Pozycja Krótkie podsumowanie serwisu i oferty Ranking Odwiedziny Nota Końcowa
1   Najlepsze rozwiązania dla każdego

Pewnie sami zerkniemy na to, jak wiele do zaoferowania ma nam dzisiaj redukcja koncentryczna. Spodziewamy się bowiem, że to jest właśnie takie rozwiązanie, które pozwoli nam o wiele więcej uzyskać w naprawdę doskonałej cenie. poza tym redukcja koncentryczna jest naprawdę doskonała. Trzeba przyznać, ze jest wytrzymała, a przy tym bardzo odporna na działanie różnych czynników chemicznych. Dlatego na pewno będziemy mogli z tego każdego dnia korzystać i przekonamy się o doskonałości tego. W takim razie może warto zerknąć, jak wiele do zaoferowania ma nam dzisiaj to miejsce i na jak wiele możemy liczyć właśnie.

Adres www: https://www.grupajmc.pl/zlacza-zlaczki-asme-bpe-316l-904l/redukcja-koncentryczna-symetryczna-cw-asme-bpe-316l-904l/

Nasza ocena: 6

76 458 INF
2 Abyś Ty mógł spokojnie pracować.

Naprawa uszkodzonych maszyn rolniczych najczęściej związana jest z presją czasu. W większości przypadków ulegają one awarii w trakcie prac wykonywanych na polu. W rolnictwie nie da się odroczyć pewnych czynności i należy wykonać je w ściśle określonej porze. Dlatego wielu rolników wybiera Agro Plus jako miejsce, gdzie kupują części do maszyn rolniczych. Sklep online, z którego korzystają, zapewnia dostęp do praktycznie wszystkich możliwych części zamiennych. Również wysyłka przesyłana jest błyskawicznie w trakcie realizowania zamówienia dotyczącego części do maszyn rolniczych. Sklep online przypadł do gustu wielu osób i cieszy się dużą popularnością.

Adres www: https://sklep.agro-plus.com.pl/category/czesci-do-maszyn-rolniczych

Nasza ocena: 6

75 545 INF
3 https://izipak24.pl/wiazarka-polautomatyczna-strapack-iq-400,3,6865,3250
Nowoczesna półautomatyczna wiązarka stołowa IQ-400

Wiązarki stołowe to maszyny przydatne w bardzo wielu miejscach. Doskonale się sprawdzą zarówno na hali produkcyjnej, jak i w nowoczesnym biurze. Doskonałym przykładem jest półautomatyczna wiązarka stołowa IQ-400, dostępna w naszym sklepie Izipak.Niezawodna maszyna do różnych zadańModel ten pochodzi od japońskiej marki Strapack, która zadbała o najwyższą jakość swojego produktu. Wiązarka stołowa posiada: zaokrąglone narożniki, dzięki czemu jest bezpieczna w użytkowaniu, nogi z praktycznymi kółkami,podwieszane blaty, które można z łatwością zdjąć. Półautomatyczna wiązarka stołowa IQ-400 to maszyna wydajna i niezawodna w działaniu.

Adres www: www.izipak24.pl

Nasza ocena: 6

75 235 INF
4 Nowe modele pił

Oprócz wiertarek czy szlifierek diamentowych, w ofercie naszego przedsiębiorstwa można znaleźć także piły tarczowe do betonu i innych materiałów. Są to rozwiązania bardzo efektywnie działające w różnych warunkach. Piły tarczowe do betonu, asfaltu czy granitu są dostarczane w różnych modelach, dostosowanych do potrzeb naszych klientów. Regularnie w naszej ofercie pojawia się także bardzo szeroki wybór materiałów do pielęgnacji i zabezpieczania powierzchni betonowych. Chodzi w szczególności o chemię do betonu i kamienia. Są to produkty renomowanych marek, bardzo efektywne w działaniu w różnych warunkach.

Adres www: https://mk-diament.pl/oferta/pily-tarczowe-diamentowe/pily-tarczowe-do-betonu/

Nasza ocena: 6

71 884 INF
5 Firma, w której mamy dostęp do wentylatorów aluminiowych

Przemysłowe wentylatory aluminiowe, które od lat dostarczane są przez firmę Fantech, na rynku cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, tym bardziej że łączą one w sobie wysoką jakość z konkurencyjnymi cenami, w których mamy możliwość ich nabycia. Dzięki temu, że do ich produkcji wykorzystywane są wyłącznie sprawdzone i niezawodne surowce, przemysłowe wentylatory aluminiowe są urządzeniami wyróżniającymi się wydajną i bezawaryjną pracą. Omawiane urządzenia dostępne są w różnych modelach, co z kolei daje możliwość wybrania takiego, który doskonale wpisze się w najrówniejsze potrzeby każdego z klientów.

Adres www: https://fantech.pl/

Nasza ocena: 6

68 499 INF
6 Praktyczny produkt o wysokiej wytrzymałości
Praktyczny produkt o wysokiej wytrzymałości

Zawias stal nierdzewna niezależnie od rodzaju i modelu jest elementem o wysokiej jakości, który ze względu na materiał, z którego go wykonano charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, solidnością, trwałością i wydajnością. Stąd też nic dziwnego, że tego typu produkty, jak te wspomniane wyżej, bardzo chętnie wykorzystywane są w wielu różnych gałęziach przemysłu. Zawias stal nierdzewna cieszy się dużą popularnością m.in. wśród firma produkujących różnego rodzaju meble oraz maszyny przemysłowe, które poszukują sprawdzonych rozwiązań, które mogą wykorzystać w produkowanych przez siebie elementach.

Adres www: www.stanley.info.pl

Nasza ocena: 6

69 454 INF
7 brak zdjęcia
Specjalne lampy i tuby

Wysokiej jakości lampy i tuby laserowe oraz inne akcesoria do profesjonalnych laserów można znaleźć w ofercie naszego przedsiębiorstwa. W naszej ofercie szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się tuby laserowe RECI, które dostępne są w różnym zakresie mocy - od 30 W do 300 W. Żywotność tego rodzaju tub laserowych jest bardzo duża na tle konkurencyjnych dostawców. Wszystkie nasze rozwiązania laserowe są cenione w różnych branżach przemysłu z uwagi na wysoką wydajność. Oferujemy także zestawy, w skład których wchodzą nowoczesne lasery do obróbki materiałowej wraz z niezbędnymi materiałami eksploatacyjnymi.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 6

66 641 INF
8 brak zdjęcia
Atrakcyjne ceny dźwigów

Nasze przedsiębiorstwo prowadzi sprzedaż dźwigów, różnego rodzaju żurawi dźwigowych oraz innych pojazdów przeznaczonych do wykonywania prac na wysokości. W naszej ofercie można obecnie znaleźć zarówno nowe, jak i używane pojazdy i instalacje. Zapewniamy, że wszystkie nasze dźwigi i pojazdy pochodzą od znanych i renomowanych producentów oraz są objęte atrakcyjnymi gwarancjami. W naszej ofercie można znaleźć m.in. pojazdy takich marek jak Polan, Terex czy Mannotti. Sprzedaż dźwigów odbywa się na bardzo atrakcyjnych warunkach cenowych dla klientów biznesowych. Zapewniamy ciekawe promocje na niektóre maszyny.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 6

64 731 INF
9 http://www.energos-pro.pl/oferta/filtracja-procesowa/44-stacje-odwroconej-osmozy
Inwestycja w nowoczesne stacje do uzdatniania wody

Przygotowanie zdemineralizowanej wody w dużych ilościach, na potrzeby przemysłowe, nie byłoby możliwe, gdyby nie stacje odwróconej osmozy, dlatego rosnąca liczba podmiotów gospodarczych, decyduje się na tego typu inwestycje. Kotłownie, szpitale, punkty laboratoryjne - to przykładowe przestrzenie, gdzie omawiane stacje uzdatniające wodę są wręcz niezbędnego dla ich prawidłowego i wydajnego funkcjonowania. Stacje odwróconej osmozy oraz ich poszczególne elementy składowe, zakupimy na konkurencyjnych zasadach, w firmie Energos-Pro, w wyczerpujący sposób doradzającej przy wyborze takich technologii.

Adres www: www.energos-pro.pl

Nasza ocena: 6

61 858 INF
10 Produkty dla rolnictwa

Sklep internetowy Agro Plus to zdecydowanie najlepszy dostawca części do maszyn rolniczych. W swojej bogatej ofercie posiada części do sieczkarni, części do traktorów a także innych maszyn rolniczych. Wszystkie oryginalne, dobrej jakości i możliwe do wykorzystania praktycznie od zaraz. Większość z oferowanych części to oryginalne części zamienne. Korzystając z tego sklepu internetowego uzyskasz nie tylko oryginalne części ale również i fachową obsługę i doradztwo. Firmowi specjaliści chętnie i bez problemu odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania a także skutecznie doradzą najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Wskażą również jaki produkt zakupić wspólnie z poprzednim tak aby naprawę wykonać kompleksowo a co najważniejsze skutecznie. Aby służyła przez bardzo długie lata. Bo to przecież jest najważniejsze aby maszyny rolnicze były praktycznie niezawodne w kluczowych dla pracy na roli momentach. Nie pozostaje więc nic innego jak tylko skorzystać z tych możliwości najszybciej jak tylko się da i zamówić dla siebie części do sieczkarni czy ciągnika w zależności od swoich indywidualnych potrzeb.

Adres www: https://sklep.agro-plus.com.pl/category/deutz-fahr-kombajny-zbozowe-sieczkarnie-slomy

Nasza ocena: 6

61 300 INF
11 Jaka firma oferuje jakościowe i trwałe rury cienkościenne?

W dzisiejszych czasach z racji bardzo prężnego rozwoju na rynku co powoduje, że mamy dostęp do wielu różnych produktów, jak również i usług. Jeżeli chodzi o różne dziedziny przemysłu to jednym z najczęściej, a co za tym idzie najbardziej innowacyjnych produktów są rury cienkościenne. Wykorzystywanie przy wielu różnych konstrukcjach, niezależnie od zastosowania, ale także i zastosowanie w konstrukcji podatnej na działanie wysokiego ciśnienia z tym także związane są rury cienkościenne. Z kolei dostęp do produktów tego typu, charakteryzujący się wysoką jakością wykonania, jak również i trwałością znajdziemy w ramach oferty przedsiębiorstwa Grupa JMC. Wspomniane przedsiębiorstwo jest jedyną firmą na polskim rynku, jeżeli chodzi o produkty firmy Dockweiler AG. Powyższa firma jest podmiotem niemieckim. Dodatkowo powyższe przedsiębiorstwo odpowiada za produkcję jednym z najlepszych na rynku rur oraz armatury specjalistycznej wykorzystywanych w różnych gałęziach przemysłowych jak np farmaceutyka czy przemysł chemiczny.

Adres www: https://www.grupajmc.pl/

Nasza ocena: 6

60 986 INF
12 brak zdjęcia
Montaż hal stalowych

Projektowanie, budowa i montaż hal stalowych i innych tego rodzaju budynków przemysłowych to główna specjalność naszego przedsiębiorstwa. W naszej codziennej pracy stosujemy wysokiej jakości stal nierdzewną oraz inne surowce, pozwalające stworzyć trwałe i bezpieczne konstrukcje zgodne z parametrami przedstawianymi przez naszych klientów. Polecamy nasze ciekawe projekty hal przemysłowych, magazynowych, rolniczych czy targowych. Wykonujemy także różnego rodzaju budynki socjalne czy garaże. Produkcja i montaż hal stalowych realizowana jest przez wykwalifikowanych pracowników naszej firmy, mających duże doświadczenie w realizacji tego rodzaju projektów. Wykonujemy także dodatkowe prace na zlecenie klientów, związane przede wszystkim z obróbką materiałową - w tym w szczególności wypalanie blach, cięcie i gięcie elementów z blach, spawanie, śrutowanie i wiele innych profesjonalnych czynności. Gwarantujemy korzystne warunki współpracy dla klientów biznesowych oraz atrakcyjne ceny na nasze produkty stalowe.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 6

60 731 INF
13 brak zdjęcia
Nowoczesne instalacje odpylania

Podstawowym czynnikiem w procesie produkcyjnym jest jego zgodność z normami ochrony środowiska ustalonymi przez Unię Europejską. Obejmuje to także odpowiednią czystość powietrza i brak emisji szkodliwych pyłów i substancji. Zachowanie odpowiednich warunków pracy gwarantują profesjonalne i nowoczesne instalacje odpylania, których producentem jest firm GGK Wieland Polska. W skład tego typu instalacji zapewniających przestrzeganie przepisów związanych z produkcją oraz zasadami BHP wchodzą wysokiej klasy odpylacze stosowane we wszystkich gałęziach przemysłu, w tym w przemyśle metalowym czy drzewnym. Urządzenia marki Wieland wyróżniają się użyciem do ich wykonania najnowocześniejszych podzespołów, co gwarantuje optymalne ich działanie. Instalacje odpylania sprawdzą się znakomicie m.in. wszędzie tam, gdzie podczas wykonywania swoich obowiązków pracowników narażony jest na wdychanie pyłów czy oparów z farb. Z kolei odpowiednie uprzątnięcie terenu pracy zapewnią wydajne odkurzacze przemysłowe o dużej mocy ssania.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 6

59 469 INF
14 Prestiżowy sprzęt rolniczy do gospodarstwa

W dzisiejszych czasach jest wielu zamożnych rolników. Po wejściu Polski do Unii Europejskiej sytuacja polskiego rolnictwa uległa poprawie. Wystarczy przejechać się za miasto i zobaczyć jak wyglądają współczesne gospodarstwa rolne. Dziś rolnicy inwestują w sprzęt, ponieważ jest to ich narzędzie pracy. Ciągnik rolniczy lamborghini to najwyższej klasy maszyna, która posłuży rolnikowi na lata. Mnóstwo dodatków w środku powoduje, że nie odbiega wcale od dobrego samochodu. Kiedyś ciągnik kojarzył się z brakiem wygody i gorącym środkiem latem. Teraz ciągniki mają wspomaganie kierownicy, klimatyzację czy radio. To wpływa na wygodę kierowcy i powoduje, że praca do wykonania nie jest tak uciążliwa. Ciągnik rolniczy lamborghini to prawdziwa perła wśród traktorów.

Adres www: http://www.tadex-maszyny.pl/promocje-/ciagnik-rolniczy-lamborghini-r3-evo-100-.html

Nasza ocena: 6

48 265 INF
15 Nowoczesna odlewnia aluminium Cemad

Poszukujesz partnera w dziedzinie odlewu aluminium? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą! Cemad to renomowana odlewnia aluminium, która funkcjonuje na rynku od bardzo wielu lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie bardzo trafnie wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Zoptymalizowane procesy produkcji gwarantują bardzo wysoką jakość wyrobu, przy zachowaniu niezwykle konkurencyjnej ceny. Nasz zespół składa się z profesjonalistów, znających produkcję od podszewki. Dołącz do grona ufających nam klientów już dziś i skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty. To może być początek naprawdę dobrej współpracy! Nasza odlewnia aluminium gwarantuje pełne zadowolenie z wykonanej usługi, bardzo wygodny kontakt oraz najatrakcyjniejsze ceny!

Adres www: http://www.cemad.com.pl/pl

Nasza ocena: 6

48 727 INF
16 brak zdjęcia
Najlepszej klasy reperaturki w ofercie Stamar

Stamar to szeroko znana i zaufana firma, która zajmuje się dystrybucją elementów do produktów AGD. Nasze doskonałe produkty cieszą się wielkim zainteresowaniem sprzedawców oraz serwisantów sprzętu AGD. To niezwykłe zainteresowanie pozwala nam na zaoferowanie specjalnej oferty właśnie dla tych szczególnych klientów. Stamar ma do zaoferowanie takie doskonałe produkty jak reperaturki. Wspomniane reperaturki wykonane zostały z niezwykłą starannością z materiałów wyjątkowo wysokiej klasy, które pochodzą jedynie ze sprawdzonych i zaufanych źródeł, tak aby zapewnić naszym klientom jak najlepszą ofertę.

Adres www:

Nasza ocena: 6

46 262 INF
17 Idealny przy pracy w biurze ciśnieniowy ekspres do kawy

W wielu przypadkach, wypicie kawy przed pracą jest najlepszym sposobem na wskoczenie na tak zwane obroty. Coraz częściej poranne picie kawy jest postrzegane jako pewnego rodzaju mini-rytuał, dlatego dobrze aby kawa była jednocześnie pobudzająca, a także smaczna. Ciśnieniowy ekspres do biura pozwoli Tobie na przyrządzenie smacznej kawy różnego rodzaju, w szybki sposób, ponieważ jest to ekspres automatyczny. Niech stanie się obowiązkowym wyposażeniem Twojego biura. W końcu taki ekspres to inwestycja w swoją wydajność w pracy. Ciśnieniowy ekspres do biura przyrządza wiele rodzajów kawy, a także ładnie spienia wierzch napoju. Jest to najlepszy i najszybszy sposób na przyrządzenie smacznej kawy, która postawi Cię na nogi. Mamy nadzieję, że nasz ekspres do kawy będzie świetnym narzędziem do uprzyjemnienia pracy w biurze. W pełni zautomatyzowany i prosty w obsłudze ekspres ciśnieniowy może już teraz być w Twoim biurze i przyrządzać dla Ciebie kawę, która nabierze odtąd nowego smaku i znaczenia.

Adres www: http://www.tchibodlafirm.pl

Nasza ocena: 6

41 290 INF
18 brak zdjęcia
Użytkowe pojazdy wewnątrzzakładowe w dobrych cenach

Poszukując niezawodnych pojazdów użytkowych do prac wewnątrzzakładowych i magazynowych, warto wybrać wózki widłowe spalinowe, znakomite do pracy na zewnątrz i wewnątrz obiektów. Różnorodny wybór takich pojazdów z napędem diesel lub gazowym, dostępne są w ofercie firmy Emtor, umożliwiającej też krótko i długoterminowy wynajem nowoczesnych wózków. Wózki widłowe spalinowe lub elektryczne to bogata kategoria pojazdów mechanicznych, mogą służyć w firmie do kompletacji zamówień, do wysokiego składowania, niektóre modele sprawdzą się również podczas pracy w wąskich korytarzach. Przy zakupie nowego pojazdu widłowego do prac wewnątrzzakładowych warto zwrócić uwagę na widoczność, z pozycji operatora, wydajność czy maksymalny udźwig i wysokość składowania.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 6

38 394 INF
19 Dźwigi elektryczne w ofercie firmy Raczkowski

W bardzo wielu obiektach, a praktycznie w zdecydowanej większości wszelkiego rodzaju budynków, zarówno bloków mieszkalnych, jak i obiektów biurowych, instytucji lub budynków przemysłowych wykorzystywane są różnego rodzaju dźwigi elektryczne. W nielicznych miejscach wykorzystuje się dźwigi o napędzie hydraulicznym, które muszą być tam umieszczone przeważnie ze względów konstrukcyjnych. Dźwigi elektryczne, zarówno osobowe, jak i towarowe, oferowane są przez doświadczoną i posiadającą bardzo bogatą ofertę swoich produktów dźwigowych firmę Raczkowski. Oferuje ona windy dla bardzo wielu polskich deweloperów, którzy wznoszą różnego rodzaju obiekty w Polsce.

Adres www: http://windy-raczkowski.pl/winda-elektryczna-x-10/

Nasza ocena: 6

34 479 INF
20 Ekspresy do kawy dla każdego przedsiębiorstwa

Jeśli jesteś właścicielem wielkiej korporacji, a nie masz w swoich biurach żadnego ekspresu do kawy, to najwyższa pora to zmienić. Wypożyczenie ekspresu od nas wcale nie musi się wiązać z jakimiś wielkimi kosztami. Wystarczy, że powiesz nam dokładnie, w którym miejscu ma się znajdować tego typu urządzenie a z pewnością będziemy w stanie dla ciebie je zamontować. Nasza firma posiada doskonale wyćwiczonych ludzi, którzy nie tylko zamontują ci ekspres do kawy, ale także będą gotowi do serwisowania go, gdy coś się stanie lub uzupełniania potrzebnych elementów. Jak widzisz wypożyczenie ekspresu wcale nie musi być takie trudne.

Adres www: https://www.tchibo-coffeeservice.pl

Nasza ocena: 6

32 357 INF
21 brak zdjęcia
Profesjonalne wykonywane usługi spawania

Spawanie MIG, czyli elektrodą topliwą w osłonie gazów jest jedną z usług wykonywanych w zakładzie Amro-Met, stawiającym na najwyższą jakość, terminowo wykonywanych usług. Przedstawiany zakład usługowy wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem, dysponowaniem nowoczesnym parkiem maszynowym oraz zatrudnianiem wyłącznie wykwalifikowanych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki pracowników. Spawanie MIG to tylko jedna z dziesiątek specjalistycznych usług świadczonych w tym punkcie, innymi są produkcja pługów śnieżnych i części maszyn, toczenie i frezowanie metodą CNC czy profesjonalne lakierowanie natryskowe, z zastosowaniem najlepszych dostępnych technik. Indywidualne i elastyczne podejście do potrzeb zleceniodawcy jest kolejnym atutem tego zakładu.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 6

27 302 INF
22 brak zdjęcia
Nowoczesne urządzenia ważące na haku

Jesteśmy nowoczesną firmą, która zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń wagowych. Oferujemy wagi kolejowe i samochodowe, a inne urządzenia umożliwiające ważenie towarów w procesie produkcyjnym. Nasze rozwiązania charakteryzują się wysoką jakością i ogromną precyzją. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych proces ważenia odbywa się automatycznie, a zgromadzone dane mogą być w dowolny sposób przetwarzane i poddawane analizom. Waga hakowa oraz urządzenia ważące do przestrzeni produkcyjnych i magazynów umożliwiają optymalizowanie produkcji i pomagają w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Wszystkie nasze realizacje są w pełni dostosowane do potrzeb konkretnego klienta i warunków panujących w danym zakładzie. Waga hakowa instalowana jest zazwyczaj wraz z dźwigami suwnicowymi przenoszącymi określone produkty. Takie rozwiązanie jest najbardziej wygodne i efektywne. Towary ważone są bezpośrednio w czasie załadunku, dostawy czy inne czynności procesu produkcyjnego. Jako producent systemów ważących posiadamy na koncie wiele udanych realizacji.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 6

21 622 INF
23 Niezawodna chemia do posadzek

Aby podłoga była położona prawidłowo, panele nie odstawały, a parkiet nie odkształcał się, konieczne jest zastosowanie najlepszych środków do montażu podłogi. Tutaj przyda się niezawodne chemia do posadzek najwyższej jakości. Dzięki temu podłogi w twoim domu będą pięknie się prezentować i przede wszystkim będą funkcjonalne i wytrzymałe. Nasza chemia do posadzek nadaje się na różne podłoża, dlatego znajduje zastosowanie u wielu klientów, którzy są zadowoleni z tego typu produktów. Jeśli planujesz remont lub inne prace w domu, koniecznie wybierz sprawdzoną chemię, aby nie musieć martwić się o niedogodności.

Adres www: http://www.mk-diament.pl

Nasza ocena: 6

18 823 INF
24 Solidne i wydajne ogrzewanie centralne
Solidne i wydajne ogrzewanie centralne

Oferta firmy Instal jest dostępna dla odbiorców indywidualnych i hurtowych z całej Polski dzięki sklepowi internetowemu działającemu pod nazwą Kocioł Cenowy. Głównymi elementami oferty tej firmy są najwyższej jakości kotły CO zasilane paliwem stałym lub gazowym. Klienci mają dostęp do bardzo wielu modeli charakteryzujących się mniejszą lub większą sprawnością cieplną. Oznacza to, że urządzenia te można bezproblemowo dopasować do przestrzeni potrzebujących większych oraz mniejszych ilości ciepła. Wszystkie oferowane kotły CO są trwałe, dzięki czemu będą działać bezawaryjnie nawet pomimo upływu wielu lat.

Adres www: www.kociołcenowy.pl

Nasza ocena: 6

16 414 INF
25 brak zdjęcia
Zwyżki - wygodne i ekonomiczne podnośniki

Podnośniki to urządzenia, które spotkać można na każdej budowie. Niegdyś były one montowane na samochodach ciężarowych, obecnie funkcjonuje rozwiązanie bardziej ekonomiczne, czyli zwyżki. Sporym zainteresowaniem cieszy się wypożyczalnia zwyżek. Ogólnie wiadomo, że jest to sprzęt używany w określonych sytuacjach, ponadto rozwiązania te należą do przedsięwzięć kosztownych, dlatego też w większości przypadków optymalnym rozwiązaniem okazuje się wypożyczenie na określony czas wybranych zwyżek. Warto podkreślić, że rozwiązania te różnią się parametrami technicznymi, przede wszystkim długością ramienia wysięgnika. Potencjalny klient może wybrać optymalną alternatywę, dostosowaną do potrzeb konkretnej inwestycji. Wypożyczalnia zwyżek posiada w swojej ofercie rozwiązania, które umożliwiają wykonywanie prac nawet na bardzo dużych wysokościach. Alternatywa ta sprawdza się podczas prac budowlanych, odśnieżania dachów oraz mycia okien na wyższych piętrach.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 6

12 695 INF
26 waga samochodowa
Nowoczesne wagi samochodowe do wielu zastosowań

Automatyka Serwis to jeden z najbardziej znanych producentów wag różnego rodzaju, który wiele ze swoich produktów eksportuje za granicę. Oferta Automatyka Serwis jest niezwykle szeroka i obejmuje takie produkty, jak waga samochodowa. Wagi samochodowe znajdują bardzo szerokie zastosowanie w wielu firmach. Są bardzo często wykorzystywane w firmach, które muszą ważyć przewożony towar, na przykład w firmach transportowych. Potrzebne to jest do tego, aby auto nie przekroczyło dopuszczalnej masy, jaką przewidział producent. Poza tym ważny jest także nacisk, jaki naładowane auto wywołuje na asfalt. Waga samochodowa przyda się także w tych firmach, które zajmują się skupem złomu. Nie trzeba wtedy w ogóle ważyć każdej porcji złomu, wystarczy zważyć całe auto. Waga samochodowa jest na tyle silna, że potrafi bez trudu zważyć dwu albo czterotonową ciężarówkę. Dla mniejszych aut możliwe jest stosowanie wagi najazdowej, ale najwygodniejsza jest waga ukryta w ziemi, która nie wyróżnia się niczym, poza oznaczoną drogą.

Adres www: www.automatyka-serwis.com.pl

Nasza ocena: 6

12 262 INF
27 brak zdjęcia
Cameoline montuje kabiny lakiernicze

Cameoline jest przedsiębiorstwem oferującym budowę profesjonalnych i bezpiecznych kabin na potrzeby lakierni i warsztatów przemysłowych. Kabiny lakiernicze budowane przez firmę spełniają wygórowane atesty ochrony środowiska naturalnego i mogą być wykorzystywane do lakierowania wszystkimi rodzajami powłok lakierniczych. Przedsiębiorstwo projektuje i wykonuje kabiny lakiernicze dostosowane do pomieszczenia w którym mają pracować. Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie a firma zapewnia pełny serwis związany z analizą potrzeb, projektowaniem oraz montażem kabiny. Cameoline świadczy usługi na bardzo wysokim poziomie i zdobywa uznanie branży lakierniczej.

Adres www:

Nasza ocena: 6

6 840 INF
28 brak zdjęcia
Zamów specjalne pasy cubitron od najlepszej firmy!

REDO to jednostka, która jest dzisiaj już kolebką dostarczania wyjątkowych produktów oraz usług swoim kontrahentom. To właśnie dzięki nim obróbka materiałów jest coraz łatwiejsza do przeprowadzenia. Wśród licznych, głównych urządzeń w tej sferze REDO oferuje także inne akcesoria jak na przykład specjalne pasy cubitron. Te pasy cubitron również kontrahenci nabywają tu jako rozwiązanie wysokiej jakości, użyteczności, generacji. Rozwiązanie, gdzie to, co wydaje, funkcjonalne, jest jednocześnie dostarczane w rozsądnej cenie. To sprawia więc, że REDO po raz kolejny pokazał, że usatysfakcjonowanie klienta pod każdym względem cały czas ma na uwadze.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 6

6 484 INF
29 Tracze do drewna i szlifierki kątowe

Sklep internetowy tarniki.pl to najwyższa gwarancja jakości wszystkich produktów. Niskie ceny jakie proponuje sklep to niewątpliwie największy jego atut. Szlifierki kątowe i tarcze do drewna to produkty, które sprzedają się najlepiej. Najlepszej jakości materiał, z którego zostały zrobione, gwarantuje bezpieczeństwo pracy. Stal o podwyższonej wytrzymałości, zapewnia wydajną [racę nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Tarcze do drewna, dzięki specjalnie wyciętym ząbkom, nie niszczą materiału. tarniki.pl to najlepszy sklep internetowy, który w niskiej cenie gwarantuje najlepsze tarcze i szlifierki.

Adres www: http://www.tarniki.pl

Nasza ocena: 6

3 257 INF
30 brak zdjęcia
Ekrany świetlne TDC Polska

Ekrany świetlne są jednym ze skuteczniejszych sposobów, aby widocznie wypromować dany produkt. Reklama taka, w porównaniu z tradycyjną, jaką są billboardy czy plakaty, ma tę niewątpliwą zaletę, jaką jest jej widoczność bez względu na panujące warunki świetlne i pogodowych. Ekrany świetlne wręcz rzucają się w oczy, sprawiając, że nie sposób jest przejść obok nich obojętnie. Tego typu ekran można zakupić w firmie TDC Polska, która nie tylko udostępni Państwu produkt, ale pomoże również stworzyć najkorzystniejszą dla Państwa strategię reklamową. Zapraszamy do współpracy!

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 6

3 108 INF
31 brak zdjęcia
Kurtyny powietrzne MK-WENT

Kurtyny powietrzne to kolejny dział firmy MK-WENT. Na stronie internetowej tej firmy, czyli Mkwent.com.pl można się zapoznać z dokładną i jednocześnie szeroką ofertą w zakresie propozycji, jaką kurtyny powietrzne. W ofercie firmy MK-WENT występuje kilka działów, rodzajów tych właśnie kurtyn powietrznych. Są zatem dostępne kurtyny powietrzne elektryczne, również wodne i także do montażu nad wysokimi wrotami. Warto odwiedzić stronę i dokładnie zapoznać się z ofertą, ponieważ w ramach każdej kategorii dostępnych jest jeszcze kilka serii. MK-WENT nie tylko o optymalny wybór, ale również o jakość.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 6

2 467 INF
32 Przenośniki, linie recyklingowe, urządzenia do kostek brukowych

Zakład urządzeń metalowych Metal-Chem powstał w 1997 roku. Zajmuje się remontowaniem, przystosowywaniem oraz tworzeniem maszyn, które z dużym powodzeniem znajdują swoje zastosowanie w zakładach klientów. Firma tworzy indywidualne rozwiązania dostosowując się do potrzeb nabywcy. Metal-Chem oferuje wysokiej klasy przenośniki, linie recyklingowe, a także urządzenia do kostek brukowych. Przenośniki oferowane przez firmę mają swoje zastosowanie w fabrykach, które zajmują się produkcją opartą na materiałach sypkich. Aktualnie proponowane są przenośniki taśmowe ważące, typu Kangur K/L, łańcuchowe, paskowe oraz samojezdne typu Sputnik.

Adres www: http://www.metal-chem.com/przenosniki.php

Nasza ocena: 6

3 638 INF
33 brak zdjęcia
Kompresor z firmy Tomet

Polska firma Tomet od lat specjalizuje się w kompleksowej działalności w zakresie związanym z dostarczaniem czy serwisowaniem urządzeń i maszyn współpracujących z instalacjami na sprężone powietrze. Kompresor wyprodukowany przez Tomet posiada pełną dokumentację Urzędu Dozoru Technicznego i certyfikaty unijne, co gwarantuje, że jest to urządzenie spełniające najwyższe standardy. W swoich produktach Tomet unika części pochodzących spoza krajów Unii Europejskich, co także jest wyznacznikiem jakości. Wychodząc przeciw oczekiwaniom klientów, inżynierowie firmy są w stanie opracować nowy kompresor zgodnie z wytycznymi klienta.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 6

3 090 INF
34 brak zdjęcia
Kontrola dostępu a linie papilarne

Jako że nawet najbardziej wymyślne hasła czy systemy nie gwarantują pełnej satysfakcji i stuprocentowego bezpieczeństwa, to oferta, jaką jest kontrola dostępu poprzez analizę linii papilarnych powinna być brana pod uwagę jako najbezpieczniejszy środek. W ofercie działającej od 2002 roku firmy CardCo są nowoczesne systemy, takie jak kontrola dostępu w oparciu o biometrię linii papilarnych. Kontrola dostępu to ponadto analiza tęczówki oka, geometrii twarzy. Te nowoczesne narzędzia są coraz częściej wykorzystywane także w polskich firmach. Warto więc dołączyć do czołówki i zapoznać się z ofertą dostępną na stronie www.biometria.pl.

Adres www:

Nasza ocena: 6

2 881 INF
35 brak zdjęcia
Pomiary 3d dla każdego

E-prototypy (www.e-skanowanie3d.pl) to firma, która istnieje na rynku od kilkunastu lat. Dzięki wysokiej jakości usługom, które proponuje, firma jest liderem w swojej dziedzinie. Poza prototypowaniem, firma zajmuje się także skanowaniem 3D. Pomiary 3D, które proponuje są bardzo dokładne i odwzorowują każdy, nawet najmniejszy, element. Nowoczesne maszyny pobiorą pomiary 3D nie tylko z małych przedmiotów, ale także z samolotu. Kompletny cyfrowy model, który przetwarzany jest za pomocą komputerów, prezentuje skanowany model w trójwymiarze. E-prototyp to najlepszy wybór na rynku.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 6

3 158 INF
36 brak zdjęcia
Wichary Technologies proponuje najlepsze systemy laserowe

Gałęzie takie jak recykling, przemysł, górnictwo czy kolejnictwo mają obecnie profesjonalnego i zaawansowanego w usługach przedstawiciela. Jest nim marka Wichary Technologies. Pracuje ona w oparciu o nowoczesne technologie oraz wiedzę najlepszych specjalistów zasilających jej grono. Systemy laserowe, jakie proponuje znalazły także klientów poza granicami naszego kraju. Systemy laserowe i inne usługi tej marki posiadają wysoką jakość i odpowiedni standard, dlatego cieszą się zainteresowaniem klienta. Techniczne przygotowanie oraz kadra dbają o każde zlecenie indywidualnie, co także ma bardzo istotne znaczenie.

Adres www:

Nasza ocena: 6

3 320 INF
37 brak zdjęcia
Duży wybór automatów vendingowych u PGV

Zastanawiasz się nad wyposażeniem swojego biura w automaty vendingowe, z których będą mogli korzystać Twoi pracownicy? Firma PGV ma dla Ciebie atrakcyjną ofertę! Nowoczesne automaty vendingowe mogą sprzedawać kawy, napoje w postaci zupek, soków i herbat, a także przekąski i kanapki. Doskonale sprawdzą się w każdym miejscu i udostępnią produkty spożywcze o każdej porze. Automaty od PGV posiadają filtry gwarantujące czystość wody, a produkty w nich dostępne są zawsze świeże i pochodzą od znanych producentów. Automaty od PGV to najlepszy wybór!

Adres www:

Nasza ocena: 6

2 763 INF
38 brak zdjęcia
Różni producenci kotłów w sprzedaży u Moderator

Producenci kotłów tacy jak Unica i Vento dostępni są w sprzedaży firmy Moderator. Oferowane maszyny to nowoczesne urządzenia wysokiej jakości. Kotły w modelach Eco, Max, Sensor, czy też Bio to szeroki wybór możliwości - z pewnością znajdziesz takie urządzenie, jakie spełni Twoje oczekiwania. Najlepsi producenci kotłów tylko u Moderatora! Firma specjalizuje się także w sprzedaży piechokuchni, podajników i nagarniaczy sprężynowych. Profesjonalne urządzenia grzewcze jakie oferuje Moderator to najlepsza oferta na rynku. Doskonale sprawdzą się w każdym miejscu i nie rozczarują Cię swoja pracą!

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 6

2 842 INF
39 brak zdjęcia
Pompy ciepła, które pasują do Twojego domu!

Pompy ciepła Ecoryniec to nowoczesne systemy grzewcze - sprawdzą się doskonale w każdym domu. Do wyboru są gruntowe pompy ciepła, powietrzne, a także pompy ciepła w systemie woda-woda. Pośrednik firmy pomoże każdemu klientowi dobrać najlepszy rodzaj dla jego potrzeb. Urządzenia są proste w obsłudze, ciche w działaniu i posiadają gwarancję. Ecoryniec działa na rynku od 20 lat i zbiera same pozytywne opinie od klientów. Dołącz do nich i Ty - zainwestuj w modernizację swojego systemu grzewczego. Ecoryniec zaprasza do salonu sprzedaży.

Adres www:

Nasza ocena: 6

2 370 INF
40 brak zdjęcia
Serwis klimatyzacji Warszawa

Firma Abaklim świadczy usługi z zakresu obróbki powietrza. Przez wiele lat naszej działalności zdobyliśmy niezbędne doświadczenie i wciąż inwestujemy w zdobywanie coraz wyższych kwalifikacji. W sprzedaży posiadamy klimatyzatory naścienne, klimatyzatory Multi, klimatyzatory przenośne, kanałowe, przypodłogowo-sufitowe, kasetonowe i stojące, nawilżacze powietrza, odwilżacze - osuszacze powietrza, oczyszczacze powietrza, piecyki naftowe, sprzęt z zakresu wentylacji i rekuperacji, kurtyny powietrzne oraz akcesoria do klimatyzatorów. Nasze usługi obejmują ponadto montaż oraz serwis klimatyzacji (Warszawa). Jednym z najważniejszych zabiegów bowiem, jakim muszą być poddawane klimatyzatory jest właśnie serwis klimatyzacji. Warszawa i okolice to obszar, na którym świadczymy nasze usługi.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 6

1 654 INF