Pozycja Krótkie podsumowanie serwisu i oferty Ranking Odwiedziny Nota Końcowa
1 Zostaniemy wychowawcą

Od pewnego czasu zastanawiamy się pewnie sami, co możemy tutaj ciekawego zrobić, co na pewno będzie nam sprawiać radość i z czego będziemy zadowoleni jak nikt inny. Zatem może warto udać się na taki kurs wychowawca kolonijny, Śląsk. Dzięki niemu nie tylko sami będziemy mogli wyjeżdżać i jednocześnie pracować, ale przy tym wspaniale na pewno spędzimy tutaj czas. W każdym razie jest to odpowiedzialne stanowisko, dlatego niezbędny jest kurs wychowawca kolonijny, Śląsk. Spodziewamy się, że tutaj odkryjemy, jak zająć się dziećmi i zadbać o ich bezpieczeństwo podczas całej naszej podróży i wycieczki.

Adres www: https://www.elpax.pl/osrodek-szkoleniowy/aktualnosci/0/38/kurs-kierownika-i-wychowawcy-kolonii.html

Nasza ocena: 4

104 699 INF
2 brak zdjęcia
Dobre studia zarządzanie zasobami ludzkimi

Jeżeli chcesz zadbać o swoją przyszłość, zapisz się na uczelnię wyższą. Zdobądź dobre wykształcenie i nie martw się co przyniesie jutro. Proponujemy studia zarządzanie zasobami ludzkimi. Warszawa, zaoczne, idealnie sprawdzą się dla osób, które pracują. Nie musisz rezygnować z kariery zawodowej, jednocześnie możesz się rozwijać - doskonałe rozwiązanie. Warszawska Wyższa Szkoła Biznesu zaprasza do wzięcia udziału w rekrutacji na studia zarządzanie zasobami ludzkimi. Warszawa, zaoczne, dobry dojazd i piękna stolica. Same pozytywy, a ponadto rozwiniesz się w tej dziedzinie według światowych standardów!

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 4

97 023 INF
3 Istota zarządzania przez cele

Zarządzanie przez cele to jedna z kluczowych dziedzin jeżeli chodzi o praktycznie każde działanie. Kierowanie zespołem, który jest ukierunkowany na wspólny rezultat z korzyściami dla innymi z tym wszystkim związane jest zarządzanie przez cele. Natomiast szkolenie tego typu, gdzie to poruszana jest tego typu tematyka znajdziemy w ramach działalności przedsiębiorstwa LMCG. Jeżeli chodzi o inne dostępne tutaj szkolenia to poruszają one tematykę nowoczesnego zarządzania. Dodatkowo LMCG zajmuje się organizacją różnego rodzaju wydarzeń branżowych, podczas których występuje spora liczba specjalistów. LMCG wykłada kursy w sposób przystępny dla wielu osób.

Adres www: https://www.lmcg.com.pl/szkolenie-hoshin-kanri.html

Nasza ocena: 4

95 892 INF
4 brak zdjęcia
Nowoczesne prywatne przedszkole w Katowicach

Pierwsze poważne wielogodzinne rozstanie dziecka z rodzicem, następuje, gdy musi ono iść do swojej pierwszej placówki oświatowej. W dzisiejszych czasach wiele rodzin wybiera prywatne przedszkole. Katowice to jedna z miejscowości, w której odszukanie przyjaznej dziecku placówki tego typu nie zajmie dużo czasu. Rodzice mogą zauważyć tutaj duży wybór, propozycja godna rozważenia to między innymi Epionkowo. Obiekt zlokalizowany jest w wygodnym obszarze, łatwo tam trafić, dzięki temu przywiezienie dziecka i jego odbiór nie zajmie dużo czasu. Lepsze warunki w samej placówce, duży wybór zajęć dodatkowych to tylko niektóre aspekty, które można znaleźć w takim miejscu jak prywatne przedszkole. Katowice są często wybierane na obszar nie tylko nauki, ale także pracy. Bez trudu w tej miejscowości można zauważyć placówkę oświatową na każdym etapie kształcenia, nie tylko przedszkola, występuje też duża ilość miejsc pracy, zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Można tutaj spokojnie wychowywać swoje dzieci.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 4

92 787 INF
5 Zaposy na kursy medyczne

W ofercie naszego studium można znaleźć wysokie jakości kursy medyczne, na które regularnie organizujemy zapisy. Medyczna szkoła policealna daje możliwość uzyskania uprawnień do wykonywania zawodu technika medycznego czy też specjalistycznego technika sterylizacji medycznej. Zapotrzebowanie na rynku na specjalistów w tym obszarze stale rośnie, dlatego nasza szkoła wychodzi naprzeciw oczekiwaniom, organizując kursy na wysokim poziomie, z doświadczonymi wykładowcami i w atrakcyjnych terminach. gwarantujemy atrakcyjne miejsca dla klientów wcześniej wykonujących zapisy. Medyczna szkoła policealna zapewniam także dodatkowe kursy z obszarów pokrewnych - w tym w zakresie kosmetyki, fizjoterapii czy kursy na profesjonalnych techników masażu. W ostatnim czasie wprowadziliśmy do oferty także pożądany kurs na opiekuna medycznego. Szczegółowe terminy kursów oraz warunki udziału są regularnie ogłaszane m.in. za pośrednictwem naszej strony internetowej. Oferujemy często ciekawe promocje cenowe na te szkolenia.

Adres www: http://msp.zgora.pl/8-rekrutacja/

Nasza ocena: 4

92 230 INF
6 Nowoczesne kursy robienia makijażu

Chcesz rozwinąć skrzydła? Nauczyć się czegoś nowego? Poznać ciekawych ludzi? Zapraszamy na kurs masażu Katowice. Dzięki dołączeniu do naszego grona zyskasz ciekawą i rzetelną wiedzę o technikach masażu, który będziesz mógł wykorzystać w swojej pracy. Zdobędziesz nowe doświadczenie i kwalifikacje, które sprawią, że staniesz się bardziej pożądanym pracownikiem na rynku pracy. U nas zajęcia są bardzo ciekawe, prowadzone przez doświadczone osoby, pełne pasji i zaangażowania. Dzięki nim zyskasz wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną. Nauczysz się wielu ciekawych sztuk, technik i będziesz mógł poznać nowych ludzi. U nas zajęcia mijają bardzo szybko, w komfortowych warunkach. Kurs masażu Katowice sprawi, że Twoje życie będzie pięło się do przodu, będziesz się rozwijać i poszerzać horyzonty. Każdy z nas chce mieć dobrą pracę, z której będzie czerpał szczęście i satysfakcję. Zarazimy Cię dobrą energią. Masaż to bardzo pożądana i potrzebna umiejętność, gdyż w obecnych czasach ludzie chcą się zrelaksować.

Adres www: https://asedukacja.pl/oferta/kursy-medyczne/kurs-masazu-klasycznego-i-relaksacyjnego

Nasza ocena: 4

89 520 INF
7 brak zdjęcia
Perfekcyjnie opanowany angielski

On The Hill zaprasza na angielski dla dzieci. Gdynia - nasza profesjonalna szkoła językowa urządza również kursy dla dorosłych oraz dla młodzieży. Przygotowujemy Was również do International Languae Testing System. Dzięki nam będziecie mogli śpiewająco zdać egzamin, który pozwoli Wam na studiowanie oraz pracę w środowisku anglojęzycznym. Warto swoje pociechy zapisać na angielski dla dzieci. Gdynia - musicie wiedzieć, że im wcześniej pociecha zacznie swoje spotkania z tym językiem, tym większa pewność, że uda jej się lepiej opanować ten język. Dzieci mają to do siebie, że im mniej lat, tym wiedza im szybciej do głowy wchodzi. Nasze zajęcia dla osób najmłodszych urządzone są w formie zabawy, dzięki czemu wszyscy jeszcze chętniej się wszystkiego uczą.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 4

84 685 INF
8 brak zdjęcia
Uprawnienia sepowskie dla elektryków

Kurs SEP to profesjonalne szkolenie dla elektryków, które umożliwia uzyskanie uprawnień do wykonywania prac przy instalacjach o różnym poziomie napięcia (osobne kursy poniżej 1kv i powyżej 1kv). Dzięki naszym szkoleniom elektrycy mają możliwość uzyskania kwalifikacji niezbędnych nie tylko do wykonywania drobnych napraw, ale także takich usług jak m.in. wykonywanie serwisu sieci elektroenergetycznych, zespołów prądotwórczych, sieci trakcyjnych czy obsługę wysokiej jakości urządzeń przemysłowych. Każdy kurs SEP realizowany jest zgodnie z wymogami odpowiednich regulacji dla tej grupy zawodowej. Zatrudniamy doświadczonych szkoleniowców z odpowiednimi uprawnieniami oraz dużym doświadczeniem w branży elektrycznej. Szkolenia sepowskie organizowane są w różnych miastach w Polsce w bardzo dogodnych terminach dla naszych klientów. Regularnie rozszerzamy zakres oferowanych szkoleń dla poszczególnych grup klientów z różnych obszarów zawodowych. Szczegóły oferty znajdują się na stronie naszej firmy.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 4

78 222 INF
9 Świetne szkolenia dla motocyklistów

Poruszanie się po drodze nie jest trudne, jednak wiele osób ma spore obawy przez wybraniem się na kurs prawa jazdy. Zarówno samochód jak i motocykl to maszyny, które odpowiednio sterowane mogą przyspieszyć nasze przemieszczanie, aby jednak odpowiednio je wykorzystywać trzeba mieć wiedzę jak to robić. Może jej udzielić nasza szkoła jazdy motocyklem. Gdynia to miejsce gdzie od lat przygotowujemy klientów do zdania państwowego egzaminu oraz rozpoczęcia bezawaryjnej jazdy swoim pojazdem. Prowadzimy kursy zarówno na motocykle jak i pojazdy osobowe a także na inne kategorie. Praktyczną naukę jazdy poprzedza u nas intensywne szkolenie teoretyczne, na którym zapoznajemy klienta ze wszelkimi niezbędnymi zasadami bezpiecznej jazdy. Dla osób obawiających się pierwszego wyjazdu proponujemy zajęcia na symulatorze, które również organizuje przed lekcjami na drogach szkoła jazdy motocyklem. Gdynia jest miastem gdzie bez problemów zapiszesz się na kurs!

Adres www: http://www.osk-alcar.pl/

Nasza ocena: 4

75 992 INF
10 brak zdjęcia
Wykłady motywacyjne prowadzone przez profesjonalistów.

Wielu z nas pomimo, że żyje, ciągle szuka swojego życia, swojej drogi, sensu istnienia. Na takie pytania i rozterki najlepsze mogą się okazać wykłady motywacyjne. Mogą nam one w łatwy sposób wskazać jak żyć, jak korzystać z życia, jak je doceniać. Osoby prowadzące wykłady motywacyjne to są przede wszystkim osoby same w sobie zmotywowane. Warto wybrać się na wykłady motywacyjne himalaiści, ponieważ prowadzą je osoby na co dzień pokonujące przeszkody, które wiedzą jak się pozbierać z dnia, jak się właśnie motywować, co robić z własnym życiem w momencie kryzysu. Wykłady motywacyjne himalaiści to idealne rozwiązanie dla ludzi gubiących się we własnym życiu. Dlaczego himalaiści tak dobrze nadają się do roli motywatorów? Ponieważ w górach spotykają wielkie przeciwności na swych drogach, a mimo wszystko potrafią stawić im czoła, wiedzą, jak się podnieść nawet po ciężkim upadku. Góry są wspaniałą metaforą życia, dlatego oosby, które dobrze znają góry również dobrze sobie radzą z codziennym życiem.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 4

70 041 INF
11 https://wwszip.pl/studia-podyplomowe-rejestracja-onlinewszip/
Studia podyplomowe? Sprawdź naszą ofertę!

Chcesz podnieść swoje kwalifikacje, a tym samym zwiększyć atrakcyjność swojego CV w oczach potencjalnych pracodawców? Mamy dla Ciebie rozwiązanie, a są nim studia podyplomowe. Aby móc rozpocząć naukę na studiach podyplomowych trzeba posiadać tytuł licencjata, inżyniera lub magistra. Edukacja ta ma wiele zalet, a przede wszystkim swobodny wybór kierunku, zajęcia odbywają się w weekendy, a to jest duży plus dla osób pracujących lub studiujących dziennie. Niewątpliwie dużą zaletą jest również to, że możemy podnieść swoje kwalifikacje lub po prostu uzupełnić wiedzę. Studia podyplomowe to w dużej mierze nauka praktyczna. Przekazywane na nich są konkretne wiadomości, które mogą być przydatne podczas wykonywania zawodu w danej branży. Zatem jeśli chcesz zwiększyć swoje umiejętności i atrakcyjność na rynku pracy to nie czekaj tylko sprawdź najnowszą ofertę związaną z kierunkami kształcenia. Wiele osób, które ukończyły studia podyplomowe jest bardzo zadowolonych i polecają je swoim znajomym oraz bliskim.

Adres www: www.wwszip.pl

Nasza ocena: 4

68 750 INF
12 brak zdjęcia
Profesjonalne szkolenia z rozwoju zawodowego

Instytut Projektów Personalnych to niepowtarzalna inicjatywa, dzięki której wkroczysz na nowy rynek pracy. Wspieramy rozwój, samodoskonalenie oraz zdobywanie cennych umiejętności przydatnych w negocjacjach, czy szukaniu zatrudnienia. Oferujemy rozbudowane szkolenia dla farmaceutów, warsztaty personalne, pomoc przy zdobywaniu środków unijnych oraz konsulting w zakresie marketingu i reklamy. Przekonaj się, iż szkolenia dla farmaceutów to doskonały sposób na inwestycję w pracowników. Nie boimy się podejmować wyzwań, czy też dostosowywać kursów do indywidualnych potrzeb polskich klientów i przedsiębiorców.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 4

53 172 INF
13 brak zdjęcia
Tłumaczenia online dla klientów biznesowych

Klienci biznesowi nawiązujący kontaktu handlowe z zagranicznymi kontrahentami potrzebują najwyższej jakości przekładów pisemnych, a niekiedy ustnych. Takie profesjonalne i wykonywane w możliwie najkrótszym terminie tłumaczenia (Radom) zamówimy na przykład w agencji translatorskiej Fatix, proponującej przekłady z kilkudziesięciu języków, we wszystkich kombinacjach. Z prośbą o wycenę i wykonanie przekładu dokumentu zgłaszają się tutaj również klienci prywatni, a wykonywane są w omawianym biurze tłumaczenia uwierzytelnione, standardowe, techniczne czy specjalistyczne. Zamówione pisemne tłumaczenia (Radom - z tego miasta zgłasza się duża liczba klientów) realizowane są punktualnie, już na samym początku współpracy, otrzymujemy ostateczną wycenę takiej pracy.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 4

51 819 INF
14 brak zdjęcia
Książeczki dla malucha w ofercie wydawnictwa MD

W dziecięcej edukacji bardzo duże znaczenie powinny odkrywać książeczki dla malucha, dzięki którym dziecko uczy się po pierwsze samodzielnego wyszukiwania informacji i sięgania po nie (dosłownie i w przenośni). Sięgając po książkę dziecko rozbudza także swoją wyobraźnię, bowiem książka jest tylko drzwiami do świata, który dziecko powinno sobie przy jej oglądaniu lub lekturze wyobrażać. Dlatego też książeczki dla malucha są bardzo ważnym elementem uczenia dziecka kreatywnego myślenia, wyobraźni oraz aktywności w sięganiu po wiedzę. Duży wybór książeczek dla malucha w różnym wieku posiada specjalizujące się w ich druku Wydawnictwo MD.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 4

48 468 INF
15 brak zdjęcia
Najlepsze studia tylko u nas! Zapraszamy!

Wiele osób przystępujących do matury zastanawia się jakie przedmioty zdawać, żeby dostać się na wymarzony kierunek. Jednak jeszcze więcej licealistów nie wie dokładnie co chce w życiu robić. Nie warto zostawiać tę decyzję na ostatnią chwilę, dlatego jeśli jesteś przed maturą już teraz zastanów się na jakie studia byś poszedł. My zapraszamy cię do na na dziennikarstwo. Warszawa to miejsce gdzie znajdziesz naszą uczelnię. Jest to jedna z lepszych placówek humanistycznych w kraju, która może zagwarantować ci wiele możliwości rozwoju i samorealizacji. Jeśli interesuje cię praca z ludźmi, potrafisz szybko zdobywać i przetwarzać informacje, możesz przyjść do nas i zapisać się na kierunek dziennikarstwo. Warszawa to miejsce gdzie szybko będziesz mógł znaleźć atrakcyjną pracę w tym zawodzie. My ze swej strony zapewnimy ci możliwość udziału w różnych kursach i szkoleniach, które pomogą ci osiągnąć wymarzony cel. Odbędziesz u nas także ciekawe praktyki i inne płatne staże które pomogą ci zdobyć cenne doświadczenie.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 4

47 556 INF
16 http://www.akcent-edu.pl/j-hiszpanski-ogolny
Najlepsze kursy hiszpańskiego w Łodzi

Jeżeli interesuje nas profesjonalnie prowadzony kurs hiszpańskiego (Łódź) z możliwością rozpoczęcia nauki na wszystkich poziomach zaawansowania, wówczas warto rozważyć propozycję szkoły Akcent, proponującej naukę aż dwunastu języków świata. Niewątpliwie nauka języka hiszpańskiego jest ceniona przez kursantów, a to ze względu na jego atrakcyjność z punktu widzenia życia zawodowego i osobistego, tym językiem włada niemal jedna trzecia ludności całego świata. Wybrany kurs hiszpańskiego (Łódź) tylko wówczas okaże się dla nas korzystny, gdy będzie prowadzony przez lektora zwracającego szczególną uwagę na nasze tempo nauki i ogólne predyspozycje. Takie kryteria spełniają nauczyciele w omawianej łódzkiej szkole językowej, zapewniający najwyższy standard nauki, w małych liczebnie grupach, co dodatkowo zwiększa naszą pewność siebie i możliwość wypowiadania się w docelowym języku już od pierwszych zajęć. Warto zapoznać się z ofertą kursów w tym centrum językowym.

Adres www: akcent-edu.pl

Nasza ocena: 4

44 204 INF
17 brak zdjęcia
Certyfikat HACCP dla barów i restauracji

Żywność jest niezbędna wszystkim ludziom i żeby spełniała swoje zadania musi być bezpieczna oraz odżywcza. Do tego niezbędne jest określenie norm prawnych dla producentów i sprzedawców, by pilnowali oni jakości swoich produktów. Dlatego też powstał system HACCP, który dokładnie stwierdza zasady postępowania z żywnością dla producentów i sprzedawców, a także określa zachowania pracowników w sytuacjach zagrożenia. Jeśli dany podmiot przestrzega tych norm, to wówczas otrzymuje certyfikat HACCP, który pozwala na prowadzenie działalności związanej z obrotem pokarmami. Certyfikat HACCP jest możliwy do otrzymania między innymi dzięki firmie HACCP Online, która pomaga podmiotom gospodarczym w dostosowaniu swoich procedur do norm przewidzianych w tym systemie. Do tego celu niezbędne jest odpowiednie przeszkolenie personelu pracowniczego, a to również umożliwia ten zakład. Szkolenia są prowadzone przez profesjonalistów, którzy mają wiele lat doświadczenia w zakresie ochrony bezpieczeństwa żywności.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 4

31 869 INF
18 brak zdjęcia
Jak znaleźć pracę w Austrii ?

W naszym kraju coraz trudniej jest znaleźć pracę. Przez to, wielu obywateli zaczyna rozglądać się za znalezieniem dla siebie zatrudnienia poza granicami kraju. Jest to rozwiązanie i dobre i złe za razem. Jest dobre, ponieważ otwiera perspektywy, szanse i możliwości przed pracownikiem. Może się rozwijać, ma gdzie pracować, ma jak zarabiać na życie. Z drugiej strony, praca za granicą wiąże się z zagrożeniem, może ktoś nas oszukać lub wykorzystać. Dlatego też warto skorzystać z uczciwego i rzetelnego pośrednika. Takim właśnie jest nasza firma. Dzięki naszej firmie, twoja przyszła praca w Austrii będzie bezpieczna i pewna. Dzięki nam możesz znaleźć pracę pewną i bezpieczną. My ze swojej strony natomiast nie wykorzystamy twojej sytuacji do własnych korzyści. Dzięki nam twoja praca w Austrii będzie dla ciebie prawdziwą szansą a nie kolejnym przerażającym problemem, z którym będziesz sobie musiał samodzielnie poradzić i który pomnoży tylko twoje kłopoty i problemy.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 4

30 629 INF
19 brak zdjęcia
Henlex - najlepsza restauracja i hotel.

Henlex to wysokiej klasy hotel i restauracja znajdujący się w willowej dzielnicy Poznania. To wyjątkowo komfortowa lokalizacja - Poznań-Szczepankowo to elegancka i spokojna dzielnica, bardzo dobrze skomunikowana z centrum Poznania. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty. Henlex to idealne miejsce do zorganizowana konferencji czy szkolenia, ponadto znajduje się tu też świetnie wyposażona sala weselna. Okolice Poznania, w których znajduje się nasz hotel i restauracja to wyjątkowo przyjemne miejsce na mapie tego miasta. Sam hotel oferuje znakomite warunki noclegowe - piękny wystrój wnętrza, wygodne łóżka, spokój, doskonałą obsługę, łazienki w pokojach oraz wiele innych udogodnień, sprawiających, że nocleg w naszym ośrodku stanie się niezapomnianym przeżyciem. Dodatkowym atutem jest możliwość przeprowadzania wesel oraz wspomniana już duża sala weselna. Okolice Poznania nie mają sobie równych, jeżeli chodzi o komfort wypoczynku.

Adres www:

Nasza ocena: 4

26 320 INF
20 brak zdjęcia
Wybór prywatnego przedszkola w stolicy

Coraz większa liczba rodziców decyduje się na wybór prywatnego przedszkola dla swojego dziecka. Dużą popularnością cieszy się w stolicy przedszkole Avocado, spotkać się też można z nazwą przedszkole Montessori. Warszawa na terenie tego miasta wymienione przedszkole i żłobek posiada kilka lokalizacji w najlepszych punktach stolicy. Wyróżnione w artykule przedszkole Montessori (Warszawa) zapewnia uczącym się tam dzieciom znakomite warunki do nauki, w tym nauki języka angielskiego. Uczące się tutaj dziecko każdego dnia ma bezpośredni kontakt z lektorem języka angielskiego. Rozpoczęcie nauki już na tak wczesnym etapie znacząco poprawia zdolności językowe naszego dziecka. Warto również zwrócić uwagę na fakt, iż dzieci kształcone są tutaj w zgodzie z rewelacyjnym programem Montessori.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 4

26 041 INF
21 brak zdjęcia
Nowo otwarte Muzeum Piernika w Toruniu.

Muzeum Piernika w Toruniu to nowo otwarty oddział muzeum okręgowego w Toruniu. To miejsce, w którym pokazujemy wszystkie najważniejsze tradycje związane z produkcją europejskiego piernika. Toruń to stolica polskiego piernika i powszechnie znane na świecie miejsce jego produkcji. Muzeum Piernika mieści się w budynku dawnej, XIX-wiecznej fabryki pierników prowadzonej przez rodzinę Wesse, której działająca od 1763 roku firma przerodziła się w Fabrykę Cukierniczą Kopernik. Nasz budynek jest więc mocno związany z jedną z najbardziej znanych na świecie firm cukierniczych, od pokoleń szanowaną za swoje wyroby. W skład naszej ogromnej kolekcji związanej z historią piernika wchodzą pamiątki zbierane od blisko stu lat. To właśnie czyni z naszego muzeum miejsce tak wyjątkowe, zarówno w skali Polski, jak i całej Europy. Zapraszamy do obejrzenia naszej bogatej kolekcji i cennych eksponatów związanych z piernikiem.

Adres www:

Nasza ocena: 4

26 123 INF
22 brak zdjęcia
Terminowa realizacja specjalistycznych tłumaczeń

Jednym z najtrudniejszych rodzajów tłumaczeń są bez wątpienia tłumaczenia specjalistyczne. Angielski jest językiem powszechnie znanym jednak gdy przychodzi do przekładów na przykład z dziedziny medycyny, sądownictwa czy inżynierii wówczas musimy sięgnąć po pomoc specjalistów. Grupą kierunkowo wykształconych tłumaczy językowych, jest zespół pracujący w firmie 123Tłumacz. Wymienione biuro językowe wykonuje wyłącznie tłumaczenia specjalistyczne angielski najwyższej jakości. W branży omawiane biuro tłumaczeniowe wyróżnia się na tle konkurencji niezawodnością i terminowym wykonywaniem zleconych zadań. Olbrzymie doświadczenie i ugruntowana pozycja rynkowa sprawiła, że biuro 123Tłumacz regularnie powiększa liczbę zadowolonych klientów. Poza tłumaczeniami specjalistycznymi zrealizujemy tutaj również przekłady tekstów uwierzytelnionych, przekłady techniczne czy tłumaczenia pisemne lub ustne. Bezpłatna wycena każdego tekstu odbywa się w przeciągu kilkunastu minut. Klient otrzymuje razem z nią propozycję najbliższego terminu realizacji.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 4

20 247 INF
23 brak zdjęcia
Tłumaczenia specjslistyczne z niemieckiego

Jeżeli mówimy o wszelkich tłumaczeniach z i na język niemiecki, to trzeba tutaj zaznaczyć, że wiele dobrego mogą dać nam translatory, które znajdziemy w sieci. Oczywiście takie tłumaczenia nie są dokładne, ale najważniejsze jest tutaj to, że znamy treść wątku i możemy skojarzyć pewne fakty. Niemniej jednak często takie tłumaczenia są zupełnie nieprzydatne. Będzie tak, jeśli interesują nas tłumaczenia specjalistyczne, które z pewnością muszą być bardzo dokładne. Mowa tu między innymi o wszelkich dokumentach urzędowych, instrukcjach, itp. Jeśli ty także masz taki dokument do przetłumaczenia i nie wiesz, co z nim zrobić, zapraszamy do przejrzenia oferty naszego biura tłumaczeń. Gwarantujemy ci, że nasi tłumacze szybko przetłumaczą takie tłumaczenia specjalistyczne, a ty będziesz z nich pracy niezwykle zadowolony. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Zajmiemy się twoim dokumentem tak szybko, jak to tylko możliwe.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 4

20 247 INF
24 brak zdjęcia
Prywatne Przedszkole Ziarenko w Krakowie

Ziarenko - Niepubliczne Prywatne Przedszkole (Kraków) - to miejsce, w którym każde dziecko może uczyć się i rozwijać w bezpiecznej i twórczej atmosferze. Nasza placówka zapewnia podopiecznym różnorodne zajęcia, dzięki którym najmłodsi mogą obudzić swoją indywidualność i odnaleźć pewność siebie. Ziarenko to takie miejsce, w którym dziecko czuje się jak w drugim domu, w którym bez stresu i pośpiechu jest w stanie wypracować w sobie samodzielność, odwagę i ciekawość świata. Prywatne przedszkole (Kraków) stara się odszukać w każdym malcu jego naturalne zdolności, stara się dotrzeć do niego i zrozumieć potrzeby oraz osobiste uwarunkowania, które sprawiają, że dziecko zachowuje się w konkretny sposób. Dla nas nie ma niegrzecznych czy niezdolnych maluchów - są jedynie te niezrozumiane.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 4

20 212 INF
25 WOD - POŻ  - bezpiecześtwo w Twojej firmie

Ochrona przeciwpożarowa i bezpieczeństwo higieny pracy to coś, o co powinien zadbać każdy przedsiębiorca w swojej firmie. Pomoże w tym Państwu Zakład WOD - POŻ świadczący usługi ppoż, bhp oraz haccp na terenie całego kraju. Działania WOD - POŻ obejmują realizację pojedynczych zleceń, a także specjalistyczne nadzory. Zakład służy swoim klientom również jako profesjonalny opiniodawca i konsultant. Zarówno usługi ppoż jaki bhp maja za zadanie zwiększenie świadomości pracodawców i pracowników, co w znacznym stopniu wpływa na zmniejszenie ilości wypadków przy pracy i podniesienie stopnia ochrony przeciwpożarowej oraz bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładach współpracujących z firmą!

Adres www: http://www.wod-poz.pl/uslugi-i-szkolenia-ppoz

Nasza ocena: 4

17 764 INF
26 brak zdjęcia
Tell Me More plafroma e-learnignowa

Nauka języka obcego online? Tell Me More to nowoczesna platforma e-learningowa dla szkół i uczelni, która pomaga skutecznie i szybko nauczyć się języka. W ofercie TMM znajduje się aż 11 języków obcych, w tym angielski, angloamerykański, hiszpański latynoamerykański, francuski, niemiecki, włoski, niderlandzki, japoński, chiński, arabski. Tell Me More to niezwykle pomocne narzędzie pracy zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli oraz wykładowców. Platforma e-learningowa to zbiór materiałów i interaktywnych ćwiczeń, które rozwijają umiejętności pisania, czytania, słuchania i mówienia. Tell Me More to doskonały wybór dla każdej placówki edukacyjnej.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 4

17 231 INF
27 brak zdjęcia
Terapia lecznicza dla alkoholików

Alkoholizm to choroba, która w naszym społeczeństwie zbiera coraz szersze żniwo. Z tego powodu cierpi coraz więcej naszych rodaków. Jeśli ty również się do nich zaliczasz z pewnością pomocna okazać się może prowadzona przez nasz ośrodek terapia, gdzie leczy się choroby takie jak alkoholizm. Nasi terapeuci pomogą ci wyjść na prostą. Nikt nie mówi, że będzie to droga łatwa, ale najważniejszy jest tutaj efekt końcowy, a z tego na pewno będziesz zadowolony. Nawet jeśli przechodziłeś wcześniej podobne kuracje i nie przyniosły one oczekiwanego rezultatu niczym się nie martw. Dzięki nam alkoholizm, którego doświadczałeś przez tak długi czas stanie się już historią.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 4

10 772 INF
28 brak zdjęcia
Prowadzimy nabór dzieci na rok 2014/2015 do przedszkola wawer.

Jesteśmy Przedszkolem Językowym Cztery Strony Świata. Wprowadzamy najmłodszych w świat, ucząc ich poprzez zabawę, muzykę, rysunek. Przedszkole Wawer ma pięknie urządzone sale, dostosowane do wieku dzieci. Potrzeby naszych dzieci są dla naszego personelu najważniejsze. Dbają o komfort zabawy, by odbywała się ona w przyjaznym i bezpiecznym miejscu. Przedszkole Wawer posiada bardzo dobrą kuchnię, która serwuje najmłodszym smaczne posiłki. Posiadamy dobrze wyszkolony personel, który ma odpowiednie kwalifikacje do pracy z dziećmi. Odbywają się u nas zajęcia z rytmiki, językowe, korekcyjne i wiele innych, które stymulują rozwój dzieci.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 4

10 758 INF
29 brak zdjęcia
Urząd patentowy - zakres usług

Pośród państwowych instytucji mających niebagatelny wpływ na gospodarkę i innowacyjność czołowe miejsce zajmuje urząd patentowy. Tutaj petenci zgłaszają wnioski o zastrzeżenie znaku towarowego, logo, nazwy czy wynalazku. Niestety wciąż poważnym utrudnieniem są niejasne przepisy i wszechobecna biurokracja. Osoba bez odpowiedniego przygotowania merytorycznego ma małe szanse, aby w takim miejscu jak urząd patentowy, uzyskać szybkie wsparcie. Na szczęście działają instytucje i firmy wyspecjalizowane w zagadnieniach związanych z prawem gospodarczym i prawem własności intelektualnej. Jedną z polecanych jest mająca siedzibę w Warszawie kancelaria Brandpat. Poszukując fachowego wsparcia, koniecznie należy zapamiętać tę nazwę.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 4

10 751 INF
30 brak zdjęcia
Tanie podręczniki szkolne i pomoce dydaktyczne

Za pośrednictwem strony internetowej Ksiegarniaszkolna.pl zakupić można tanie podręczniki do szkół zarówno podstawowych czy gimnazjalnych, jak i zawodówek oraz liceów. Przedsiębiorstwo istnieje na polskim rynku od wielu już lat, dzięki czemu wyrobiło sobie ugruntowaną pozycję oraz szerokie grono stałych, zadowolonych ze świadczonych usług Klientów. Oferta księgarni obejmuje nie tylko tanie podręczniki do różnego rodzaju szkół, ale także materiały edukacyjne dla przedszkoli, pomoce dydaktyczne oraz przybory szkolne. Firma zapewnia liczne promocje, szybką realizację zamówień oraz przystępne ceny. Zapraszamy serdecznie!

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 4

9 584 INF
31 brak zdjęcia
Rzetelne tłumaczenia z francuskiego

Ponad 200 milionów ludności w skali globu używa tego języka jako ojczystego. A o którym dokładnie mowa? Oczywiście chodzi język francuski. Poznańskie tłumaczenia, nauka na różnych stopniach zaawansowania, a dodatkowo także korekty to krótka charakterystyka wielkopolskiej marki LApostrophe. Jest to biznes założony przez pasjonatów, którzy z zamiłowaniem przekazują posiadaną wiedzę w sposób przystępny i zrozumiały. Tutaj odkrywane jest piękno, płynność oraz dźwięczność każdej głoski w trudnym języku, jakim jest w Poznaniu francuski. Tłumaczenia wykonywane są zawsze terminowo i rzetelnie.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 4

4 459 INF
32 brak zdjęcia
Firma Silesia BHP oferuje szkolenia w zakresie BHP we Wrocławiu

Wrocławska firma Silesia BHP (Wrocław) oferuje sowim klientom kompleksowe szkolenia z różnych dziedzin. W ofercie Silesii znaleźć można szkolenia w zakresie BHP (Wrocław), ochrony przeciwpożarowej, ochrony środowiska, czy obrony cywilnej. Klienci mogą też zlecić firmie dokonani pomiarów natężenia oświetlenia oraz pomiarów elektrycznych. Ponadto, Silesia BHP poleca odzież ochronną i roboczą wrocławskiej firmy AGROBUD BHP. To wszystko to tylko fragment przebogatej oferty firmy Silesia BHP. Każdy przedsiębiorca lub klient indywidualny znajdzie w niej coś, co będzie odpowiadać jego potrzebom.

Adres www:

Nasza ocena: 4

3 522 INF
33 brak zdjęcia
Szkoła języków obcych - język włoski Łódź

Szkoła językowa Convers oferuje zajęcia z 8 języków obcych, w tym języki: angielski, francuski, hiszpański, japoński, niemiecki, rosyjski, serbski, włoski Łódź. Ponadto, ma w ofercie naukę języka polskiego dla obcokrajowców. Convers uczy dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym, młodzież i dorosłych. Pracuje metodą bezpośrednią oraz komunikatywną w oparciu o autorski program nauczania. Zajęcia urozmaicane są narzędziami multimedialnymi. Szkoła oferuje lekcje prowadzone przez native speakerów i za pośrednictwem Internetu. Języki obce, w tym: japoński, serbski, włoski Łódź w zasięgu Twoich możliwości.

Adres www:

Nasza ocena: 4

5 458 INF
34 http://www.f1-prawko.pl
Gdzie zrobić prawo jazdy w Sosnowcu?

Prawo jazdy Sosnowiec to jeden z najważniejszych dokumentów każdego człowieka. Umożliwia on poruszanie się przy pomocy samochodu po całym świecie. Jeżeli jeszcze nie wiesz, gdzie podjąć naukę jazdy samochodem, zajrzyj do oferty Centrum Szkolenia Kierowców F1, które zagwarantuje dokument, jakim jest prawo jazdy. Sosnowiec to miejsce, gdzie firma działa. F1 bazuje na wiedzy i doświadczeniu wieloletnich kierowców będących instruktorami w tej profesjonalnej, znanej i cenionej szkółce. Ucząc się tutaj masz gwarancję odpowiedniego przygotowania do testów teoretycznych i egzaminu praktycznego.

Adres www: www.f1-prawko.pl

Nasza ocena: 4

5 462 INF
35 brak zdjęcia
Przedszkole w małej i cichej Zielonce

Niepubliczne przedszkole "Pod Dębami" w Zielonce to powstała w 2001 roku nowoczesna placówka edukacyjna o wysokich standardach, z szeroką ofertą zajęć dydaktycznych, znajdująca się w samym centrum miasta. Przedszkole w Zielonce prowadzi wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna oraz specjaliści, wśród nich: psycholog, logopeda, lektor języka obcego, siostra katechetka. Atutem placówki są różnorodne zajęcia dodatkowe - dzieci mogą uczyć się języka obcego, ćwiczyć gimnastykę oraz grę na instrumentach. Przedszkole Poddebami dysponuje dużym i nowoczesnym placem do zabaw letnich oraz zimowych.

Adres www:

Nasza ocena: 4

5 156 INF
36 http://www.akcent-edu.pl/j-hiszpanski-ogolny
Kurs języka hiszpańskiego (Łódź) i świat jest twój!

Nauka języków obcych w dzisiejszych czasach, to bez wątpienia gwarancja dobrej i ciekawej pracy. Centrum języków obcych Akcent (www.akcent.win.pl) daje możliwość szybkiej i skutecznej nauki w swojej szkole. Kurs języka hiszpańskiego (Łódź) zapewnia dobrą wymowę i swobodę używania języka. Grupy od 6 do 12 osób pozwolą na szybką i efektywną naukę języka. Zadania indywidualne, w grupach czy też konwersacje w parach to niewątpliwie najlepsza metoda nauki. Kurs języka hiszpańskiego (Łódź) w CJO Akcent to najlepszy wybór.

Adres www: www.akcent-edu.pl

Nasza ocena: 4

4 692 INF
37 brak zdjęcia
Interesują Cie finanse i rachunkowość - Vistula ma ofertę dla Ciebie

Vistula to jedna z najstarszych niepublicznych szkół wyższych w Warszawie, oferująca edukację na wielu kierunkach. Uczelnia prowadzi zajęcia w języku polskim i angielskim na ponad piętnastu kierunkach. Są tutaj administracja, dziennikarstwo, filologie, turystyka, socjologia, geodezja, budownictwo, finanse i rachunkowość. Warszawa daje też wiele możliwości zatrudnienia, dlatego także lokalizacja tej uczelni ma niemałe znaczenie. Finanse i rachunkowość Warszawa to przyszłościowy kierunek, gdyż osoby z tym wykształceniem są potrzebne w wielu firmach i ogromnych korporacjach. Podejmij wyzwanie i zacznij się dokształcać.

Adres www:

Nasza ocena: 4

4 969 INF
38 brak zdjęcia
Studia biologia -najwyższy poziom na UP we Wrocławiu

Studia biologia proponowane przez Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu to możliwość zgłębiania specjalizacji takich jak biologia środowiskowa, biologia człowieka i techniki laboratoryjne w biologii. Studia biologia przygotują absolwentów do pracy w ochronie środowiska, szkole, ogrodach zoologicznych i botanicznych, a także w laboratoriach. Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu starając się stworzyć najlepsze warunki kształcenia, oferuje bibliotekę, możliwość wyjazdu na Erasmusa, opcje podjęcia praktyk i staży. UP zapewnia przyjazną i kompetentną kadrę profesorów, ciekawe zajęcia z wykorzystaniem technik multimedialnych, rożne opcje rozwoju samodzielnego.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 4

4 286 INF
39 brak zdjęcia
Darmowa szkoła policealna w Gdańsku to Progres Jeden

Darmowa szkoła policealna Gdańsk zaprasza na kierunki; technik administracji, technik archiwista, technik bhp, technik informatyk, technik rachunkowości, technik telekomunikacji, technik turystyki wiejskiej, technik usług pocztowych i finansowych. Progres Jeden to miejsce, w którym zdobędziesz niezbędne kwalifikacje do wykonywania wybranego przez Ciebie zawodu. Darmowa szkoła policealna Gdańsk umożliwi naukę w małych grupach, pomoc prowadzącego na każdym etapie kursu, korzystanie z ciekawych materiałów,a także zapewni kompleksowo przygotowany program merytoryczny. Progres Jeden umożliwia zapisy on-line. Zapoznaj się także z ofertą kursów zawodowych i dokształcających.

Adres www:

Nasza ocena: 4

4 237 INF
40 http://www.osk-alcar.pl
OSK Al-Car, kurs na prawo jazdy Gdynia, dobra oferta

Al-Car to nazwy ośrodka szkolenia kierowców, którą warto zapamiętać. Tutaj prowadzony jest na dobrym poziomie kurs na prawo jazdy. Gdynia jest miastem, gdzie panuje wysoka konkurencja na tym rynku. Trzeba naprawdę dbać o swoje usługi, o jakość tych usług, aby zostać dostrzeżonym na rynku i aby być wybieranym przez mieszkańców, żeby właśnie tutaj decydowali się na odbycie kursu na prawo jazdy. Gdynia to przecież wysoka konkurencja. Al-Car jednak dba o swoich kursantów, oferuje im na przykład rozkład opłaty za kurs na raty.

Adres www: www.osk-alcar.pl

Nasza ocena: 4

4 165 INF
41 audiobooki i Książki - światowid

Już teraz zamów najnowsze audiobooki z naszej księgarni internetowej. Została ona specjalnie stworzona aby zaspokoić potrzeby naszych klientów. Audibooki w Polsce stają się coraz bardziej popularne, wiele osób wybiera je zamiast zwykłej książki. W naszej księgarni znajdą Państwo zarówno podręczniki do szkół, książki przyrodnicze, atlasy, czasopisma oraz wiele innych gatunków książek. Audiobooki nie są nowością w naszej księgarni. Aby zakupić daną książkę czy też audiobook wystarczy wejść na naszą stronę internetowa www.ksiazki-swiatowid.pl i wybrać pozycję, która nas najbardziej interesuje.

Adres www: http://www.ksiazki-swiatowid.pl

Nasza ocena: 4

4 231 INF
42 Moje bambino oferuje najlepsze zabawki edukacyjne

Zabawki edukacyjne to idealne uzupełnienie artykułów, potrzebnych dziecku rozpoczynającemu naukę. Gdy trafia po raz pierwszy do szkoły czy też przedszkola, może czuć się zagubione i zestresowane. Zabawki edukacyjne firmy Moje Bambino to świetne narzędzia do pozbycia się tego stresu. Zaprojektowane w taki sposób, by dziecko nie tylko odczuwało frajdę z zabawy, ale również rozwijało się intelektualnie, te zabawki to doskonały wybór dal rodziców, którzy chcą zadbać nie tylko o dobre samopoczucie, ale również o rozwój swoich pociech.

Adres www: http://www.mojebambino.pl/przedszkole/katalog

Nasza ocena: 4

3 184 INF
43 brak zdjęcia
Pozwolenie zintegrowane Seka

Firma Seka działa w kliku obszarach, należy dodać, że działa z powodzeniem już od wielu lat. Pracowni to zespół specjalistów o naprawdę bogatym doświadczeniu. Jednym z jej działów jest między innymi BHP i ochrona środowiska. W ramach działań w tym projekcie pracownicy firmy Seka pomagają uzyskać pozwolenie zintegrowane. To bardzo ważne, ponieważ pozwolenie zintegrowane jest konieczne do prowadzenia działalności przemysłowej. Aby dowiedzieć się więcej można się umówić na spotkanie z doradcą firmy Seka. Posiada oddziały w wielu miastach Polski, więc na pewno nie będzie problemów ze spotkaniem.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 4

3 641 INF
44 brak zdjęcia
Zarządzanie szkołą z Oficyna MM

Zarządzanie szkołą lub inną placówką wychowawczą nie jest łatwym zadaniem. Każdy pracownik musi być przygotowany na postawione mu zadania, warto więc wspomóc się fachowców i korzystać z niezawodnych porad. Oficyna MM jest wydawnictwem prawniczym, zajmujemy się również wydawaniem czasopism skierowanych bezpośrednio dla nauczycieli oraz dyrektorów. Zarządzanie szkołą dzięki nam stanie się proste i przyjemne. Proponujemy innowacyjne rozwiązania, podsuwamy pomysły jak rozwiązać każdy problem. Przygotuj się rzetelnie do pełnionej przez Ciebie funkcji, bądź na bieżąco dzięki nam! Zapraszamy również do zapoznania się z innymi projektami.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 4

2 859 INF
45 british international school
british international school

Niezwykłą renomą cieszy się british international school, mająca swoją siedzibę w Łodzi. Przedstawia bogatą ofertę nauczania dla ludzi w każdym wieku. Dzięki british international school, można nabyć nowe doświadczenia i zdobyć sporą wiedzę, która z pewnością przyda się w przyszłości. Szkoła ta pomaga wyszlifować języki obce, bez których w obecnych czasach trudno było by sobie poradzić. Jest przystosowana do różnych potrzeb swoich słuchaczy i ciągle poszerza swoją ofertę nauczania wychodząc im naprzeciw. Dzięki niej można zdobyć doskonałe wykształcenie i wiedzę.

Adres www: www.interschool.uni.lodz.pl

Nasza ocena: 4

4 526 INF
46 brak zdjęcia
angielski lublin

Szkoła języków obcych (www.euroalphabet.pl) to firma z wieloletnim stażem. W swojej ofercie posiada propozycję nauki wielu języków. Angielski (Lublin), to język, który cieszy się największym powodzeniem wśród uczniów. Miła atmosfera i indywidualny dobór grupy, daje satysfakcję z nauki. Wykwalifikowana kadra, pomoże zgłębić najgłębsze tajniki języka obcego. Kameralne sale, wyposażone w sprzęty tj. rzutnik, odtwarzacze i tablice to miejsce, gdzie język angielski (Lublin) będzie łatwiej przyswajalny. Indywidualne traktowanie każdego uczestnika kursu, pozwala na szybsze i łatwiejsze nauczenie się języka obcego.

Adres www:

Nasza ocena: 4

4 545 INF
47 brak zdjęcia
Świetne półkolonie Poznań

Półkolonie Poznań to połączenie nauki i zabawy. Jest to propozycja dla dzieci i młodzieży, która umożliwia atrakcyjne spędzenie wakacji. Warsztaty oferowane przez Półkolonie Poznań to połączenie zajęć z informatyki i robotyki. W przystępny sposób dzieci i młodzież mają okazję poznać nowe technologie i pracować na zestawach np. Lego Mindstorms NXT opracowanych na Massachusetts Institute of Technology. Wakacje nie muszą być nudne - półkolonie to idealny sposób na kreatywne spędzenie wolnego czasu. Szczegóły dostępne na stronie internetowej www.twojrobot.pl/news.php?readmore=286.

Adres www:

Nasza ocena: 4

3 443 INF