Pozycja Krótkie podsumowanie serwisu i oferty Ranking Odwiedziny Nota Końcowa
1 Maszty z dobrych materiałów

Maszty przenośne i stałe do celów reklamowych to jedna ze specjalności naszego przedsiębiorstwa. Wprowadzamy na rynek maszty wykonane z wysokiej jakości materiałów (w tym tworzyw sztucznych i tkanin tekstylnych), na których mogą być nanoszone różnego rodzaju treści - w tym reklamowe i informacyjne. Nasze maszty przenośne dostępne są w wielu standardowych rozmiarach, ale na zlecenie klientów biznesowych jesteśmy w stanie dopasować niektóre parametry masztów. Zapewniamy bardzo korzystne warunki cenowe na dostawę modeli masztów oraz wykonywanie nadruków na nich. Przykłady wizualizacji znajdują się na naszej stronie.

Adres www: https://magdal.pl/oferta/maszty/maszty-przenosne/

Nasza ocena: 8

53 309 INF
2 Nowoczesne szkalne opakowania na kosmetyki

Postępujące zanieczyszczenie środowiska wymusza wprowadzenia w wielu branżach rozwiązań ekologicznych. Producenci kosmetyków coraz częściej decydują się na opakowania szklane do kosmetyków. Kosmetyki w szklanym opakowaniu prezentują się elegancko i nowocześnie, a do tego są ekologiczne. Szklane opakowanie jest wielokrotnego użytku, dodatkowo przez długi czas pozostaje higieniczne. Kosmetyki naturalne często umieszcza się w szklanych opakowaniach wykonanych z brązowego szkła. Opakowania szklane do kosmetyków to rozwiązanie przeznaczone dla nowoczesnych marek kosmetycznych, które dbają o środowisko.

Adres www: https://www.centrumopakowan.com/

Nasza ocena: 8

52 744 INF
3 Pharmacy packaging ważne dla leków OTC

Produkty farmaceutyczne są kupowane na receptę, choć nie wszystkie z nich są w ten sposób dystrybuowane. Jest coraz szersza kategoria leków OTC, czyli tak zwanych leków bez recepty, które zresztą niejednokrotnie generują ogromne dochody dla koncernów farmaceutycznych. Sprzedaż leków OTC w pewnym sensie jest podobna do sprzedaży kosmetyków dlatego, że ich opakowania również mogą być czynnikiem przesądzające o kupnie takiego lub inne do preparatu - w aptekach jest bowiem na ogół wiele preparatów różnych firm mających podobne działanie. Stąd też producenci farmaceutyków współpracują z firmami, których dziedziną jest pharmacy packaging czyli dostarczanie opakowań do leków. Pharmacy packaging to również zakres działania naszej firmy Caps Jars.

Adres www: https://www.capsandjars.com/

Nasza ocena: 8

51 625 INF
4 brak zdjęcia
Jaka firma stosuje technologie flexografia w produkcji opakowań

Obecnie jeżeli chodzi o produkcję opakowań to wykorzystywane są określone technik jedna z najnowocześniejszych oraz niezawodnych jest flexografia. Technologia, za którą stoi powyższa metoda umożliwia nałożenie odpowiednich informacji w taki sposób, aby były one widoczne jak również odporne na działanie czynników. Zastosowanie wobec opakowań produktów z różnych branż z tym również związana jest flexografia. Technologia zarówno wyżej opisana, ale i nie tylko występuje w ramach oferty przedsiębiorstwa jakim jest Quartz. Jeżeli i chodzi o ofertę powyższej firmy to znajdziemy tutaj wiele opakowań produkowanych dla firm z różnych branż.

Adres www:

Nasza ocena: 8

47 942 INF
5 zestawy piśmienne z nadrukiem
Gadżety z nadrukami

Nasza firma wprowadza na rynek gadżety i materiały z nadrukami, które służą do celów reklamowych promocyjnych dla różnego rodzaju firm czy instytucji. Produkty biurowe, elektronika, zestawy piśmienne z nadrukiem., smycze reklamowe i inne tego rodzaju materiały to podstawowy asortyment naszej firmy. Posiadamy zarówno standardowe, jak i unikatowe gadżety reklamowe o specjalnych parametrach. Popularne smycze, kubki, materiały tekstylne czy zestawy piśmienne z nadrukiem oferowane są w hurtowych ilościach na bardzo atrakcyjnych warunkach cenowych. gwarantujemy trwałość wszystkich wykonywanych nadruków.

Adres www: www.regalo.pl

Nasza ocena: 8

44 322 INF
6 brak zdjęcia
Promocja firmy, dzięki najlepszym gadżetom reklamowym

Reklama, promocja firmy to nieodzowny element działania każdej firmy. Jeżeli chcecie zaistnieć wśród największego grona klientów, to musicie zainwestować w dobre działania marketingowe. Pomogą Wam w tym gadżety promocyjne, które możecie zamówić właśnie z naszej firmy w sieci. Gadżety promocyjne podzieliliśmy na kilkanaście kategorii, dzięki czemu będzie Wam łatwiej odszukać odpowiednie produkty. W pierwszej kolejności trzeba wymienić produkty biurowe oraz elektroniczne, w tym popularne pendrive, czy też powerbanki. Mamy również kubki reklamowe, czy też specjalne gadżety dla dzieci, eko gadżety i wiele innych.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 8

39 624 INF
7 brak zdjęcia
Producenci flagę zaopatrują także samorząd

Producenci flag są zatrudniani do wytwarzania nie tylko flag międzynarodowych organizacji lub poszczególnych państw, ale coraz częściej także do tworzenia flag firmowych lub regionalnych, które będą powiewały przed firmowymi kampusami lub też nad budynkami starostw powiatowych, urzędów miejskich lub gminnych i w tym podobnych lokalizacjach. Mało kto wie, że każda gmina posiada swoją flagę i ta flaga może być oczywiście także eksponowana na budynkach znajdujących się na jej terenie. Jest więc zatem bardzo wiele pracy, którą wykonać mogą zdolni i posiadający bogatą i różnorodną ofertę producenci flag. Należy do nich między innymi, posiadające w zakresie produkcji flag bardzo duże doświadczenie i realizujące wiele najrozmaitszych typów flag, przedsiębiorstwo Magdal.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 8

35 609 INF
8 brak zdjęcia
Die beste Werbung für Ihr Unternehmen

Viele Leute suchen nach einer guten Idee für die Werbung. Es ist völlig verständlich. Wir möchten unsere Kunden mit etwas ungewöhnlichem überraschen, um bemerkt zu werden. Die beste Lösung ist, nach den Bedürfnissen Ihrer Kunden zu suchen. Der neueste Trend sind Wetterstationen mit Logo. Viele Leute suchen nach guten Thermometern und sie sind begeistert, wenn sie sua ch Gadget bekommen. Unsere Wetterstationen mit Logo können auch für Sie eine gute Lösung sein. Wir arbeiten mit den besten Produzenten zusammen. Das Gerät ist ein voll funktionsfähiges Gerät und zeigt Parameter wie Temperatur, Luftfeuchtigkeit oder Luftdruck an.Alle diese Parameter sind im Leben jedes Menschen sehr wichtig. Es ist eine sehr gute Idee, Ihr Logo auf dem Gerät zu platzieren. Menschen lieben neue Technologien. Wenn Sie unseren Kunden Ihr Produkt mit Ihrem Logo versehen, würden sie wahrscheinlich zu Ihnen zurückkehren.

Adres www:

Nasza ocena: 8

33 725 INF
9 brak zdjęcia
Skąd zamawiać większe ilości opakowań jednorazowych?

Jeżeli ktoś potrzebuje większej ilości opakowań jednorazowych, to kupienie ich w pierwszym lepszym sklepie zdecydowanie nie będzie najlepszym wyborem. Trzeba bowiem pamiętać, że cena za pojedyncze opakowanie będzie w takim przypadku dużo wyższa niż ta, którą można uzyskać jeżeli zdecyduje się na zakupy prosto od producenta. Duży wybór wszelkiego rodzaju opakowań oferuje obecnie opakowania jednorazowe hurtownia i jest to idealne miejsce do tego, aby zamówić nawet niestandardowe opakowania. Przy większych ilościach klienci mogą otrzymać atrakcyjny rabat, ale najlepiej jest spytać o niego bezpośrednio przed zakupem. Dzięki temu klient ma gwarancję dostępności interesujących go opakowań. Przy okazji warto również wspomnieć o tym, że wspomniana opakowania jednorazowe hurtownia ma w ofercie również wiele innych przydatnych rzeczy.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 8

33 547 INF
10 brak zdjęcia
Szukasz centrum targowego najwyższej klasy?

G2A Arena w Rzeszowie to jedno z najlepszych i najnowocześniejszych centrów targowych w Polsce. Oprócz tego arena jest centrum wystawienniczym i biznesowym. Od wielu lat przyjmuje gości z całego świata na wszelkiego rodzaju wydarzenia. Na przykład sala bankietowa, Podkarpackie nie ma większej od tej, która jest w arenie, ponieważ może pomieścić jednorazowo 120 osób. Dodatkowo w arenie znajdziemy salę kongresową na 872 osoby, co również jest niesamowitym wynikiem. Oprócz tego do dyspozycji gości i klientów zostały udzielone małe i duże sale konferencyjne na wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe oraz konferencje. Oczywiście jest także restauracja, która pomieści do 160 osób jednocześnie. Cała powierzchnia użytkowa areny to ponad 16 tysięcy metrów kwadratowych. Sala bankietowa Podkarpackie w G2A Arenie to najlepszy wybór na bankiet z wyśmienitym jedzeniem i obsługą, oczywiście warto także sprawdzić inne opcje w ofercie!

Adres www:

Nasza ocena: 8

32 759 INF
11 brak zdjęcia
Wybierz najlepszy serwis informacyjny

Poszczególne osoby interesują się najrozmaitszymi regionami w naszym kraju. Jednym z takich obszarów jest Kościerzyna. Info na temat tego miejsca można znaleźć w bardzo wielu źródłach. Na rynku funkcjonuje wiele podmiotów, które zajmują się zbieraniem przetwarzaniem i udostępnianiem informacji. Wybitnym podmiotem w tym zakresie jest serwis Nowe Pomorze, który słynie ze swojej rzetelności oraz doskonałej segregacji poszczególnych faktów. Przede wszystkim należy podkreślić fakt, że pracownikami wspomnianego serwisu są wybitne jednostki, które doskonale znają się na swojej pracy. Dzięki ich codziennym obowiązkom możliwe jest zaznajomienie się z najważniejszymi informacjami o mieście, jakim jest Kościerzyna. Info o wszelkiego rodzaju wydarzeniach przekazywane jest w sposób permanentny, dzięki czemu zawsze jesteśmy na bieżąco z najważniejszymi wiadomościami. Na rynku powinno funkcjonować znacznie więcej podmiotów, które stosują tego typu politykę funkcjonowania w zakresie udostępniania informacji.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 8

31 126 INF
12 brak zdjęcia
Profesjonalne naklejki dla przedsiębiorstw

Naklejki BHP, przeciwpożarowe czy ADR to przykłady profesjonalnych oznakowań, stosowanych obowiązkowo w różnego rodzaju przedsiębiorstwach, zakładach pracy czy miejscach przemysłowych. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór profesjonalnych naklejek i tabliczek tego typu, zgodnych z obowiązującymi regulacjami prawnymi. Nasze naklejki BHP i inne profesjonalne oznakowania są wykonane w sposób profesjonalnych, na wysokiej jakości materiałach i gwarantujących trwałość i dużą czytelność. Wykonujemy dużą liczbę naklejek specjalnych na zlecenie naszych klientów z różnych branż. Ponadto naszą specjalnością są różnego rodzaju naklejki i oznakowania reklamowe i promocyjne. Dla każdego indywidualnego klienta jesteśmy w stanie wykonać produkt dostosowany do jego oczekiwań (w tym takie parametry jak kolorystyka, napisy i inne elementy graficzne). Regularnie wprowadzamy do sprzedaży za pośrednictwem naszego sklepu internetowego nowe rodzaje tabliczek i naklejek dla różnych grup klientów biznesowych.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 8

31 090 INF
13 brak zdjęcia
Geschenke mit logo

Wenn Sie nach einer Idee für ein originelles Geschenk suchen, wissen Sie sicherlich, dass das Erfinden von etwas Kreativem nicht einfach ist. Es kann eine gute Idee sein, deine Familie und Freunden die geschenke mit Logo zu geben. Eine große Auswahl dieser Produkten finden Sie auf der Internet-website. Sie können viele interessante Sachen verkaufen ohne das Haus zu verlassen und im Laden Schlange stehen müssen. Auf der Internet-webseite finden Sie viele interessante Geschenkideen für Ihre Lieben und auch Firmen-geschenke mit Logo. Im Online-Shop finden Sie vor allem interessante und originelle Geschenkideen. Sie können unter anderem Kleidung mit Logo aus Ihrer Wahl geben. Einkaufstaschen und Taschen sind ebenfalls eine gute Option. Es kann auch eine gute Idee sein, einer Tasse oder ein Becher mit ein speziell vorbereitetes Schild oder Zubehör für ein Mobiltelefon zu geben. Sie könner immer auch etwas insteressantes für die Kinder einkaufen.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 8

31 236 INF
14 brak zdjęcia
Gazetki promocyjne w jednym miejscu w sieci? Oszczędność czasu i pieniędzy!

Szukasz miejsca w sieci, w którym zebrane są wszystkie gazetki promocyjne najpopularniejszych sklepów, takich jak np. Rossmann, Pepco, Biedronka, Stokrotka czy Saturn? WWW.GAZETKAPROMOCYJNA.COM.PL to baza gazetek różnorodnych marketów, zarówno spożywczych, jak i elektronicznych, odzieżowych czy budowlanych, a także drogerii i aptek. Jeśli lubisz oszczędne zakupy, gonisz za aktualnymi promocjami, cenisz sobie możliwość obniżenia kosztów zakupów to ta strona jest właśnie dla ciebie! Stokrotka, Pepco, Hebe, Biedronka, Obi, Jula i mnóstwo innych! Wszystkie te gazetki promocyjne są w jednym miejscu, nie musisz już wchodzić na indywidualne strony sklepów! To nie tylko oszczędność pieniędzy, ale i czasu!

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 8

30 953 INF
15 brak zdjęcia
Power banki z nadrukiem reklamowym

W dzisiejszych czasach firmy muszą znajdować coraz nowsze i oryginalniejsze sposoby na reklamowanie swojego produkty bądź usług. Coraz większą popularność zdobywają produkty, na których nadrukowane jest logo lub reklama. Jest to prosty przekaz, który może trafić do dużej ilości odbiorców, przez co zwiększy się zainteresowanie danym produktem lub usługą. Nasza firma ma do zaoferowania power bank z nadrukiem, jest to nowoczesna forma reklamy, ponieważ power banki są popularne od dość niedawna. Z drugiej strony zdobyły jednak ogromną popularność ze względu na swoją praktyczność. Z tego powodu power bank z nadrukiem może trafić do dużej grupy osób i wypromować daną firmę. Serdecznie zapraszamy na naszą witrynę internetową, aby zapoznali się Państwo z naszym aktualnym asortymentem. Gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ponadto znajdą tam Państwo również kontakt do nas, na który prosimy się zgłaszać w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 8

25 547 INF
16 Mango Models - agencja fotomodelek.

Marzysz o wielkiej karierze na wybiegu? Być może poszukujesz nowych twarzy do swojej kampanii reklamowej? Agencja fotomodelek Mango to jedna z pierwszych agencji modelek powstałych na terenie naszego kraju. Wieloletnie doświadczenie sprawia, iż posiadamy zestaw niezbędnych umiejętności do wyszukiwania nowych twarzy. Jesteśmy obecni na największych pokazach mody w Europie. Cieszymy się ogromnym zaufaniem ze strony znanych i cenionych marek. W pracy kierujemy się profesjonalizmem, terminowością oraz pasją, dzięki czemu nasza agencja fotomodelek jest po prostu wyjątkowa. Zachęcamy do nawiązania współpracy z naszą agencją oraz zgłaszania się na nowe castingi. Świat mody to miejsce, które być może potrzebuje właśnie ciebie. Zaufaj sprawdzonej agencji.

Adres www: http://www.mangomodels.pl/index

Nasza ocena: 8

21 395 INF
17 brak zdjęcia
Profesjonalne tanie konsumenckie bazy danych

Dla agencji marketingowej Target Media jedną ze standardowo wykonywanych usług jest sprzedaż bazy danych osobowych, takie zbiory adresów i kontaktów są niezbędne podczas przygotowywani kampanii mobilnych czy mailowych. Wymieniona agencja to także świadczone z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem doradztwo marketingowe, udzielane przez wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Oferowana tania i sprawnie przeprowadzona sprzedaż bazy danych osobowych odbywa się każdorazowo w zgodzie z obowiązującymi przepisami. Wszelkie pojawiające się zapytania ofertowe dotyczące planowanej kampanii reklamowej lub masowej wysyłki wiadomości mailowych, złożymy drogą elektroniczną, bez konieczności wychodzenia z domu, odpowiedź otrzymamy w ciągu kilku godzin.

Adres www:

Nasza ocena: 8

21 850 INF
18 brak zdjęcia
Najlepsze etykiety wyprodukuje dla ciebie firma Eticod.

Jeżeli prowadzisz przedsiębiorstwo, które zajmuje się handlem, będziesz potrzebować odpowiednich etykiet. Są dwa główne rodzaje etykiet, identyfikacyjne oraz inwentaryzacyjne. Oba te rodzaje etykiet posiada w swojej ofercie firma Eticod. Jest to znany producent, najwyższej jakości etykiet. Firma Eticod obecna jest na rynku od wielu lat i ma całą rzeszę zadowolonych klientów. Eticod to producent etykiet identyfikacyjnych oraz inwentaryzacyjnych. Do etykiet identyfikacyjnych zalicza się opis produktu, ostrzeżenia i instrukcję obsługi. Do etykiet inwentaryzacyjnych zalicza się kod kreskowy. Gdy prowadzisz firmę handlową i sprzedajesz własne produkty, będziesz potrzebował również odpowiednich etykiet dla swoich produktów. Producent etykiet, firma Eticod od wielu lat zajmuje się produkcją etykiet, posiadają ogromne doświadczenie, a ich produkty są najwyższej jakości. Eticod jest firmą, której warto zaufać i skorzystać z ich usług. Eticod to gwarancja udanej współpracy.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 8

19 284 INF
19 brak zdjęcia
Kalendarze wciąż chętnie zamawiane przez firmy w Tychach

W biznesie nadal bardzo dużą rolę odgrywają papierowe kalendarze. Tychy są miastem z rejonie, w którym działa bardzo wiele firm. W wielu z nich obowiązkowo używane są różnego rodzaju papierowe, przeważnie ścienne lub biurkowe, kalendarze Tychy to rejon działania agencji reklamowej Fox Studio. Może ona zająć się także przygotowaniem kalendarzy dla firm. Mimo obecności elektronicznych plannerów w naszym życiu wciąż są używane papierowe kalendarze. Są one niezastąpione chociażby przy szybkim sprawdzaniu dat. Dlatego wiele firm nadal zamawia dla siebie odpowiednie kalendarze w agencjach reklamowych.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 8

17 407 INF
20 brak zdjęcia
Skuteczna reklama własnej działalności

Jest wiele sposobów, dzięki którym można dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych klientów i poprawić wizerunek swojej firmy. Wśród dostępnych rozwiązań, bardzo skuteczną formą promocji są różnego rodzaju gadżety. W tym momencie należy zaznaczyć, że najpopularniejsze w ostatnim czasie są produkty reklamowe tego typu, które nie tylko dobrze wyglądają, ale oprócz tego zachwycają wysokim poziomem funkcjonalności. Szczególnie interesującym narzędziem promocji są nowoczesne kalendarze jednodzielne. Tego rodzaju rozwiązania są wykonane w solidny sposób i zachwycają szatą graficzną. Dostępne w propozycji kalendarze jednodzielne można pozyskać za stosunkowo niewielkie pieniądze. Dzięki temu z oferty mogą skorzystać nawet najmniejsze firmy, które dopiero wchodzą na rynek.

Adres www:

Nasza ocena: 8

14 580 INF
21 brak zdjęcia
Muzyczna Galanteria - muzyka bez opłat do zaiks

Jeżeli pragniesz, by w Twoim lokalu leciała muzyka, ale nie chcesz musieć regulować opłaty ZAIKS, to Muzyczna Galanteria jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Opłaty ZAIKS są wyjątkowo uciążliwym obowiązkiem dla każdego przedsiębiorcy, jednakże da się ich uniknąć poprzez stosowanie specjalnie w tym celu przygotowanych składanek muzycznych. Tworzone przez nas składanki zawierają utwory muzyczne, które można z powodzeniem puszczać w każdym lokalu i w każdej sytuacji. To idealny sposób na uniknięcie opłat za prawa autorskie. Audio Marketing jest niezwykle skuteczną metodą na pozyskanie nowych klientów, a także na utrzymanie przy sobie tych starych. Dobrze dobrana muzyka tworzy odpowiednią atmosferę, pozwala odwiedzającym się zrelaksować i odciąć od problemów.

Adres www:

Nasza ocena: 8

14 115 INF
22 Przygotowanie banerów reklamowych na zamówienie
Przygotowanie banerów reklamowych na zamówienie

Spółka APS Group specjalizuje się w szeroko rozumianej reklamie. Zalicza się do większych drukarni wielkoformatowych w kraju, dzięki czemu może przygotowywać materiały reklamowe dostosowane do nawet najbardziej wygórowanych wymagań klientów. W ofercie druku wielkoformatowego znaleźć można na przykład druk banerów. Tego typu forma reklamy jest wciąż bardzo ważnym elementem szeregu kampanii reklamowych. By druk banerów był jak najlepszej jakości, potrzebne są specjalistyczne urządzenia i maszyny wykorzystujące nowoczesne technologie. Niezbędni są również wykwalifikowani specjaliści. To wszystko stanowi atuty spółki Spółka APS.

Adres www: www.apssklep.pl

Nasza ocena: 8

13 760 INF
23 brak zdjęcia
Ulotki właściwie wyeksponowane - Veraco

Ulotki to bardzo popularne i skuteczne w informowaniu o ofercie materiały promocyjne. Nic więc dziwnego, że korzysta z nich praktycznie każdy punkt handlowy i usługowy. Niestety, bardzo często zapominając o ich właściwej ekspozycji. Aby przykuwały uwagę potencjalnych klientów warto zadać o to, by prezentowały się zachęcająco i estetycznie. Pomóc mogą w tym stojaki na ulotki. Firma Veraco oferuje stojaki na ulotki wykonane z eleganckiej i efektownej stali. Są trwałe, wytrzymałe a przy tym prezentują się naprawdę dobrze. Sprawią, że raz na zawsze zapomnisz o porozrzucanych ulotkach, które straszą zamiast zachęcać. Dodatkowym atutem oferty Veraco jest niska cena, która pozwoli Twojej firmie na spore oszczędności. Z szerokiej oferty rozwiązań proponowanych przez tych specjalistów od reklamy z pewnością w łatwością wybierzesz to, co odpowiada Twoim oczekiwaniom. Odwiedź więc Veraco i spraw, by materiały reklamowe w Twojej firmie były właściwie wyeksponowane.

Adres www:

Nasza ocena: 8

9 715 INF
24 WMS - producent tablic informacyjnych

Wysokiej jakości tablice informacyjne to jeden z głównych obszarów działalności firmy WMS, przedsiębiorstwa, które specjalizuje się w wykonywaniu nośników reklamowych już od ponad 16 lat. Firma może pochwalić się pozytywnymi referencjami od wielu znanych, renomowanych firm, co stanowi gwarancję świadczenia usług na najwyższym poziomie. Tablice informacyjne, podobnie jak inne nośniki reklamowe produkowane przez firmę WMS, powstają w profesjonalnym biurze projektowym, a następnie są wytwarzane przy użyciu maszyn najnowszej generacji. Przedsiębiorstwo wykonuje swoje projekty z aluminium, drewna, akrylu, plexi i stali. Zapraszamy!

Adres www: http://www.wms.pl/tablice/tablica-informacyjna

Nasza ocena: 8

2 423 INF
25 Leki oryginalne - jak reklamować

Reklama farmaceutyków wiąże się z wieloma ograniczeniami, stąd też chcąc je reklamować także leki oryginalne to należy skontaktować się z agencją, która specjalizuje się w takich działaniach. 10heads Pharmaceitical Solutions to warszawska firma, która właśnie specjalizuje się w reklamie i marketingu dostosowanym do potrzeb firm czy dystrybutorów medykamentów. Leki oryginalne, nawet najlepsze i najnowszej generacji, mają niewielką szansę na zaistnienie w świadomości lekarzy czy pacjentów. Dopiero odpowiednio dobrane narzędzia marketingowe mogą ten stan zmienić. I to właśnie jest domeną agencji reklamowej 10heads Pharmaceutical Solutions.

Adres www: http://10heads.pl/menu-witryny/nasza-oferta/oferta

Nasza ocena: 8

2 414 INF
26 brak zdjęcia
Identyfikacja wizualna firmy świadczona przez perfekcyjną markę

Warszawska marka Element One to renomowany podmiot gospodarczy, który sukces zawdzięcza poznaniu oczekiwań swoich odbiorców, a następnie wyjściu im naprzeciw. Zaangażowanie oraz branżowa praktyka przyczyniła się do wykształtowania zaufanej relacji między marką a każdym klientem. Jednym ze składników oferty jest identyfikacja wizualna firmy. Wpływa ona na budowanie przewagi konkurencyjnej względem innych podmiotów gospodarczych. Identyfikacja wizualna firmy świadczona jest profesjonalnie, zaś przedsiębiorstwo Element One dokłada wszelkich starań, by nawet najmniejsze szczegóły były doprowadzone do perfekcji.

Adres www:

Nasza ocena: 8

1 980 INF
27 Seria prostych głudopisów VIC

W ofercie naszej firmy znajdują się popularne oraz prawdziwie wyjątkowe długopisy reklamowe Millenium. Dostępne są różne serie - zarówno bardzo eleganckie, jak i te nieco mniej. Wszystkie oferowane przez nas długopisy, w tym również te z polecanej serii VIC, wykonane są z metalu i mogą przyjąć dowolnie wybrany przez klienta kolor. Zakres kolorystyki zależny jest od konkretnej serii. Za dodatkową opłatą zmieniamy klasyczny niebieski kolor wkładu na czarny lub czerwony. Wykonujemy ponadto grawer laserem YAG. Na naszej stronie internetowej dostępne są pliki, na bazie których można wykonać wizualizację znakowania. Usługę znakowania wykonujemy także na powierzchni etui.

Adres www: http://www.dlugopisymillenium.pl/oferta/2-seria-vic

Nasza ocena: 8

1 231 INF