silnego wiatru. Prezentowane pokrycia w postaci dachówki lub blachy sprawiają, że dachy (Wrocław) wzbudzają powszechny zachwyt.

Adres www:

Nasza ocena: 2

85 871 INF
25 brak zdjęcia
Nowoczesna logistyka przeładunkowa

Rosnące ceny wynajmu lub zakupu powierzchni komercyjnej sprawia, że przedsiębiorcy starają się maksymalizować miejsce przeznaczone dla klientów, gdzie można dokonywać zakupów i gdzie jest eksponowany towar, kosztem miejsc pomocniczych, jak zaplecza, rampy, magazyny. Wymusza to na producentach urządzeń technicznych minimalizację rozmiarów, przy zachowaniu pełnej funkcjonalności. Systemy przeładunkowe są elementami, których zasady te szczególnie dotyczą. Jeszcze do niedawna małe sklepiki były domeną osiedli mieszkalnych. Dziś w takich miejscach powstają markety sieciowe. Dostawy do nich odbywają się ciągnikami siodłowymi z naczepami, mieszczącymi 33 palety. Systemy przeładunkowe takich sklepów muszą być odpowiednio przystosowane do skąpej ilości miejsca i obsługi dużej ilości transportów. Klapowe uszczelnienia przeładunkowe są idealne w obsłudze samochodów i naczep różnej wielkości. Podobnie hydrauliczne rampy przeładunkowe dopasują się do wysokości pojazdu z dostawą.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 2

80 449 INF
26 brak zdjęcia
Wykonywanie tanich posadzek dekoracyjnych

Mapefloor to epoksydowa żywica stosowana powszechnie do wykonywania stylowych posadzek dekoracyjnych nie tylko w budynkach komercyjnych, ale również coraz częściej spotykana w domach jednorodzinnych. Rzetelne i specjalistyczne doradztwo techniczne w zakresie realizacji posadzek dekoracyjnych oferuje doświadczona firma Bissoo, współpracująca ze starannie wyselekcjonowaną grupą, wykwalifikowanych pracowników. Mapefloor to tylko jedno z proponowanych rozwiązań przez omawianych fachowców, poza tym wykonywane są tutaj posadzki dekoracyjne z żywic poliuretanowych, akrylowych czy poliestrowych, oferta jest indywidualnie dostosowywana do potrzeb i możliwości finansowych zleceniodawców. Ekspresowe terminy realizacji zleceń na najwyższej jakości posadzki dekoracyjne, atrakcyjne ceny i fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy to największe korzyści płynące ze współpracy z tą doświadczoną firmą.

Adres www:

Nasza ocena: 2

74 087 INF
27 brak zdjęcia
Potrzebujesz wyjść na dach? Zamontuj wyłaz.

Coraz częściej doceniamy urok poddaszy i adaptujemy je na pomieszczenia użytkowe. Dzięki temu zyskujemy zawsze kilka metrów, na których możemy urządzić sobie swój własny gabinet lub innego rodzaju pokój, który będzie służył domownikom. Zanim jednak zaczniemy z niego korzystać, konieczne jest podjęcie kilku decyzji dotyczących choćby okien dachowych. Wielu z państwa spotka się zapewne z dylematem, czy powinni zamontować okna uchylne, czy wyłazy dachowe. Państwa decyzja powinna zależeć od tego, jaki charakter będzie miało przyszłe pomieszczenie, jakie zamierzacie państwo umieścić na poddaszu. Wyłazy dachowe nadają się doskonale do pomieszczeń, przez które może bez problemu przejść ekipa remontująca dach lub kominiarz. Jeśli więc planujecie umieścić na poddaszu pomieszczenie gospodarcze, bardzo dobrym pomysłem będzie wyposażenie go w odpowiedni wyłaz, który zapewni bezpieczny dostęp do dachu. W innym przypadku zalecamy państwu okna dachowe.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 2

74 790 INF
28 brak zdjęcia
Drewniane pale do wzmacniania konstrukcji fundamentów

Firma Domy Drewar, specjalizująca się w produkcji pięknych domów drewnianych, oferuje także pale fundamentowe z drewna. Są one bardzo często stosowane przez wielu budowach. Pale fundamentowe pozwalają na stworzenie lepszego, bardziej mocnego fundamentu domu. Wszystko dzięki temu, że przenoszą one obciążenie na grunt, a wszystko dzieje się poprzez tarcie na pobocznicy oraz dzięki oporowi pod stopą pala fundamentowego. Niektóre firmy stosują także pale fundamentowe stojące, które montuje się po to, aby przekazywały one obciążenie na grunt poprzez stopę. Takie rozwiązanie stosuje się wtedy, gdy stopy pali fundamentowych można oprzeć na przykład o skały, znajdujące się w gruncie. Pale fundamentowe mogą być wykonane nie tylko z drewna. W zależności od potrzeb, stosuje się także pale wykonane z metalu, zazwyczaj ze stali, czy też z betonu. Wszystko zależy od rodzaju konstrukcji budynku, jego wielkości i wysokości a także od rodzaju gruntu, na jakim budynek się stawia.

Adres www:

Nasza ocena: 2

73 431 INF
29 brak zdjęcia
Folia ochronna na czas remontu

Folia ochronna używana jest także bardzo często przy pracach budowlanych lub remontowych. używamy jej bardzo chętnie w czasie malowania mieszkań - dzięki niej przykrywamy bezpiecznie meble lub samą podłogę. Folia ochronna jest wykorzystywana także w innych sytuacjach, gdy wymagane jest zabezpieczenie jakiegoś obszaru lub przedmiotów. W sklepie budowlanym Bricomam nabyć można wiele elementów wykorzystywanych do ochrony w czasie remontów lub malowania. Dostępne są tam nie tylko folie ochronne, ale także taśmy zabezpieczające. Innym rodzajem ochrony jest folia stretch używana do zabezpieczania różnych produktów, na przykład żywności.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 2

67 838 INF
30 brak zdjęcia
Czyszczenie powierzchni marmurowych

W pomieszczeniach komercyjnych, centrach handlowych, ale również i w lokalach mieszkalnych często wykorzystywanym materiałem do krycia powierzchni płaskich jak podłóg i ścian, jest marmur. Ten piękny materiał, jest odporny na zarysowania, pięknie się prezentuje i jest dostępny w licznych wariantach kolorystycznych oraz rozmiarowych. Nic dziwnego, iż przy takich właściwościach jest tak chętnie wybierany. Przy intensywnym użytkowaniu takie materiału, niezbędna jest częsta krystalizacja marmuru, tego rodzaju specjalistyczne czynności, obejmujące też polerowanie i profesjonalne czyszczenie, wykonuje między innymi firma Pionier, obecna w branży od kilkunastu lat. Nowoczesny sprzęt mechaniczny, wykorzystywanie najlepszych środków czystości oraz dyspozycja i sumienna kadra pracownicza - to cechy wyróżniające działalność opisywanej firmy. Proponowana tutaj krystalizacja marmuru odbywa się z zachowaniem najwyższych środków bezpieczeństwa, by nie naruszyć na najmniejsze uszkodzenia czyszczonej powierzchni.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 2

58 322 INF
31 brak zdjęcia
Zakup ekologicznych szamb

Głównym przedmiotem działalności firmy Wobet-Hydret jest dystrybucja, montaż i konserwacja nowoczesnych szamb ekologicznych i przydomowych oczyszczalni ścieków. Znaczna liczba wiejskich gospodarstw nie jest podłączona do miejskiej czy gminnej sieci kanalizacyjnej, rodzi to potrzebę stworzenia sobie alternatywnych warunków do składowania wyprodukowanych zanieczyszczeń. Szamba ekologiczne i biologiczne są znakomitą i efektywną odpowiedzią na zgłaszane zapotrzebowanie tego rodzaju. Są łatwe w montażu i tanie w użytkowaniu, ich bezpieczeństwo i wytrzymałość potwierdzone są licznymi certyfikatami. Proponowane przez wspomnianą w artykule firmę szamba ekologiczne wykonane są z wytrzymałych i solidnych materiałów, co gwarantuje ich użytkownikom, że zanieczyszczenia nie przedostaną się do wody pitnej czy do gleby. Warto zainwestować w te nowoczesne rozwiązania w dziedzinie składowania odpadów i ścieków.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 2

53 327 INF
32 brak zdjęcia
Sprzedaż paliwa do kuchenek gazowych

Praktycznie w każdym wiejskim gospodarstwie domowym można znaleźć kuchenki gazowe, które stanowią jedno z podstawowych źródeł dostarczania energii do podgrzania wody czy ugotowania posiłku. Gaz propan butan jest paliwem niezwykle wydajnym, a przy tym cechującym się bardzo niską ceną. To sprawia, że dystrybucja butli z gazem technicznym do kuchenek przebiega sprawnie. Jeżeli chodzi o przechowywanie butli z gazem, to na pewno powinny się one znajdować możliwie jak najdalej od silnego źródła ciepła i ognia. Bliska styczność z wysokimi temperaturami może doprowadzić do wybuchu butli. Duża butla gazu propan butan wystarcza na długi czas. Nawet przy intensywnym stosowaniu jedna butla może wystarczyć na kilka miesięcy. Kolejną ważną kwestią jest montaż butli z gazem. Zawsze po zamontowaniu butli należy dokładnie sprawdzić przy zaworze czy nie dochodzi do wycieku gazu. Nawet najdrobniejszy wyciek może stanowić niebezpieczeństwo.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 2

51 184 INF
33 brak zdjęcia
Bezpieczeństwo i estetyka systemu kominowego

Firma „Ekon” zajmuje się produkcją systemów kominowych. Nie ulega wątpliwości, iż jest to nieodłączny element każdego domu. Tym co odpowiedzialne jest za właściwe odprowadzanie dymu są właśnie kominy. Katowice to miasto, gdzie firma „Ekon” posiada swoją siedzibę. Systemy kominowe wykorzystuje się wszędzie tam, gdzie istnieje ogrzewanie ( czy to prywatne czy miejskie, sieciowe). Niezwykle ważną rzeczą jest to z jakich materiałów zostały wykonane kominy. Katowice to duże miasto, dużo jest także obiektów. Ważne jest aby do wykonywania systemów kominowych używano odpowiednich materiałów. Firma „Ekon” spełnia takie wymagania, oferta obejmuje kompletne kominy, ale też i części składowe jakimi są np; rury odporne na żar i daszki kominowe. Wszystkie te produkty są odporne na działanie warunków atmosferycznych. Doskonale zaizolowane zapewniają nie tylko całkowite bezpieczeństwo, ale także wyglądają estetycznie przez cały czas użytkowania.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 2

49 243 INF
34 brak zdjęcia
Łatwe sterowanie do rolet

Rolety sprawdzają się w wielu warunkach atmosferycznych. Podczas deszczu, czy mrozów osłaniają okna przed ich działaniem, a w upalne dni stanowią doskonałą osłonę przed zbyt natarczywymi promieniami słonecznymi. Odpowiednie ich odmiany potrafią także zatrzymać włamywacza, który chciałby się dostać do naszego domu lub innego, dowolnego budynku. Stąd bierze się ogromna popularność rolet i chęć takiego ich konstruowania, by były jak najbardziej przyjazne w obsłudze. Można wprowadzić niezawodne sterowanie do rolet, które pozwoli na ich obsługę za pomocą wygodnego pilota. Jesteśmy firmą, która od lat rozwija technologie montażu rolet automatycznych i wciąż wprowadza nowe rozwiązania w tym zakresie. Jednym z najważniejszych komponentów wykorzystywanych w roletach sterowanych radiowo, jest zastosowana w nich automatyka. Wypracowaliśmy rozwiązania, które sprawdzają się doskonale w każdych warunkach. Skorzystaj z naszej oferty i zastosuj sterowanie do rolet oraz automatykę, którą opracowaliśmy.

Adres www:

Nasza ocena: 2

49 055 INF
35 brak zdjęcia
Docieplanie budynków, czyli oszczędność

Pieniądze corocznie przeznaczane na ogrzewanie domu należą do ważnych pozycji w budżecie każdej rodziny. Jako że są nikłe szanse, aby znacząco spadły ceny węgla, eko groszku, drewna czy gazu ziemnego, to warto zadbać o kieszeń w inny sposób. Docieplanie budynków (Płock, Krusz-Bud) to dobry sposób na niższe rachunki przez długie lata. Abu zyskać pewność, że taka usługa budowlana zostanie wykonana z należytą starannością, warto znaleźć rzetelnego wykonawcę, takiego jak mająca siedzibę w Gostyninie firma Krusz-Bud. Doświadczenie na mazowieckim rynku usług budowlanych sprawia, że docieplanie budynków (Płock i inne miasta i miejscowości Mazowsza) z firmą Krusz-Bud to propozycja warta rozważenia i gwarantująca komfort i oszczędność przez długi czas.

Adres www:

Nasza ocena: 2

19 988 INF
36 brak zdjęcia
Dystrybucja rur kotłowych i armatury przemysłowej

Zajmujemy się dystrybucją armatury przemysłowej najwyższej jakości. Działamy dwadzieścia cztery godziny na dobę, zapewniając ciągłość dostaw na potrzeby inwestycji rurociągowych. Posiadamy w ofercie rury kotłowe, które znajdują zastosowanie w rurociągach przemysłowych. Rury kotłowe produkowane są ze stali niskostopowej i węglowej. Charakteryzują się bardzo wysoką odpornością na temperaturę. Dlatego są stosowane w urządzeniach i instalacjach grzewczych. Rury są walcowane na zimno bądź na gorąco i nie posiadają szwu. Są przystosowane do znoszenia bardzo wysokich temperatur i mogą być poddawane wysokim ciśnieniom. Z rur kotłowych budowane są rurociągi do tłoczenia przegrzanej pary, której temperatura przekracza trzysta stopni. Zapewniamy terminowe dostawy oraz atrakcyjne warunki współpracy.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 2

40 490 INF
37 brak zdjęcia
Oświetlenie halogen led do samochodów

Technologia Led jest obecnie szeroko stosowana w różnych dziedzinach życia, przede wszystkim w mieszkalnictwie, ale też w motoryzacji. Firma prowadząca sklep internetowy Ledtime ma do zaoferowania w sprzedaży halogen Led. Taka świetlówka jest bardzo powszechna wśród miłośników rajdów samochodowych, zwłaszcza nocnych. Halogen Led daje bardzo interesujące i atrakcyjne widoki wizualne, dlatego zastępuje zwykłe żarówki w samochodach. W sklepie Ledtime dostępnych jest kilka rodzajów halogenów Led, pochodzących od polskich i zagranicznych producentów żarówek. Lampy halogenowe emitują niebieską barwę światła, co jest charakterystycznym widokiem, ale oprócz walorów estetycznych spełniają one inne funkcje. Są przede wszystkim o wiele bardziej oszczędne od klasycznych świetlówek i zużywają znacznie mniej prądu, a co za tym idzie pieniędzy. Korzystniej wpływają także na wzrok. Ledtime posiada wiele promocji na swoje produkty, na przykład sprzedając halogeny w pakietach, pakowanych po kilka sztuk.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 2

40 499 INF
38 brak zdjęcia
Efektowne i wygodne rozwiązania z kostki brukowej

Kostka brukowa to materiał, który jest wykorzystywany do budowy chodników, parkingów, placów, a nawet dróg. Jedną z wygodnych alternatyw w tej kwestii jest maszynowe układanie kostki. Dzięki odpowiednim sprzętom budowlanym wykonanie parkingu czy placu odbywa się szybko, a powierzchnia jest równa i stabilna. Wszystkie przedsięwzięcia budowlane, łącznie z przygotowaniem podsypki, wykonywane są mechanicznie, dzięki czemu znacznie wzrasta wydajność pracy. Warto podkreślić, że maszynowe układanie kostki to rozwiązanie, z którego można korzystać w przypadku kostki jednolitej, jak również podczas układania placów z elementów w różnych odcieniach. W porównaniu z tradycyjnym, ręcznym układaniem kostki brukowej, alternatywa mechaniczna jest rozwiązaniem zdecydowanie wygodniejszym i efektowniejszym. Zoptymalizowany jest także czas realizacji konkretnego przedsięwzięcia. Maszynowe układanie kostki brukowej to propozycja, którą znaleźć można w ofercie firmy Target.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 2

38 743 INF
39 brak zdjęcia
Cyklinowanie parkietów w Warszawie

Jesteśmy firmą oferującą cyklinowanie parkietu (Warszawa) na bardzo szeroką skalę. Działamy sprawnie i profesjonalnie, a nasze doświadczenie pozwala nam wykonywać swoją pracę na najwyższym poziomie. Od wielu lat wykonujemy cyklinowanie parkietu (Warszawa) za pomocą różnych urządzeń i wydajnych maszyn, które sprawiają, że efekt końcowy jest naprawdę niesamowity. Dodatkowo zawsze korzystamy z jakościowych impregnatów, które nie tylko nadają podłodze wyjątkowy błysk, ale również sprawiają, że jest ona skutecznie chroniona na długie lata - przed uszkodzeniami, pleśnią czy też wilgocią. Usługa cyklinowania parkietu jest usługą, z której naprawdę warto skorzystać, gdyż efekt cyklinowania i odświeżenia podłogi utrzymuje się przez długie lata. Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszą działalnością oraz do skorzystania z naszej oferty, która prócz doskonałej jakości usług cechuje się też przystępną ceną.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 2

38 083 INF
40 brak zdjęcia
Blachy, pręty, kształtowniki i inne wyroby hutnicze

Przedsiębiorstwo Duotech posiada szerokie kontakty w hutach polskich oraz zagranicznych i oferuje wyroby metalowe najwyższej jakości. Dostępne są rury, pręty, kształtowniki, profile zamknięte, a także blachy konstrukcyjne, kotłowe i okrętowe. Firma zapewnia terminowe dostawy, a powszechność metalu w gospodarce powoduje, że kontrahentami firmy są przedsiębiorstwa z różnych branż. Profile zamknięte oferowane są w wielu rodzajach i rozmiarach, zarówno walcowane na gorąco, jak i na zimno. Duotech posiada własną flotę samochodową, dlatego dostawy realizowane są transportem firmowym, a klienci nie ponoszą za to dodatkowych kosztów.

Adres www:

Nasza ocena: 2

35 048 INF
41 brak zdjęcia
Ekskluzywny kamień dekoracyjny

Ekskluzywny kamień dekoracyjny to główny element transakcji kupna-sprzedaży pomiędzy renomowaną hurtownią kamieni "Chrobak" a grupą docelową. Firma powstała jako owoc połączenia przedsiębiorczości, kreatywności oraz chęci zaprezentowania najnowszych rozwiązań w dziedzinie aranżacji. Kamień dekoracyjny, będący w dyspozycji podmiotu, jest importowany z najdalszych zakątków świata tak, by zaspokoić najbardziej nietypowy gust kupujących. Dołączając do tej charakterystyki konkurencyjną cenę oraz terminową dostawę, otrzymujemy pełny opis przedsiębiorstwa, z którym zdecydowanie warto nawiązać współpracę.

Adres www:

Nasza ocena: 2

889 INF
42 brak zdjęcia
Ocieplanie pianką w ofercie firmy Paskal

Ocieplanie pianką jest technologią wykorzystywaną na szeroką skalę w budownictwie jednorodzinnym. Paskal oferuje kompleksowe usługi związane z termoizolacją budynków. Wykorzystując atestowaną technologię amerykańską, przedsiębiorstwo wykonuje ocieplanie pianką za pomocą własnych urządzeń. Specjalnie wyszkolone ekipy wykonują całościowe usługi związane z projektowaniem ocieplenia i doradztwem oraz natryskiwaniem pianki na terenie inwestycji budowlanej. Firma korzysta z produktów amerykańskich, pochodzących z LaPolla Industries, które oprócz pianek poliuretanowych, wytwarza farby o różnym zastosowaniu.

Adres www:

Nasza ocena: 2

19 966 INF
43 Usługa dla budynków mieszkalnych, czyli ocieplenie od wewnątrz

Ocieplenie od wewnątrz do usługa firmy Jaga-Rol, która skierowana jest do budynków mieszkalnych. Oferta przyciąga uwagę wielu klientów, którzy właśnie decydują się na ocieplenie od wewnątrz w celu ograniczenia kosztów ogrzewania podczas długiego przecież okresu grzewczego. Warto zatem odwiedzić stronę Pir-pur.pl i zapoznać się z dokładną propozycją tej właśnie firmy. Ogrzewanie od wewnątrz to dwie metody. Jedna z nich to montaż ściany - metoda klejenia a druga metoda to montaż mechaniczny. Coraz więcej osób odwiedza stronę Pir-pur. pl, które są zainteresowane ociepleniem swojego domu.

Adres www: http://www.pir-pur.pl/budynek-mieszkalny/termoizolacja-sciany-od-wewnatrz

Nasza ocena: 2

8 982 INF
44 brak zdjęcia
Prefabrykaty betonowe posiadające różnorodne zastosowanie

Najwyższej klasy prefabrykaty betonowe oferuje łowicka Spółdzielnia Inwestycji i Budownictwa. Ten podmiot gospodarczy jest odpowiedzialny za produkcję i dystrybucję wyrobów betonowych dla różnorodnych gałęzi przemysłu. Nieustanne poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych oraz szlifowanie umiejętności kadry, to elementy wyróżniające firmę na tle rynkowych konkurentów. Prefabrykaty betonowe posiadają różnorodne zastosowanie, różnorodny kształt i wymiary. Dlatego mogą być dopasowane bezpośrednio do indywidualnego życzenia klienta. Oferowany asortyment idealnie sprawdza się w branży budowniczej, a także przy potężnych projektach infrastrukturalnych.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 2

8 751 INF
45 http://www.biuro-zabrze.pl
Biura do wynajęcia. Zabrze oferta Ja-Now-An.

Firma Ja-Now-An oferuje biura do wynajęcia. Zabrze i Gliwice to miejsce, gdzie zlokalizowane są biura do wynajęcia. Zabrze i Gliwice to dwa miasta, które się szybko rozwijają i właśnie na granicy tych dwóch miast zlokalizowane są biura, które oferuje do wynajęcia firma Ja-Now-An. Należy podkreślić, że bardzo dobra lokalizacja, ponieważ niedaleko zlokalizowana jest DK88 i A4. Ponadto jest tutaj również dobra komunikacja autobusowo-tramwajowa. To dobra oferta i można się z nią zapoznać na stronie Biuro-zabrze.pl. Tutaj można poznać wszystkie szczegóły.

Adres www: www.biuro-zabrze.pl

Nasza ocena: 2

8 989 INF
46 brak zdjęcia
Mieszkania Józefosław najlepsze i najtańsze

Sedno www.sedno.com.pl to firma z wieloletnim stażem na rynku deweloperskim. Ich główne cechy, czyli rzetelność, terminowość, otwartość i elastyczność to najlepsze atrybuty. Mieszkania Józefosław, które proponuje firma są nowe. Dopiero co wybudowane budynki, stanowią największy walor. Dzięki elastyczności, możliwe jest dogadanie się w firmą odnośnie płatności czy też zmian w projekcie. Mieszkania Józefosław to bez wątpienia najlepsza inwestycja. Unikalny układ osiedla, z dala od głównej drogi, zapewni ciszę i spokój. Bliski kontakt z naturą to niewątpliwy atut mieszkania.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 2

9 542 INF
47 Ogrodzenie betonowe typu chiński mur

W ofercie działającej od lat na rynku materiałów budowlanych firmy Jadar pośród wielu materiałów, z których można zrobić ogrodzenia betonowe, wartą uwagi propozycją jest ta nazwana chiński mur. Pod tą nazwą kryje się nie tylko dziewięć kolorów do wyboru Beżowy, biały, brązowy, czarny, rubinowy, szary, żółty, "jesienny" i "pustynny"), ale jest to przede wszystkim materiał do budowy murków dekoracyjnych metodą "na sucho". Dostępność wielu kolorów, do tego wysoka jakość powodują, że szukając materiału na ogrodzenia betonowe (także ozdobne), warto zauważyć ofertę firmy Jadar.

Adres www: http://www.jadar.pl/www/113,ploty_ogrodzenia_betonowe

Nasza ocena: 2

8 455 INF
48 brak zdjęcia
Multi Stone System Poznań oferuje usługi kamieniarskie

Multi Sone System to działająca już od 25 lat firma oferująca usługi kamieniarskie, Poznań i okolice to główny teren działalności. Choć wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, otwarta jest także na propozycje z innych części kraju. Obszar, w którym działa Multi Stone System, obejmuje między innymi: studium wykonawstwa, konsultacje projektowe, projekty koncepcyjne i plastyczne, konsultacje u klienta, pomiary, montaże, wycenę robocizny i materiałów. Warto zapoznać się z ofertą Multi Stone System, oferującą usługi kamieniarskie. Poznań, co warto przypomnieć, to tylko siedziba firmy. Realizacje wykonywane są na terenie całego kraju, zgodnie z życzeniem klientów.

Adres www:

Nasza ocena: 2

7 120 INF
49 brak zdjęcia
Ich praca ochroni Cię przed burzą

Firma Gromnit zakłada instalacje piorunochronne w Poznaniu i jego najbliższych okolicach - na dowolnym rodzaju budynku. Niezależnie od tego, czy klient potrzebuje ją zainstalować na domu jednorodzinnym, bloku mieszkalnym, hali sportowej, fabryce czy na wieży kościelnej. Te najwyższej jakości poznańskie ochronne instalacje są niezbędnym elementem każdego, zwłaszcza wysokiego budynku. Ochrona przed wyładowaniami atmosferycznymi jest nieodzowna, gdyż jedno uderzenie błyskawicy potrafić spowodować bardzo niebezpieczny pożar. Firma zapewnia dobry kontakt z klientem w kwestii montażu i projektu instalacji. Gromnit obsługuje nie tylko klientów indywidualnych, ale także przedsiębiorstwa prywatne czy instytucje publiczne.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 2

7 547 INF