Pozycja Krótkie podsumowanie serwisu i oferty Ranking Odwiedziny Nota Końcowa
1   Pomysł na oszczędność firmy

Sami pewnie chętnie przekonamy się, co możemy zrobić, by wszystko w naszej firmie było jak najlepsze pod względem ekonomicznym. W takim razie postawimy na takie rozwiązania jak wirtualne biuro warszawa Śródmieście. Wiemy bowiem doskonale, że to najlepsze rozwiązanie w przypadku osób, które samodzielnie prowadzą firmę i pragną jak najbardziej zredukować koszty. Dzięki temu będzie to rzeczywiście możliwe i pewnie uzyskają najlepsze przychody. W każdym razie bardzo opłaca się wirtualne biuro warszawa Śródmieście. Tutaj znajdziemy to w dobrej cenie i chętnie skorzystamy z tego, na co możemy liczyć.

Adres www: http://twojewirtualnebiuro.pl/

Nasza ocena: 10

45 853 INF
2 Jak zabrać się za sklep online?

Ważne jest zadbanie o to, by sklep internetowy działał jak najlepiej. Zatem warto sprawdzić, dlaczego i nam się przyda nam się kompleksowa obsługa e-commerce. Przede wszystkim dzięki temu otrzymamy kompleksową obsługę sklepu internetowego. Nie będziemy musieli sami tym wszystkim się zajmować i będziemy mieli czas na ważniejsze kwestie. Poza tym kompleksowa obsługa e-commerce obejmuje przeważnie organizację dystrybucji małych przesyłek oraz materiałów reklamowych, co jest dla nas sporym ułatwieniem. Może to tez sprawić, że będziemy mieli integrację z naszym magazynem w sklepie internetowym.

Adres www: https://3lp.eu/obsluga-e-commerce/

Nasza ocena: 10

45 238 INF
3 Jak wybrac łóżko dla siebie

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest zadbanie o odpowiednie wyposażenie mieszkania. Dlatego też myślimy o sypialni. Takie łóżka metalowe dwuosobowe mogą sprawdzić się tutaj najlepiej. Będą idealne dla młodszych dzieci albo dla ich rodziców. Warto wybierać takie łóżka metalowe dwuosobowe, które odpowiadają naszym wymaganiom. Na pewno powinny być wytrzymałe i solidne. Dzięki temu będą mogły się sprawdzić przez wiele lat i nie zawiodą nas w najmniej oczekiwanym momencie. Poza tym warto sprawdzić, jak wiele mają do zaoferowania takie łóżka. Przede wszystkim wyglądają całkiem elegancko i są po prostu funkcjonalne.

Adres www: https://groty.net/55-lozka-o-wymiarze-160-x-200

Nasza ocena: 10

45 244 INF
4 Wstępne i okresowe szkolenia BHP

Gdzie można zapisać się na szkolenie BHP Warszawa? Właśnie u nas. Jesteśmy firmą, która jest w stanie zaoferować również takie usługi, jak ochrona przeciwpożarowa, dokumentacja powypadkowa, jak również pierwsza pomoc, czy też outsourcing. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Szkolenie BHP Warszawa, jakie organizowane jest przez naszą firmę, organizowane jest systematycznie Jesteśmy w stanie terminami dopasować się do potrzeb klienta - w szczególności, jeżeli w spotkaniu wziąć ma udział większa ilość pracowników z jednej firmy. Warto się z nami skontaktować, w celu uzgodnienia szczegółów współpracy.

Adres www: http://www.bhpdlaciebie.eu/

Nasza ocena: 10

45 169 INF
5 brak zdjęcia
Zwyżka wykorzystywana w Bytomiu

Umożliwiające wyniesienie pracowników na odpowiednią wysokość podnośniki koszowe określane są bardzo często, w popularnej mowie, jako tak zwana zwyżka. Bytom jest sporym miastem, w którym nie brakuje co najmniej kilku piętrowych budynków. W licznych przypadkach na elewacjach tym budynków muszą być realizowane różnego rodzaju prace, okresowe lub jednorazowe, do których wykonania z pewnością bardzo przydatna może być, wynajmowana na na ten czas zwyżka. Bytom to miasto, w którym, podobnie jak w wielu innych metropolia Górnego Śląska, bardzo chętnie wykorzystywane są zwyżki oferowane przez firmę Rad-Lift.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

43 972 INF
6 https://www.firend24.de/product/3411-rauchrohranschluss-d250-90-im-austausch-mit-2-rauchrohr.html
Das haben wir gebraucht

Wenn wir uns diese Produkte ansehen, suchen wir diejenigen, die unseren Fähigkeiten im Moment entsprechen. Immerhin scheint uns der Rauchrohranschluss ziemlich wichtig zu sein. Es lohnt sich, solche Dinge gleich jetzt für sich selbst zu bestellen. Hier herrscht eine solche Atmosphäre, dass wir einfach an diesen Ort zurückkehren möchten, um noch etwas für einen Freund oder ein Familienmitglied zu kaufen. Hersteller-Feedback wird manchmal bei der Erstellung von Produktdetails und wichtigeren Informationen berücksichtigt. Ich muss zugeben, dass uns der Rauchrohranschluss sehr gut gefallen hat. Es ist also wahrscheinlich, dass wir es selbst eifrig nutzen werden. Wir achten gerne darauf, was Kunden darüber schreiben, wie man diese Produkte herstellt. Es hilft uns sehr.

Adres www: www.firend24.de

Nasza ocena: 10

42 788 INF
7 Korzystne ceny odbioru

W ofercie naszej firmy znajdują się usługi najwyższej klasy specjalistów z branży budowlanej - w szczególności usługi inspektorskie takie jak nadzór nad prawidłową realizacją inwestycji budowlanej czy odbiór techniczny mieszkania. Warszawa to główny rynek dla naszej firmy. Jest to rynek dający dobre perspektywy z uwagi na solidny rynek budowlany. Dajemy solidne gwarancje na usługi takie jak odbiór techniczny mieszkania. Warszawa daje nam także możliwość działania jako realizator inwestycji budowlanych - zarówno komercyjnych, jak i prywatnych. Gwarantujemy najwyższą jakość usług inspektorskich świadczonych dla klientów.

Adres www: https://www.renomabud.pl/zakres-uslug/odbior-techniczny-mieszkania-i-domu/

Nasza ocena: 10

43 134 INF
8 https://freshmail.pl/wtyczka/magento-2/
Jaka firma ma do zaoferowania moduły magento

Moduły magento to usługa za sprawą której mamy dostęp do kompleksowo obsługiwanego pod względem technicznym i przejrzystości, co sprawia, że prowadzona przez nas działalność bardziej przyciąga uwagę klientów. Strona również jest częściej odwiedzana. Z kolei możliwość skorzystania gotowych szablonów, które możemy dostosować do profilu naszego przedsiębiorstwa i sprzedawanych w nim produktów znajdziemy w ramach oferty przedsiębiorstwa Freshmail. Dzięki produktom jakimi są moduły magento z powodzeniem jesteśmy w stanie rozwinąć działalność naszego przedsięwzięcia w krótkim czasie. Oferowane tutaj moduły posiadają sekcje związane także z magazynowaniem.

Adres www: freshmail.pl

Nasza ocena: 10

42 791 INF
9 brak zdjęcia
Korzystne ceny procesów

Wsparcie procesów logistycznych, rozwiązania dla kadry zarządczej czy optymalizacja procesów produkcyjnych - to główne usługi realizowane dla naszych klientów biznesowych. Stosujemy nowoczesne technologie i realizujemy outsourcing niektórych procesów, dzięki czemu nasi klienci mogą skoncentrować się na kluczowych elementach funkcjonowania przedsiębiorstwa. Optymalizacja procesów produkcyjnych to jednak nie tylko zmiana niektórych rozwiązań technologicznych, ale także dostosowanie działań pracowników do potrzeb optymalizacyjnych. Dajemy gwarancję jakości usług realizowanych przez naszych specjalistów.

Adres www:

Nasza ocena: 10

42 193 INF
10 Pora na pranie

Od pewnego czasu myślimy o tym, że warto zdecydować się także na magiel, Mokotów Warszawa. W końcu przecież powinniśmy odpowiednio zadbać o nasze rzeczy i postarać się, by niczego im nie brakowało. Na początek trzeba je oczywiście po prostu wyprać. Ale potem niezbędny okaże się nawet i u nas magiel, Mokotów Warszawa. Dzięki niemu przecież można upewnić się, że dobrze pozbyliśmy się wody z pranie i możemy dać je do prasowania. W każdym razie na pewno na tego typu usługi trafimy w takim miejscu jak to i przekonamy się, jak wiele mają nam do zaoferowania, gdy chodzi o profesjonalnie wykonane pranie.

Adres www: http://www.naszapralnia.pl/uslugi-pralnicze/

Nasza ocena: 10

41 854 INF
11 https://www.perfopol.pl/pl/Blachy_perforowane__informacje
Blacha perforowana ze stali

Firmą będącą jednym z czołowych producentów takich wyrobów jak blacha perforowana stalowa, która to tak naprawdę dostępna jest również w wersji aluminiowej, gdzie to także występuje w wielu arkuszach o różnych wymiarach, jest Perfopol. Tak naprawdę wspomniana wyżej blacha perforowana stalowa różni się od siebie nie tylko pod względem wymiarów arkuszy w jakich to jest dostępna, ale także i m.in. pod względem grubości, jak również wzoru perforacji. Poza tym w bogatym asortymencie firmy Perfopol, który z każdym rokiem działalności był konsekwentnie poszerzany możemy znaleźć wiele innych wyrobów w postaci m.in. siatek zgrzewanych.

Adres www: perfopol.pl

Nasza ocena: 10

41 181 INF
12 brak zdjęcia
Najlepsze ceny pomp ciepła

W ofercie naszej firmy można znaleźć najlepsze na lokalnym rynku pompy ciepła. Gdańsk i Gdynia to miejsca, gdzie realizujemy sprzedaż tego rodzaju urządzeń. Oferujemy konkurencyjne warunki cenowe na wszystkie tego rodzaju instalacje grzewcze. Oferujemy kilka modeli pomp, które są przystosowane do intensywnej eksploatacji w różnych warunkach - w tym idealnie nadają się do kotłowni w budynkach przemysłowych. W ofercie naszej firmy można znaleźć także inne urządzenia grzewcze niż pompy ciepła. Gdańsk daje nam bowiem możliwość sprzedaży odkurzaczy centralnych czy klasycznych kotłowni gazowych różnego typu.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

39 768 INF
13 Zadbaj o swój wizerunek

Gdy prowadzimy jakąś działalność, to na pewno powinniśmy zadbać o nasz wizerunek. Chcemy jak najlepiej się prezentować i mamy nadzieję, że tak będzie, gdy postawimy na coś takiego jak sesja wizerunkowa, Warszawa. W takim razie może powinniśmy zdecydować się na to, by udać się się tutaj, gdzie na pewno znajdzie się grono ludzi, którzy w tej kwestii nam pomogą. Przecież nie od dziś się tym zajmują i naprawdę znają się na rzeczy. Wiedzą, co jest istotne, gdy chodzi coś takiego jak sesja wizerunkowa, Warszawa. Dzięki nim na pewno będziemy bardzo zadowoleni z efektów i nie zawiedziemy się na nich tu.

Adres www: https://sklep.emhara.pl/produkt/sesja-wizerunkowa/

Nasza ocena: 10

39 980 INF
14 brak zdjęcia
Dobre ceny instalacji pomp

Technika grzewcza naszego przedsiębiorstwa cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród lokalnych klientów - w szczególności nasze wentylacje oraz pompy ciepła. Gdańsk to jedno z miast, na terenie którego szybko i sprawnie wykonujemy montaż oraz dostarczamy różnego rodzaju pompy ciepła. Gdańsk daje nam szerokie możliwości zarówno jeśli chodzi o sprzedaż pomp gruntowych, jak też powietrznych. Są one dostosowane do różnego rodzaju instalacji grzewczych w domach oraz budynkach przemysłowych. Zapewniamy, że wszystkie nasze pompy są bardzo wydajne, zgodne z atestami i przede wszystkim bardzo bezpieczne.

Adres www:

Nasza ocena: 10

39 767 INF
15 Zmiany we własnym domu

Czasami jest taka potrzeba, by zmienić coś we własnych czterech kątach. To właśnie wtedy może nam sie przydać firma, która oferuje meble kuchenne na wymiar, Wrocław tanio. W takim razie nie musimy już dalej szukać, ponieważ tutaj trafimy na prawdziwych profesjonalistów, którzy znają się na swoim fachu i na pewno zaoferują nam wspaniałe produkty w bardzo korzystnych dla nas cenach. Poza tym są one solidnie wykonane, więc na pewno się na nich nie zawiedziemy. Warto postawić na te meble kuchenne na wymiar, Wrocław tanio. Nasi znajomi też zamawiali je właśnie tutaj i są naprawdę zadowoleni z efektu.

Adres www: https://megandesign.pl/blog/meble-kuchenne-dostepne-we-wroclawiu/

Nasza ocena: 10

40 224 INF
16 brak zdjęcia
Kompleksowe usługi przeprowadzkowe

Aksel to prawdziwy lider, jeżeli chodzi o przeprowadzki (Otwock) na terenie Warszawy oraz poza jej granicami. W stolicy naszego kraju znajduje się siedziba naszej firmy, ale nie ograniczamy się, jeżeli chodzi o działalność, dzięki czemu tak wiele osób korzysta z naszych usług. Organizujemy przeprowadzki (Otwock) domów, mieszkań, a także firm. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Zawsze na czas zjawiamy się we wskazanym miejscu, aby przewieźć rzeczy pod wyznaczony adres. Jesteśmy prawdziwymi profesjonalistami, którzy posiadają ponad 24-letnie doświadczenie na rynku. Razem z nami wszystko załatwimy bardzo sprawnie.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

39 940 INF
17 brak zdjęcia
Uznana na rynku pralnia na telefon

Pralnia na telefon, która cieszy się nieposzlakowaną opinią na warszawskim rynku, a ich wysoka jakość świadczonych usług jest doceniana przez każdego klienta zarówno tego indywidualnego, jak i w postaci różnego rodzaju firm, jest Neopralnia. Prezentowana pralnia na telefon i nie tylko, to nowoczesna, a zarazem ekologiczna firma, która specjalizuje się w realizacji wodno-chemicznych usług prawniczych. W szerokiej ofercie firmy, jaką jest Neopralnia, mamy dostęp do takich usług jak np. pranie koszul, dywanów, firan, zasłon, śpiworów, czy tez maglowanie pościeli. Poza tym omawiana pralnia dba zarówno o atrakcyjne ceny, jak i krótki termin realizacji oferowanych usług.

Adres www:

Nasza ocena: 10

39 520 INF
18 Firma, która pomoże w doborze filtra węglowego

Odpowiedni dobór filtra węglowego jest bardzo ważną kwestią, nad którą przed zakupem powinna zastanowić się niejedna osoba, zwłaszcza jeżeli zależy jej na tym, aby zadbać o czyste powietrze i wodę. Firmą, która pozwoli nam zadbać o odpowiedni dobór filtra węglowego, udzielając tym samym fachowego doradztwa z tegoż właśnie zakresu, jest Zakład Doświadczalny Produkcji Węgli Aktywnych. Wspomniana firma od początku działalności dba o to, aby dostarczać swoim klientom najlepsze jakościowo rozwiązania, które zapewnią czyste powietrze i wodę. Dlatego też Zakład Doświadczalny Produkcji Węgli Aktywnych, korzysta z pomocy sprawdzonego laboratorium, które pomaga w tworzeniu niezawodnych produktów takich jak np. filtry węglowe.

Adres www: http://zdpwa.com.pl/fabryka-etylenu-filtr-redukcja-lzo.html

Nasza ocena: 10

39 267 INF
19 brak zdjęcia
Rynek samochodowy a ochrona środowiska

Rynek samochodowy zmienia się w szybkim tempie. W ostatnim czasie silniki spalinowe mają nowego konkurenta. Samochody hybrydowe to coraz częściej wybierana przez Polaków opcja. Świadomość o możliwości ochrony środowiska jest coraz większa, więc warto w tym miejscu zastanowić się, czy używanie silnika spalinowego to konieczność. Coraz więcej firm decyduje się na sprzedaż nowych modeli z silnikiem hybrydowym. Niewątpliwie jest to odpowiedni kierunek w jakim branża motoryzacyjna powinna zmierzać. Samochody hybrydowe oznaczają lepszą ochronę środowiska, a co za tym idzie mogą wyznaczać odpowiednie wartości w walce z zanieczyszczeniem planety.

Adres www:

Nasza ocena: 10

39 788 INF
20 brak zdjęcia
Pomoc dla kredytobiorców we Frankach

Obecnie wiele osób zmaga się z problemem, jakim jest dla nich kredyt we Frankach. Adwokat może dla tych osób okazać się nieocenioną pomocą w dochodzeniu ich praw. Często bowiem zdarza się tak, że zadłużone osoby popadają w tarapaty finansowe zupełnie nie ze swojej winy. Powodem są nieuczciwie skonstruowane umowy kredytowe, nie dające żadnej rekompensaty za wahające się kursy szwajcarskiej waluty. Co zrobić, jeżeli ktoś ma trudny do spłaty kredyt we Frankach? Adwokat z naszej kancelarii prawnej będzie tutaj idealnym rozwiązaniem. Posiadamy dużą wiedzę oraz umiemy skutecznie walczyć o prawa naszych klientów.

Adres www:

Nasza ocena: 10

38 854 INF
21 Szczelne opakowania kosmetyczne

Prawidłowe zapakowanie produktów kosmetycznych ma duże znaczenie podczas ich transportu, magazynowania oraz sprzedaży. Ważne jest, aby opakowania spełniały określone normy i standardy. Dzięki temu na przykład opakowania do produktów sypkich będą mogły zagwarantować stu procentową szczelność. Ma to duże znaczenie, gdyby ceny na przykład ochronić daną substancję przed niekorzystnym wpływem wilgoci. Nasza firma to sprawdzony i renomowany dostawca opakowań do różnych produktów. W naszej ofercie można znaleźć między innymi opakowania do produktów sypkich oraz kosmetycznych, które pochodzą od najlepszych producentów.

Adres www: https://meping.pl/pl/171-ProduktySypkie

Nasza ocena: 10

38 900 INF
22 Solidne rusztowanie aluminiowe

Jedną ze specjalności naszego przedsiębiorstwa jest rusztowanie aluminiowe. Wynajem oraz sprzedaż tego rodzaju rusztowań skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak też biznesowych (w szczególności dla firm z branży budowlanej). Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny na każde rusztowanie aluminiowe. Wynajem dostosowywany jest do potrzeb klientów. Dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów cieszą się także różnego rodzaju podnośniki mobilne oraz nieruchome. Zapewniamy, że wszystkie oferowane przez nas instalacje są objęte solidnymi gwarancjami. Regularnie wprowadzamy na rynek nowe instalacje.

Adres www: http://www.instant.com.pl/pl/categories/wynajem-rusztowania-mobilnego

Nasza ocena: 10

38 828 INF
23 https://mojebambino.pl/4174-zabawki-klocki-do-przedszkola
Która firma oferuje sprawdzone zabawki edukacyjne

W dzisiejszych czasach bardzo dużą wartość posiadają w sobie zabawki edukacyjne, w związku z posiadaniem powyższej wartości cieszą się one także dużym powodzeniem wśród konsumentów. Połączenie zabawy z nauką określonych rzeczy z tym głównie kojarzone są zabawki edukacyjne. Ponadto ze względu na posiadane cechy produkt jest wykorzystywany w działalności szkół i innych podobnych placówek. Z kolei możliwość zaopatrzenia się w odpowiednie zabawki tego typu znajdziemy w przypadku firmy jaką jest Moje bambino. Jeżeli chodzi o ofertę produktową to znajdziemy tutaj wszelkie artykuły, które mogą zostać wykorzystane w procesie urządzania np przedszkola.

Adres www: mojebambino.pl

Nasza ocena: 10

38 447 INF
24 brak zdjęcia
Środki odkażania ciężarówek

Nasza oferta obejmuje różnego rodzaju usługi mające na celu pielęgnację karoserii i tapicerki w różnego rodzaju pojazdach - takich jak m.in. ciągniki siodłowe i samochody ciężarowe, busy i autobusy czy maszyny budowlane. W ofercie naszego przedsiębiorstwa można znaleźć także taką usługę jak mycie czy odkażanie ciężarówek i maszyn budowlanych. Zapewniamy bardzo korzystne warunki cenowe na wszystkie realizowane usługi dla klientów biznesowych - w tym dla firm transportowych. Oferujemy pakiet usług dla właścicieli pojazdów - w tym detailing, mycie tapicerki, karoserii oraz odkażanie ciężarówek i busów.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

38 284 INF
25 Druk nakłady jednostkowe Warszawa

Druk nakłady jednostkowe Warszawa - nie jest tajemnicą, że im większa ilość wydruków, tym niższa powinna być cena jednostkowa. Nie inaczej jest przy drukowaniu naklejek. Ale czy tak jest zawsze? Okazuje się, że wszystko zależy od zastosowanej technologii drukowania. Prosty druk cyfrowy służy do realizacji zamówień o określonym rozmiarze od małego do średniego. Jednak gdy dalsze obniżenie ceny nie jest już możliwe, po przekroczeniu określonej ilości zamówienia nie jest już opłacalne. Wynika to głównie z czasu produkcji, szybkości samego drukowania oraz kosztów związanych z wykonaniem, wsparcia produkcji. Druk nakłady jednostkowe Warszawa, czyli na co zwrócić szczególną uwagę? Czas potrzebny na zrealizowanie danego zamówienia może znacznie wpłynąć na koszt samego produktu. Oznacza to, że po określonej liczbie zamówień, niezależnie od wzrostu obrotu, cena jednostkowa każdego użycia pozostanie taka sama. Aby móc przekroczyć ten poziom i obniżyć cenę jednostkową naklejek, należy przyspieszyć wdrożenie, co obniży koszty kontraktu.

Adres www: http://drukarniaaria.pl

Nasza ocena: 10

37 632 INF
26 brak zdjęcia
dofinansowanie do fotowoltaiki 2020

Nasz świat się zmienia. Globalne ocieplenie i nieustanne zmniejszanie się ilości zasobów naturalnych zmusza nas do coraz lepszego gospodarowania naszymi zasobami. Szczególnie w kwestiach elektrycznych, doskonałą opcją okazuje się zastąpienie tradycyjnych metod energią odnawialną. Taką metodą są na przykład elektrownie słoneczne, które fenomenalnie radzą sobie z przetwarzaniem energii solarnej na prąd. W naszej ofercie usługowej znajdziesz porady, jak uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki 2020. Jesteśmy firmą, która od wielu lat zajmuje się tym tematem i bardzo cieszymy się tym, że możemy jak najlepiej wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klietnów. Gwarantujemy pełne zadowolenie z użytkowania naszych produktów, które cieszą się rosnącą popularnością w świecie energetyki. Sprawdź naszą ofertę usługową i zobacz ile znaczy dofinansowanie do fotowoltaiki 2020 i ile można na tym zarobić. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, gwarantujemy najlepsze ceny i najsprytniejsze doradztwo. Już dziś dołącz do nas.

Adres www:

Nasza ocena: 10

37 149 INF
27 Ciekawe projekty wnętrz

Pogotowie Wnętrzarskie to firma architektoniczna, która chce Wam pokazać swoje spojrzenie na świat. Przekonajcie się sami, że metamorfoza mieszkania lub domu może mieć efektywny koniec, który zadowoli Was wszystkich. Dla naszych klientów jesteśmy w stanie wykonać samodzielne projekty lub projekt połączony z remontem domu. Odziedziczyliście dom po dziadkach? A może udało Wam się zakupić zaniedbane mieszkanie, które wymaga kapitalnego remontu? Zastanawiacie się w jakim stylu takie pomieszczenie powinno być urządzone? Chętnie podpowiemy Wam czym powinniście się kierować aby mieszkało Wam się tak przyjemnie i wygodnie. Sprawimy, że metamorfoza mieszkania będzie dla Was czymś jedynym w swoim rodzaju, co przyniesie Wam spokój, szczęście i radość.

Adres www: http://pogotowiewnetrzarskie.com/blog/metamorfoza-mieszkania-freta/

Nasza ocena: 10

36 969 INF
28 brak zdjęcia
Gaszenie gazami obojętnymi z nowoczesną instalacją

W coraz większej liczbie obiektów wprowadza się system gaszenia gazem (Warszawa) ze względu na jego niebywałą skuteczność oraz minimalizowanie kosztów wynikających z zaprószenia i rozprzestrzeniania się płomieni. W precyzyjnym i spersonalizowaniu takich instalacji dużą praktykę mają eksperci z firmy GW Sprinkler, świadczący też kompleksowe prace serwisowe w zakresie rzeczonych systemów, włącznie z systemami gaszenia mgłą wodną. Proponowany dla najbardziej wymagających klientów system gaszenia gazem (Warszawa) może obejmować innowacyjne centrale z sygnalizacją ostrzegawczą oraz odpowiednio przygotowanym planem ewakuacji.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

35 799 INF
29 https://groty.net/52-lozka-o-wymiarze-90-x-200
Solidne ramy łóżek z jakościowym stelażem

Stabilne, nieskrzypiące, metalowe łóżka jednoosobowe lub w wersjach małżeńskich, są do nabycia w firmie Tomar, będącej ich producentem, zajmującym się ponadto ich dystrybucją, za pośrednictwem prowadzonego sklepu internetowego. Gdy zależy nam na zakupie łóżka w wysokim standardzie do domowej sypialni, pokoju młodzieżowego bądź dziecięcego, wskazany sklep online jest do tego celu najlepszym wyborem, ponadto możemy tutaj liczyć na błyskawicznie finalizowane zamówienia. Metalowe łóżka jednoosobowe pokrywane są lakierem strukturalnym, z precyzyjnym wykończeniem każdego detalu, mamy do wyboru kilka kolorów ram i stelaży, co jest dodatkowym udogodnieniem przy określonych preferencjach nabywców. Zamawiane drogą elektroniczną łóżka z baldachimem, piętrowe czy dziecięce, dostarczane są w wersjach do samodzielnego złożenia, ich konstrukcja jest na tyle nieskomplikowana, iż takie prace wykonamy w kilka minut.

Adres www: www.groty.net

Nasza ocena: 10

35 624 INF
30 brak zdjęcia
Jedne ze skuteczniejszych nośników reklamowych

Systemy wystawiennicze to nośniki reklamowe, które od wielu lat stosowane są przez różnego rodzaju firmy i które to nie tracą na swojej popularności. Systemy wystawiennicze zaliczane są do jednych z najskuteczniejszych nośników reklamowych, które potrafią przyciągnąć uwagę. Dlatego też są one stosowane w trakcie różnego rodzaju wydarzeń, mowa w tym przypadku nie tylko o targach, czy też konferencjach, ale również np. festynach, czy też zawodach sportowych. Jedną z bardziej doświadczonych, a co za tym także idzie solidnych, zaufanych i sprawdzonych firm usługowo-produkcyjnych, które to specjalizują się w tworzeniu systemów wystawienniczych, do których to można zaliczyć m.in. ścianki prezentacyjne, jest Aroma Visual Display. Wspomniana firma dba o najwyższą jakość dostarczanych przez siebie rozwiązań, dlatego też wytwarzane przez nią systemy wystawiennicze charakteryzują się m.in. doskonałą grafiką, a co za tym idzie także prezencją. Poza tym firma, jaką jest Aroma Visual Display, świadczy także usługi, które to związane są z aromamarketingiem.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

35 248 INF
31 Nagrobki szyte na miarę.

Temat śmierci jest trudny, ale trzeba umiejętnie go przyjąć i sprostać wszystkim wymaganiom stworzenia jak najlepszych warunków do pochowania ciała bliskiej nam osoby. Nagrobki Wrocław z pewnością będą ofertą z której należałoby skorzystać. W ofercie cenionego producenta i właściciela zakładu kamieniarskiego EDIstone znajdziemy szeroką ofertę nagrobków zarówno pojedynczych, jak i podwójnych, urnowych oraz tych dedykowanych dzieciom. Nagrobki Wrocław mają bardzo atrakcyjne ceny, a ich wykonanie będzie zawsze na czas - zgodnie z zamówieniem i indywidualnymi potrzebami zlecającego. Do tego w jednym miejscu skorzystamy także z bogatej oferty usług dodatkowych, do których zaliczymy poziomowanie pomników, liternictwo czy całoroczną opiekę nad grobami.

Adres www: http://www.nagrobkiedistone.pl/

Nasza ocena: 10

35 598 INF
32 Preparat wykorzystywany w różnych gałęziach przemysłu

Pasta polerska to preparat, który znajduje szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, a to za sprawą tego, że z powodzeniem można ją wykorzystywać nie tylko w motoryzacji, ale także m.in. w przemyśle meblarskim. Prezentowany produkt wykorzystywany jest wszędzie tam, gdzie stosuje się lakiery, a co za tym także idzie, gdzie liczy się tzw. efekt wizualny. Pasta polerska pozwala nam się pozbyć rys, które mogły powstać w procesie produkcji. Pozwala na wykończenie i nabłyszczenie powierzchni. Pasta polerska jest produktem zarówno prostym, jak i wygodnym w użyciu. Zapewnia uzyskanie gładkiej powierzchni, na której to nie widać żadnych ukrytych defektów, ponieważ pozwala na zniwelowanie rys, które to mogły również powstać w trakcie eksploatacji lub też w wyniku szlifowania powierzchni papierem ściernym. Firma, w której ofercie możemy znaleźć opisywany wyżej produkt, który to wyróżnia się najwyższą jakością, a przy tym dostępny jest w różnych wariantach, jest Troton. Wymienione przedsiębiorstwo od początku działalności stara się produkować, a tym samym dostarczać na rynek niezawodne, wydajne, i skuteczne preparaty motoryzacyjne takie jak np. lakiery samochodowe.

Adres www: http://www.troton.pl/brayt-i11-pasta-polerska/

Nasza ocena: 10

35 391 INF
33 brak zdjęcia
Pomoc chorym

Alzheimer domy opieki to jedna z najnowszych ofert dostępna za pośrednictwem nasze strony internetowej Domyopikikochanow. Za pomocą naszych usług każdego dnia staramy się wychodzić naprzeciw wszelkim oczekiwaniom stawianym przez nawet najbardziej wymagających konsumentów z listy osób korzystających z naszych usług. Alzheimer domy opieki są przede wszystkim ofertą skierowaną do każdej z rodzin, która ma ogromny problem w postaci braku odpowiednich środków na pomoc chorej osobie. Dzięki naszemu zaangażowaniu możesz powierzyć nam dobro i zdrowie swojego ukochanego członka rodziny. Wiele lat doświadczenie nauczyło nas w, jaki sposób obchodzić się z ludźmi posiadającymi tego rodzaju zaburzenia. Choroba nie wybiera, a nasza firma doskonale zdaje sobie sprawę. Sukces, który osiągamy w branży pochodzimy przede wszystkim z ogromnych pokładów empatii naszej kadry pracowniczej. Jesteśmy odpowiedzialni za zdrowia i życia dużej części pacjentów, dlatego podchodzimy do naszych zadań z ogromnym przygotowaniem.

Adres www:

Nasza ocena: 10

34 400 INF
34 internet światłowodowy rybie
Szybki internet

W XXI wieku każdy z nas, korzysta z internetu, zarówno do pracy, rozrywki, jak i również do codziennych czynności. Nasza firma wie, jak ważny jest on każdego dnia, dlatego oferuje internet światłowodowy, Rybie jest to miejsce, gdzie oferujemy nasze usługi. Mamy wiele zadowolonych klientów i do każdego z nich podchodzimy indywidualnie. Oferujemy niskie ceny wiele zniżek i promocji, także korzystając z usług naszej firmy możesz wiele zaoszczędzić. Staramy się, by nasi klienci byli zadowoleni z internetu. Tylko u nas nieograniczony limit w tak niskiej cenie. Szeroki wybór pakietów, także bez problemu znajdziesz rozwiązanie dla siebie i swoich bliskich. Gwarantujemy najlepszy internet światłowodowy. Rybie to miejsce, gdzie oferujemy nasze usługi. Oferujemy nieograniczoną ilość MG, przez cały okres trwania umowy, zawsze oferujemy niskie ceny, zarówno dla stałych klientów, jak i również dla nowych osób. Mamy wiele ciekawych ofert na internet do twojego domu. Sprawdź ofertę internetu już dzisiaj.

Adres www: www.sekocin.pl

Nasza ocena: 10

34 092 INF
35 Doświadczony fizjoterapeuta wykonujący m.in. masaż leczniczy

Kamil Druzd to doświadczony fizjoterapeuta, który wykonuje takie zabiegi jak np. masaż leczniczy. Wrocław jest miastem, w którym to swoje usługi świadczy wspomniany wyżej fizjoterapeuta, który wykonuje m.in. wymieniony masaż leczniczy. Wrocław, a dokładniej mówiąc, jego mieszkańcy mają możliwość skorzystania z zabiegów wykonywanych przez omawianego fizjoterapeutę, jakim to właśnie jest Kamil Druzd. Wieloletnie doświadczenie, jakim może się pochwalić, sprawia, że jest on osobą, która pozwoli nam się pozbyć np. bólu. W dotychczasowej karierze opisywany fizjoterapeuta pomógł setkom ludzi w odzyskaniu przez nich pełnej sprawności. Jest to możliwe m.in. dzięki temu, że Kamil Druzd korzysta z wielu różnych metod, które charakteryzują się ogromną skutecznością. Prezentowany fizjoterapeuta do każdego pacjenta podchodzi w sposób indywidualny, dbając jednocześnie o jego komfort zarówno fizyczny, jak i psychiczny, dążąc również do szybkiego przyniesienia pacjentowi ulgi.

Adres www: https://kamildruzd.pl/oferta/masaz-leczniczy-wroclaw/

Nasza ocena: 10

33 492 INF
36 http://www.rozoweokulary.eu/nasze-uslugi/gabinet-optometryczny
Wybór salonu optycznego i okulisty w centrum Wrocławia

Jeżeli potrzebny jest nam doświadczony i zaangażowany w wykonywane obowiązki okulista dla dzieci (Wrocław) z pewnością zainteresuje nas propozycja salonu Różowe Okulary, pomagające na wszystkich etapach związanych z badaniem wzroku u najmłodszych oraz doboru optymalnych szkieł czy soczewek. Wybierając przedstawiany salon optometryczny i okulistycznych, zyskujemy fachowe wsparcie dla naszego dziecka w sprawach związanych bezpośrednio z narządem wzroku. . Przedstawiany w niniejszym tekście optyk i okulista dla dzieci (Wrocław) ma w swoim katalogu dziesiątki rodzajów oprawek dla chłopców i dziewczynek, niezależnie od charakteru wady wzroku malucha, dobierzemy dla niego idealne soczewki bądź szkła. Wieloletnie doświadczenie pozwala na przyjęcie odpowiedniej postawy pomagającej w nawiązaniu kontaktu z dzieckiem i zdobyciu jego zaufania, wiele z pojawiających się zapytań ofertowych zadamy poprzez szybki kontakt telefoniczny.

Adres www: www.rozoweokulary.eu

Nasza ocena: 10

33 171 INF
37 brak zdjęcia
Skuteczne zarządzanie firmową logistyką

Gdy uważamy, iż firmowa logistyka wewnątrzzakładowa nie spełnia naszych oczekiwań i zachodzące w niej procesy mogą być lepiej zorganizowane, wówczas warto poprosić o wsparcie zaufaną firmę outsourcingową. Na najwyższym poziomie outsourcing logistyczny oraz procesów produkcyjnych świadczy firma Seito, działająca bez ograniczeń, na terenie całego kraju, takie usługi mogą obejmować na przykład wdrażanie własnego zaplecza maszynowego czy przeprowadzanie określonych szkoleń wstępnych i okresowych dla pracowników danego działu. Po złożonym zamówieniu ofertowym i przeprowadzeniu audytu logistycznego, spersonalizowaną ofertę, otrzymamy, w możliwie najkrótszym przedziale czasowym. Outsourcing logistyczny rozciąga się ponadto na znormalizowanie procesów pracy oraz na wprowadzenie szeroko rozumianych narzędzi Lean Managment, warunki kooperacji oraz jej długość, ustalane są standardowo indywidualnie.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

32 576 INF
38 Farby dla rynku motoryzacyjnego

W ofercie naszego przedsiębiorstwa można znaleźć urządzenia do malowania i farby specjalistyczne dla różnych sektorów przemysłu. Przykładem są rozwiązania dla motoryzacji wielu renomowanych firm, takich jak np. CSV. Farby tej marki stosowane są do malowania elementów stalowych i aluminiowych, stosowanych w motoryzacji. Firma ta posiada zakład produkcyjny na terenie Polski, a my jesteśmy w stanie dostarczyć hurtowe ilości materiałów, które obecnie na naszym rynku oferuje CSV. Farby do drewna, a także produkty ścierne czy nawet wyposażenie do warsztatów to innych asortyment, oferowany na polskim rynku przez tego producenta. W naszej ofercie można znaleźć także urządzenia do lakierowania innych renomowanych firm zagranicznych, takich jak np. Hempel, Wagner czy Jotun. Regularnie uzupełniamy asortyment oferowanych urządzeń, farb i lakierów dla poszczególnych branż przemysłu. Na stronie internetowej naszego przedsiębiorstwa można zapoznać się z dokładnymi parametrami wszystkich oferowanych produktów.

Adres www: http://wadamed.pl/portfolio-item/csv/

Nasza ocena: 10

32 747 INF
39 http://centrumuslugczyszczenia.pl/mycie-dachow-gdansk-gdynia-sopot/
Firma oferująca m.in. takie usługi jak np. mycie dachów

Centrum Usług Czyszczenia to firma z branży usługowo-produkcyjnej, które od początku swojego funkcjonowania świadczy różnego rodzaju usługi z zakresu czyszczenia, takie jak np. mycie dachów. Gdańsk to miasto, z którego to klienci indywidualni, jak również tzw. klienci biznesowi, czyli różnego rodzaju firmy, mogą skorzystać z szerokiej i dość zróżnicowanej oferty opisywanej firmy, gdzie to mamy m.in. usługę, jaką jest mycie dachów. Gdańsk, a dokładniej mówiąc, potencjalni klienci ze wspomnianego miasta, to niejedyne osoby, które mogą skorzystać z usług z zakresu czyszczenia, jakie to oferowane są przez firmę Centrum Usług Czyszczenia, ponieważ świadczy ona również swoje usługi na terenie województwa Wielkopolskiego, Lubuskiego, Mazowieckiego, Pomorskiego, czy też Kujawsko-Pomorskiego.

Adres www: www.centrumuslugczyszczenia.pl

Nasza ocena: 10

32 610 INF
40 brak zdjęcia
Doskonale przygotowane kotły do twojego mieszkania.

Efektywne spalanie w mieszkaniu stanowi gwarancję przyjemnego ciepła nawet podczas zimowych wieczorów. Starszego typu kotły mogą nie zdawać już egzaminu jak w czasie zaraz po ich zakupie. W dowolnej chwili jednak można wymienić niesprawne urządzenia na nowoczesne kotły CO. Wrocław to jedno z miejsc gdzie łatwo możesz skontaktować się z naszą firmą i zamówić najlepsze urządzenia grzewcze do mieszkania. Nasza firma to przede wszystkim pewność produktów oraz ich dobra jakość. Świetne parametry wytrzymałościowe, jak również duża wydajność ogrzewania jaką udostępniają nasze produkty to gwarancja długotrwałego używania produktu. Kotły CO, Wrocław w naszym sklepie udostępnia w bardzo korzystnych cenach, dzięki czemu dowolny klient w zależności od oczekiwań i stanu budżetu może wybrać dla siebie najlepsze urządzenie. Zawsze również chętnie doradzimy jaki piec najlepiej wybrać. Skorzystaj z naszego towaru.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

32 207 INF
41 Szkolenia informatyczne
Szkolenia informatyczne

Szkolenia IT Wrocław zaprasza wszystkich pasjonatów informatyki na zajęcia oraz kursy z zakresu informatyki. Uczymy programowania oraz zaawansowanej obsługi systemó operacyjnych oraz użycia całej wiedzy w praktyce. Nasi nauczyciele oraz instruktorzy prowadzący zajęcia posiadają odpowiednie wykształcenie oraz długoletnie doświadczenie, a więc praca z nimi to sama przyjemność. Z nami wreszcie zdobędziesz swoją wymarzoną pracę. Szkolenia IT Wrocław pomoże ci także zgłębić tajniki programowania aplikacji oraz gier komputerowych, to ty wybierasz co cię najbardziej interesuje i czego tak naprawdę potrzebujesz.

Adres www: innovationsoftware.pl

Nasza ocena: 10

32 121 INF
42 Butelki z tworzywa najczęściej do wyrobów farmaceutycznych

Butelki z tworzywa są wykorzystywane przede wszystkim do produktów farmaceutycznych dlatego, że na ogół wyroby kosmetyczne są sprzedawane w butelkach szklanych, które są uważane za bardziej eleganckie i wizerunkowo lepsze do wyrobów kosmetycznych. Bardzo wiele osób kupuje wyroby kosmetyczne nie tyle kierując się wrażeniami zapachowymi, gdyż nie są zbyt kompetentni w profesjonalnej ocenie zapachu próbowanych przez nie kosmetyków, ale bardzo często kierując się wrażeniami estetycznymi i wizualnymi, o które znacznie łatwiej. Butelki z tworzywa zaś bardzo chętnie są wykorzystywane do dystrybucji na przykład różnego rodzaju tabletek. Opakowania farmaceutyczne powinny być higieniczne i bardzo praktyczne do użytkowania, zaś ich estetyka jest oczywiście sprawą drugorzędną. Importerem doskonałej jakości opakowań do wyrobów farmaceutycznych i kosmetycznych jest firma Meping.

Adres www: https://meping.pl/pl/160-butelki-z-tworzywa-jednosciankowe

Nasza ocena: 10

32 076 INF
43 Elektryk na zlecenie - Wrocław

Elektryk Wrocław - Krzyki szuka zleceń, w których mógłby się sprawdzić w każdego rodzaju pracy elektrycznej. Praca zostanie wykonana perfekcyjnie, a klient będzie bardzo usatysfakcjonowany z elektryka. Elektryk Wrocław - Krzyki wypełnia zawsze solidnie swoją pracę. Stawki są bardzo niskie, ale dla państwa wygody, z każdym klientem kontaktujemy się indywidualnie w celu uzgodnienia wykonywanej pracy, terminu oraz zakresu. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania zleceń elektrycznych, a na pewno będziecie państwo zadowoleni. Dla nas liczą się tylko i wyłącznie nasi klieci, dlatego pracę zawsze wykonujemy rzetelnie.

Adres www: https://elektryk24wroclaw.pl/

Nasza ocena: 10

32 077 INF
44 brak zdjęcia
Spie- innowacja i doświadczenie w jednym

Współcześnie z racji bardzo szybko postępującej cywilizacji oraz technologii, wówczas to na rynku mamy do czynienia z wieloma możliwościami oferowanymi przez firmy, do których należy serwis mobilny. Dostęp w każdym miejscu i w określonym czasie to główne korzyści, jeżeli chodzi o serwis mobilny. Dodatkowo skorzystanie z wyżej opisywanej usługi gwarantuje nam szybką reakcję w razie wystąpienia awarii. Natomiast firmą oferującą nam usługę tego typu jest Spie. Dodatkowo opisywane przedsiębiorstwo obejmuje także i inne usługi jak zarządzanie nieruchomościami, w tym usługi o charakterze technicznym, infrastrukturalnym oraz wiele innych. Firma zatrudnia wiele doświadczonych specjalistów w swojej dziedzinie. Dodatkowo Spie obsługuje także znane i cenione firmy na rynku. Przedsiębiorstwo korzysta z innowacyjnych oraz skutecznych zarówno technik czy metod w rozwiązywaniu powstałych problemów, jak również przy realizacji zleceń.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

31 745 INF
45 brak zdjęcia
Producent pojemnych opakowań na chemię gospodarczą

Sefko to zaufany producent wysokiej klasy opakowań, wybieranych przez firmy z branży kosmetycznych czy zajmujących się wytwarzaniem chemii gospodarczej. Opakowania doypack, utrzymujące pionową pozycję, w kilku pojemnościach, to jedna z propozycji tego zakładu, wykorzystującego jakościowe folie i laminaty, dla uzyskania najlepszych rezultatów estetycznych i wytrzymałościowych. Zlecenia na hurtowe tworzenie opakowań, realizowane są sprawnie i zgodnie z ustalonymi terminami, zapytania ofertowe zadamy telefonicznie. Polecane opakowania doypack nadają się również do wielokrotnego zastosowania i zajmują mało miejsca.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

31 420 INF
46 brak zdjęcia
Instalacja folii reklamowych na witrynach sklepowych

Na witryny i wybrane elementy wyposażenia sklepowego, możemy z powodzeniem nanieść specjalne okleiny reklamowe, przykuwające uwagę klientów, nadające wnętrzom handlowym reprezentacyjnego charakteru. Profesjonalne oklejanie witryn (Poznań i okolice) jest jednym z głównych przedmiotów działalności dla firmy DecorFolie, pozytywnie kojarzonej, także ze względu na usługi oklejania szyb i lakierów samochodowych. Wieloletnie doświadczenie w tej specjalistycznej branży pozwoliło na dotarcie do dużej grupy, zaufanych dystrybutorów i producentów folii każdego typu, o najlepszej specyfikacji technicznej. Oklejanie witryn (Poznań) to usługa zorientowana na wszystkie podmioty gospodarcze, prowadzące działalność handlową, chcące podnieść prestiż posiadanych wnętrz, dotychczasowa działalność przekonuje, iż takie prace, wpływają pozytywnie na zainteresowanie konsumentów, warto już dzisiaj złożyć na nie zamówienie.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

31 414 INF
47 http://www.perfopol.com/Nonslip_platforms
The highest quality of the product you definitely deserve.

Certainly it will find application in many situations in life. Safety and comfort of work is very important, so we should take care of it and do everything to facilitate our work. Regardless of sex, age or profession, it"s something for each of us. Non-slip platforms producer it"s definitely something trustworthy, definitely the best solution for each of us. Good and solid workmanship as well as esthetic are the basis of this product. It will definitely be used at home and at work. Non-slip platforms producer it"s the highest quality you definitely deserve. This is something that is definitely worth a closer look. It"s something where everyone should go. This is the guarantee of the highest quality you deserve. This is definitely something for you.

Adres www: www.perfopol.com

Nasza ocena: 10

29 238 INF
48 brak zdjęcia
Rezerwuj bardzo wygodnie bilety do Kijowa

Ludzie z Polski bardzo chętnie udają się w różnego rodzaju podróże do wschodnich sąsiadów naszego kraju. Chcąc zrealizować tego typu wycieczkę, należy zarezerwować odpowiednie bilety. Kijów jest taką destynacją, która jest objęta specjalną strefą usług w firmie East West Help Desk. W placówce tej zatrudnieni są sami fachowcy, którzy doskonale znają potrzeby poszczególnych grup klientów. Dzięki takiemu podejściu do filozofii gospodarowania możliwe jest utrzymanie dużego udziału w rynku oraz ciągłe poszerzanie oferty. Wiele osób zastanawia się, w jaki sposób można zrealizować wspaniały wyjazd do jednego z głównych miast u naszych wschodnich sąsiadów. Okazuje się, że jest to niezwykle proste i wystarczy zakupić konkretne bilety. Kijów to takie miasto, które jest szczególnie ważne dla Polaków ze względu na uwarunkowania historyczne. Działania firmy East West Help Desk zasługują na duże słowa pochwały. Na naszym rynku działalność powinna rozwijać znacznie większa liczba podmiotów o podobnym profilu funkcjonowania.

Adres www:

Nasza ocena: 10

29 247 INF
49 brak zdjęcia
Cooltura - najlepsze party w Gdańsku.

Cooltura to fantastyczne miejsce dla każdego, kto potrzebuje pójść na dobre party. Gdansk jest miejscem, w którym można nas znaleźć, dlatego też jeśli odwiedzasz Trójmiasto i chcesz spędzić miło czas w wyjątkowym miejscu. Doskonałe drinki, świetne piwa i przekąski, a także fantastyczna atmosfera i obsługa na najwyższym poziomie - to właśnie oferuje Cooltura 101. Doskonale znamy potrzeby naszych gości, dlatego też często organizujemy koncerty z muzyką na żywo oraz imprezy. To wszystko - a także fantastyczna lokalizacja - sprawia, że nie ma lepszego miejsca na udane party. Gdansk to miejsce, w którym wiele się dzieje, ale trudno o lepsze miejsce do imprezowania od Cooltury - wie to wielu miłośników znakomitej zabawy z Trójmiasta oraz całej Polski.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

28 494 INF
50 brak zdjęcia
Dieta catering dostarczana w Warszawie

Właściwe odżywianie to oczywiście bardzo istotny element zapewnienia nam dobrego samopoczucia i energii niezbędnej do walki z przeciwnościami losu kub stawiania czoła wyzwaniom, których każdy kolejny dzień może być pełen. Coraz więcej osób decyduje się na żywienie zgodnie z zasadami dietetycznymi. Łatwo jednak tego rodzaju zasady żywienia stosować w swoim prywatnym domu, a trudniej zaś, gdy chodzi o wyżywienie w pracy, a nam marzy się odpowiednia dieta. Catering Warszawa coraz chętniej zamawia w wielu firmach specjalizujących się w dostarczaniu jedzenia do biur i coraz częściej jest to również jedzenie, do którego przygotowania została wykorzystana taka lub inna dieta. Catering Warszawa bardzo chętnie zamawia między innymi w stosującej dietetyczne posiłki firmie Fresh Diet, specjalizującej się w dostarczaniu diety pudełkowej.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

27 711 INF
51 brak zdjęcia
Wynajem amerykańskiego autobusu na przyjęcia wieloosobowe

Gdy na nas spoczywa ciężar organizacji wieczoru kawalerskiego, spotkania integracyjnego czy osiemnastych urodzin, warto na miejsce przyjęcia wybrać niestandardowy obiekt, który zaskoczy wszystkich gości. Amerykański autobus wynajmowany przez firmę BarBus jest jednym z takich miejsc, to właśnie w nim odbywają się regularnie, najlepsze imprezy integracyjne (Warszawa i cały region) oraz przyjęcia okolicznościowe, rezerwacji terminu, dokonamy drogą telefoniczną bądź poprzez kontakt mailowy. Atrakcyjny cennik, ustalany indywidualnie, bogate wyposażenie pojazdu, doradztwo w problematycznych kwestiach - to wszystko zachęca do skorzystania z tej starannie przygotowanej propozycji, dopracowanej w najdrobniejszym szczególe. Najlepsze imprezy integracyjne (Warszawa) na pokładzie autobusu, są szansą na zebranie niezapomnianych wspomnień i rzadko pojawiających się odczuć. Na pokładzie przedstawianego pojazdu, mamy do dyspozycji parkiet taneczny, ekran plazmowy, stanowisko dla DJ-a czy jakościowe nagłośnienie.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

27 785 INF
52 https://www.artlibra.pl/
Sprzedaż obrazów na legalnych aukcjach

Posiadając w domowej kolekcji obrazy czy inne dzieła sztuki o wysokiej wartości rynkowe, możemy je sprzedać po wylicytowanej kwocie, w ramach aukcji organizowanych przez renomowany dom aukcyjny, o nazwie ArtLibra. Przeprowadzane w tym punkcie aukcje obrazów (Warszawa) przyciągają kolekcjonerów i koneserów sztuki z całego kraju oraz spoza jego granic. Zanim konkretne obiekty trafią do publicznej licytacji poddawane są wnikliwym badaniom autentyczności, które powierzane są niezależnym ekspertom. Wszystkie aukcje obrazów (Warszawa) spełniają europejskie normy pod względem organizacyjnym i szybkości wypłaty środków.

Adres www: www.artlibra.pl

Nasza ocena: 10

26 212 INF
53 brak zdjęcia
Przydatny program do fakturowania - Warszawa

Chcesz usprawnić i przyspieszyć pracę w swojej firmie? Doskonałym rozwiązaniem, które proponujemy wszystkim prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwom, jest niezawodny program do fakturowania. Warszawa to miasto, w którym na pewno istnieje wiele firm, którym przyda się takie nowoczesne narzędzie, dlatego to właśnie tutaj postanowiliśmy prowadzić naszą działalność, zyskując codziennie coraz więcej zainteresowanych klientów. Jeśli także chciałbyś wykorzystać w swoim biznesie najlepszy program do fakturowania, Warszawa będzie najlepszym miejscem do znalezienia firmy, która będzie mogła zapewnić ci taki program.

Adres www:

Nasza ocena: 10

25 866 INF
54 https://madar.pl/
Wysoka czy niska cena za usługę chromowania

Chromowanie o tym procesie ostatnio pisaliśmy mnóstwo rzeczy, jednakże pora ponownie powrócić do tego zagadnienia. Usługa chromowania polega na pokrywaniu chromem elementów metalowych. Stosuje się ten proces zazwyczaj w celach dekoracyjnych. Jednakże warto wiedzieć, że chromowanie zabezpiecza metal przed złymi czynnikami, choćby takimi jak rdza czy uszkodzenia mechaniczne. Warto więc kupować produkty, które są pokryte warstwą chromu, dzięki czemu posłużą one nam o wiele dłużej, niż choćby elementy ze stali nierdzewnej. Jednakże warto zaznaczyć, że usługa chromowania nie jest prosta. Dlatego koszta galwanicznego nanoszenia chromu są dość drogie. Wiąże się to z dużym niebezpieczeństwem podczas wykonywania procesu chromowania metalu. Podczas jego przeprowadzania na pracowników mogą oddziaływać niekorzystne czynniki, takie jak toksyczna para wodna. Aczkolwiek firmy takie jak Madar oferują państwu możliwie najtańsze stawki za swe specjalistyczne usługi galwaniczne.

Adres www: www.madar.pl

Nasza ocena: 10

25 869 INF
55 brak zdjęcia
Skuteczne, niezawodne instalacje przeciwpożarowe

Jeśli chcesz zabezpieczyć daną nieruchomość od zgubnego następstwa pożaru i rozprzestrzeniającego się ognia, który trawi wszystko i nie można nad nim zapanować, jeśli roznieci się na dobre, koniecznie zadbaj o odpowiednie instalacje przeciwpożarowe, które na pewno skutecznie pomogą ci zwalczyć największe niebezpieczeństwo, jeśli tylko pomyślisz w porę, aby zabezpieczyć budynek przed taką ewentualnością. Takie urządzenia na pewno pomagają zapanować nad sytuacją do czasu przyjazdu służb ratowniczych i straży pożarnej, dlatego warto sprawdzić naszą ofertę i przekonać się, jak istotna jest przezorność. Wybierz już teraz odpowiednie instalacje przeciwpożarowe i zabezpiecz nieruchomość, by potem nie żałować, że w porę o tym nie pomyślałeś. Taka instalacja może uratować czyjeś zdrowie i życie oraz skutecznie przyczynić się do walki ze zgubnym żywiołem, który potrafi być naprawdę niebezpieczny. Inwestycja w odpowiednie urządzenia przeciwpożarowe to podstawa. Każda osoba powinna o tym zawsze pamiętać.

Adres www:

Nasza ocena: 10

25 871 INF
56 Metalizacja natryskowa - jedna z metod nakładania powłok ochronnych

Metalizacja natryskowa to obecnie jedna z najnowocześniejszych, a zarazem najczęściej wykorzystywanych sposobów tudzież metod nanoszenia powłoki ochronnej. Opisywany proces przez niektórych bywa również określany, jako metalizowanie, a to za sprawą tego, że tak naprawdę polega on na nakładaniu warstwy metali na powierzchnię przedmiotów w celu uzyskania, a dokładniej mówiąc, otrzymania powłok, które to będą charakteryzowały się odpornością zarówno na ścieranie, jak i korozję. Dodatkowo metalizacja natryskowa ze względu na swoje właściwości, a także dosyć wszechstronne zastosowanie z powodzeniem może być również stosowana w tzw. celach dekoracyjnych, ponieważ ta metoda od wielu lat się rozwija, co doprowadziło do tego, że obecnie mamy do czynienia z kilkoma typami metalizacji.

Adres www: http://www.certech.pl

Nasza ocena: 10

24 889 INF
57 brak zdjęcia
Kurs wizażu- kursy zawodowe warte uwagi

Wybór lub zmiana zawodu to ważny etap w życiu każdego człowieka. Często kobiety długo zastanawiają się nad tym, co by chciały robić w życiu. Ta wiedza oraz dobra orientacja, którzy specjaliści są poszukiwaniu na rynku pracy, sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na jeszcze nie tak dawno mało popularne kursy zawodowe. Do takiego można zaliczyć między innymi kurs wizażu. Ukończenie go powoduje, że możemy pracować na stanowisku wizażystki w salonie kosmetycznym lub innym miejscu, gdzie potrzebny jest ktoś, kto wykonana profesjonalny make-up, na przykład w telewizji czy teatrze. Duże zainteresowanie kobiet sprawami makijażu przyczynia się do tego, że takie wizażystki są w gabinetach kosmetycznych bardzo potrzebne. Kurs wizażu przeznaczony jest dla tych osób, które pasjonują się makijażem i chciałaby zajmować się nim zawodowo. Nauka w dobrej szkole powoduje, że otrzymujemy nie tylko teorię, ale także praktykę, która jest niezbędna do tego, żeby można podjąć pracę zaraz po szkole.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

24 846 INF
58 Dobry adwokat który chętnie ci pomoże!

Niektóre sprawy prawne są trudne dla zwykłych ludzi. Nie każdy jest za pan brat z licznymi przepisami, a czasem trzeba załatwić jakąś sprawę za pośrednictwem sądu. W takich sytuacjach warto udać się po porady których chętnie udzieli nasz adwokat. Kielce jest jednym z miast gdzie prowadzimy kancelarię. Doświadczony pracownik zaznajomiony z wieloma dziedzinami prawa udzieli informacji, a także może przygotować wnioski i być pełnomocnikiem podczas rozprawy. Wszystkie te usługi w dobrych cenach proponuje adwokat. Kielce to jedno z miejsc gdzie łatwo skontaktować się z naszą placówką! Zapraszamy po pomoc prawną!

Adres www: http://czerwinska-adwokat.pl/o-mnie/

Nasza ocena: 10

24 854 INF
59 brak zdjęcia
Profesjonalne usługi kancelarii prawniczej

Niegdyś można było łatwo dorobić się na giełdach, jednakże te czasy są już za nami. Dziś inwestorzy i zwykli ludzie wolą lokować swe fundusze w waluty, ponieważ jest to atrakcyjna forma zarobkowa, ponieważ każdego dnia zmieniają się kursy walut. Trendy na wymiany walut są obecnie duże, dzięki czemu można sporo zarobić na specjalnych portalach, choćby takich jak Forex. Może na nich inwestować każdy, potrzeba mieć jedynie własny wkład własny. A także na bieżąco śledzić kursy walut. Trendy zarobkowe w taki sposób są duże, dlatego można łatwo paść ofiarą oszustów. Nasza profesjonalna i posiadająca wieloletnie doświadczenie kancelaria adwokacka oferuje państwu kompleksowe doradztwo w kwestiach finansowych. Nasi fachowcy są w stanie pomóc każdemu, kto się do nich zwróci. Zachęcamy więc do skorzystania z naszych fachowych usług, tym bardziej że nie pobieramy za nie wielkich stawek pieniężnych. W celu lepszego zapoznania się z kompleksową ofertą zapraszamy na naszą stronę internetową Wójcik ZŁotnik.

Adres www:

Nasza ocena: 10

24 856 INF
60 Biomasa Partner - ogrzewanie pelletu

Obecna cena pelletu i brykietu drzewnego stwarza niezwykle korzystne warunki do ogrzewania domu naturalną biomasą. Nasza firma zlokalizowana jest na terenie Konina i od wielu lat dostarcza Państwu ekologicznych źródeł energii w trosce o dobro środowiska naturalnego. Liczne porady sprawiają, iż poznasz zalety wykorzystania biomasy drzewnej i wydajnego spalania. Przekonaj się, że cena pelletu jest niższa, niż tradycyjnego węgla i niesie za sobą masę korzyści. Biomasa Partner to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędzisz pieniądze i zmniejszysz liczbę produkowanego popiołu na tonę paliwa.

Adres www: http://www.pelet.expert/oferta/pellet

Nasza ocena: 10

24 902 INF
61 Korzyści wynikające z oferty prezenetowaną przez firmę Ekodynamic.

Współcześnie na rynku kluczową kwestią poza posiadaniem produktu o odpowiedniej jakości i renomie, niezbędne jest także dotarcie z tym produktem do klienta. Wówczas bardzo często organizowane są targi handlowe i inne podobne wydarzenia, a wtedy mogą się nam przydać namioty targowe. Wynajem powyższych obiektów pozwoli nam nie tylko na zaoszczędzenie pieniędzy, ale również i czasu, gdyż namioty są w stanie pomieścić dużą liczbę osób, co umożliwia na dotarcie z danym produktem do rzeszy klientów. Nowoczesny wygląd oraz innowacyjne wykonanie tym wszystkim charakteryzują się namioty targowe. Wynajem pozwala na korzystanie przez firmy z powyższych produktów w niezbędnym nam czasie, bez potrzeby późniejszej konserwacji oraz czyszczenia namiotu. Wynajem namiotów targowych umożliwia firma Ekodynamic, która odpowiada za produkcję oraz dystrybucję takich powierzchni jak hale przemysłowe czy tradycyjne oraz pneumatyczne hale namiotowe przeznaczone do użytku zarówno przez klientów prywatnych oraz biznesowych.

Adres www: http://www.ekodynamic.com.pl/pl/namioty-okazjonalne-slub-bankiet/

Nasza ocena: 10

24 989 INF
62 http://www.trigorcp.pl/czytnik-czasu-pracy.html
Nowoczesne produkty do mierzenia czasu pracy

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w wprowadzaniu na rynek wysokiej jakości urządzeń służących do kontroli dostępu oraz ewidencji czasu pracy pracowników. Są to różnego rodzaju instalacje, umożliwiające stworzenie nowoczesnego systemu w przedsiębiorstwach i instytucjach. Wśród naszych urządzeń największą popularnością cieszą się takie produkty jak czytnik czasu pracy, terminal na karty zbliżeniowe, panele dotykowe i wiele innych. W większości są to zaawansowane technologicznie urządzenia, gwarantując dużą wydajność i długi okres eksploatacji. Każde oferowane przez nas urządzenie typu czytnik czasu pracy współpracuje z nowoczesną aplikacją, która umożliwia pełną automatyzację kontroli pracowników. Nasze urządzenia są objęte solidnymi gwarancjami producentów. Regularnie wprowadzamy na rynek nowe modele urządzeń do ewidencji czasu pracy w zakładach różnej wielkości. Na stronie internetowej naszej firmy zamieszczamy szczegółowe informacje o zasadach działania naszych urządzeń elektronicznych.

Adres www: www.trigorcp.pl

Nasza ocena: 10

24 857 INF
63 brak zdjęcia
Dlaczego rola systemów oddymiających jest tak ważna?

Pożary są największym zagrożeniem we współczesnym budownictwie, ponieważ mogą w przeciągu kilku minut doprowadzić do zawalenia się budynku oaz śmierci jego lokatorów. Dlatego ważne jest, aby w każdym budynku, obojętnie czy jest to wieżowiec, czy magazyn, albo budynek mieszkalny były zainstalowane urządzenia przeciwpożarowe, między innymi takie jak systemy tryskaczy, czujki oraz systemy oddymiające. Bardzo ważną rolę odgrywają nie tylko tryskacze, ale również systemy oddymiające, ponieważ w czasie pożaru usuwają z pomieszczeń dym, którego wdychanie może doprowadzić do utraty przytomności. System oddymiający to konieczność, którą każdy powinien mieć zainstalowaną. W tym celu warto skorzystać z porad i ofert produktów oferowanych przez specjalistyczne i rzetelne firmy takie jak Fire Protection 24, które oferują każdemu klientowi jedynie najlepsze produkty, pochodzące od sprawdzonych producentów.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

23 627 INF
64 brak zdjęcia
Firma, która korzysta ze sprawdzonych technologii

W dzisiejszych czasach, jak wiadomo, naprawdę bardzo, ale to bardzo ważne jest dbanie o środowisko, ponieważ, jak nam wszystkim wiadomo, matka natura jest tylko jedna i trzeba bardzo o nią dbać. Dlatego też różnego rodzaju przedsiębiorstwa, które produkują różnego rodzaju rzeczy, zawsze starają się produkować dane przedmioty tak, żeby produkcja nie miała szkodliwego wpływu na środowisko. Ludzie ponadto chętnie kupują rzeczy, które wyprodukowane zostały tak w oparciu o technologie, które nie oddziałują negatywnie na środowisko. Tak jest w przypadku produkującej zdecydowanie najlepsze żelazka do prasowania szwajcarskiej firmy, która działa pod nazwą Laurastar. Wszystkie produkowane przez firmę Laurastar najlepsze żelazka do prasowania, a także inne tego typu rzeczy, cieszą się naprawdę ogromną popularnością i zaufaniem ze strony klientów, nie tylko ze Szwajcarii, czy też z Polski, ale też z innych krajów na całym świecie.

Adres www:

Nasza ocena: 10

23 026 INF
65 brak zdjęcia
Profesjonalne rejsy morskie stazowe po Morzu Północnym

Nasza firma organizuje wysokiej klasy rejsy morskie stażowe. Morze północne to jeden z akwenów, z którego warunkami zmierzysz się, płynąc jachtem Leonid Teliga. Trasa rejsu obejmuje m.in. porty holenderskie, skąd udasz się w kierunku wybrzeża Włoch. Nie obawiaj się wysokich cen. Za możliwość dokształcenia się w jachtingu zapłacisz wyłącznie za pobyt na jachcie, opiekę kapitana oraz obowiązkowe wyposażenie. Możesz również przejść przeszkolenie z meteorologii oraz innych umiejętności niezbędnych do sprawnego kierowania jednostką. Wykup więc rejsy morskie stażowe. Morze północne będzie dla ciebie doskonałym egzaminem.

Adres www:

Nasza ocena: 10

22 376 INF
66 Organizacja wystawnych i eleganckich bankietów

chcesz zorganizować przyjęcie ?Mamy dla ciebie idealną ofertę, piękna sala z wieloma wolnymi miejscami, bankiety organizacja, Gdańsk jest to miejscowość w której oferujemy swoje usługi. Jeżeli chcesz zrobić imprezę a nie masz na nią pomysłu my ci pomożemy wszystko organizujemy, od sali, przez wystrój po jedzenie, oferujemy dobrą cenę i szybą realizację, jak i również profesjonalną obsługę klienta. Bankiety organizacja, Gdańsk jest to miasto, które warto odwiedzić, żeby skorzystać z naszych usług. Gwarantujemy najlepszą jakość, staramy się, by każdy nasz klient był zadowolony z naszych usług i robimy wszystko, by sprostać wszystkim oczekiwaniom. Serdecznie zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę internetową, zapoznania się z cennikiem, jak i również dokładnym opisem naszych usług. Oferujemy niepowtarzalną kuchnie, wiele różnorodności więc z pewnością każdy wybierze coś dla siebie. Organizujemy również konferencje, wesela,grill firmowy, bale czy różnego typu przyjęcia urodzinowe.

Adres www: http://www.stereocatering.pl/oferta-cateringowa/bankiet

Nasza ocena: 10

22 041 INF
67 Besten Qualitätswaren gummisiebe

Warum ist es so wichtig, die gute Metallware zu kaufen? Als Antwort auf diese Frage, man denke nur darüber, wie große Bedeutung für die Industrie haben Teile aus Edelstahl gefertigt. Die Gummisiebe, Wellengitter und Geschweißte Schlitzsiebe sind sehr wichtig und brauchbar. Aus diesem Grunde sollten Sie sich das beste Angebot des Herstellers und Verkäufer von Metall-Zubehör immer wählen. Dann gewinnen Sie das Vertrauen, dass sie von den besten Produkten immer profitieren. Es ist nur eine solche Firma Perfopol. Dank der hohen Standards, durchgeführt und von uns angewandt, können wir schneller sein, jede Person zu liefern, die unsere Produkte kaufen, die höchste Qualität ihrer Ausführung, sowie ein hohes Maß noch falsch und volle Unterstützung in jeder Situation. Wir bieten unter anderem die Produkte, wie zum Beispiel die Gummisiebe, die Streckmetalle und und vieles mehr. Jedes unserer Produkte zeichnet sich durch hervorragende Handwerkskunst , Präzision und hohe Festigkeit aus. Es ist wert unsere Angebot zu sehen.

Adres www: http://www.perfopol.de/Gummisiebe_Matten

Nasza ocena: 10

20 518 INF
68 brak zdjęcia
Ważne daty w e-commerce łatwiejsze do zapamiętania dzięki systemowi Freshmail

System Freshmail to nowoczesne narzędzie, pozwalające na zautomatyzowanie procesu wysyłki mailingów do wyselekcjonowanej grupy odbiorców. Ważne daty w e-commerce kojarzą się z regularną wysyłką newsletterów, ale również z podziękowaniami za dokonanie zakupów i z ponownym zaproszeniem do skorzystania z oferty sklepu internetowego, jeśli w określonym czasie po zrobieniu zakupów klient ponownie nie skorzystał z oferty sklepu online. Ważne daty w e-commerce mogą być uzależnione od różnych czynników, które są ściśle związane z klientem, np. klient, który nie odwiedził sklepu od 30 dni, powinien otrzymać przypomnienie z nową ofertą produktową, co skłoni go do ponownych zakupów. Przy dużym wolumenie sprzedaży trudno jest pamiętać o takiej wysyłce, która jest de facto wysyłką personalizowaną z uwzględnieniem indywidualnych preferencji każdego klienta. Ustawienie takich informacji w systemie pozwoli na pełną automatyzację wysyłki mailingów, która powinna docelowo przełożyć się na zwiększenie sprzedaży.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

20 236 INF
69 brak zdjęcia
Möbel für Büros in der Firma und Zuhause.

Zwischen allen Möbeln die im Büro stehen, eine Schlüsselrolle spielen Schreibtische. Für Arbeitszimmer werden Sie genauso benötigt. Deshalb machen wir unsere Möbel in allen Ausmaßen und Größen. Egal wo Sie das Möbelstück brauchen, ob sie die Schreibtische für Arbeitszimmer Ihres Kindes oder Ihrer Mitarbeiter benötigen, werden sie bei uns das perfekte Maß finden, dass sich genau in Ihre Umgebung reinpasst. Werden sie fündig nach Möbeln die Ihnen die Arbeit erleichtern, denn eine gute Arbeitsplatzorganisation ist sehr wichtig und erleichtert Ihnen die Arbeit, egal ob Sie mit vielen Dokumenten, oder Computer arbeiten. Denn auch die richtige Aufstellung von Monitoren und Eingabegeräten ist sehr wichtig für den richtigen Arbeitsverlauf. Bei uns finden Sie Schreibtische für Arbeitszimmer, die aus einer Vielzahl von Beobachtungen und einer langjährigen Recherche so konzipiert wurden, dass sie ihre Aufgaben mit Leichtigkeit meistern, und das nicht nur in einem Büro, aber auch im Kinderzimmer oder wo Sie für unsere Möbel ein Platz finden.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

19 390 INF
70 brak zdjęcia
Catering Dieta - catering sportowy w Warszawie

Zdrowy tryb życia to również zdrowe odżywianie. Czasem jednak, z powodu wielu godzin spędzonych w pracy, brak nam czasu na przygotowywanie zdrowych, pożywnych posiłków. Jednak zależy nam, by spożywane przez nas potrawy były zdrowe, świeże i jak najbardziej naturalne. Również osoby uprawiające jakiś sport muszą zadbać o odpowiedni dietę, by dostarczyć swojemu organizmowi niezbędnych składników odżywczych. Doskonałym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy Cateringdieta, która oferuje między innymi catering sportowy (Warszawa), dietetyczny, dla dzieci oraz do biura. Catering sportowy - Warszawa - przeznaczony jest osób dbających o swoja aktywność fizyczną, na przykład trenujących na siłowni, w sali fitness, biegających czy pływających. Jest on specjalnie dostosowany do indywidualnych potrzeb każdej z osób. Pracownicy Cateringdiety chętnie udzielą niezbędnych informacji wszystkim zainteresowanym osobom.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

18 554 INF
71 brak zdjęcia
System monitorowania pojazdów dla firm i osób indywidualnych.

Szukasz dobrej firmy, która od wielu lat działa i oferuje system monitorowania pojazdów? Kiedy chcesz zainstalować monitoring pojazdów w swoich samochodach, to nasza firma jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Dzięki systemowi będziesz mógł na bieżąco śledzić swoje pojazdy, jak również wiedzieć ile paliwa spalają, gdzie się zatrzymują, czy nawet z jaką prędkością się poruszają. Jak dokonać instalacji? Nic nie musisz się martwić o instalację, gdyż po twoim zgłoszeniu nasi doświadczeni ludzie przyjadą do ciebie i zainstalują w każdym pojeździe, który chcesz kontrolować odpowiedni system monitorowania pojazdów, dzięki czemu będziesz miał w każdej chwili kontrolę nad swoim samochodem. Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszej strony, gdzie poznasz więcej szczegółów.

Adres www:

Nasza ocena: 10

16 955 INF
72 brak zdjęcia
Skuteczne leczenie chorób jamy ustnej

W gabinecie dentystycznym BEST DENT znajdują się najwyższej jakości urządzenia i solidne akcesoria, dzięki którym leczenie chorych zębów odbywa się bardzo sprawnie, bez odczuwania dyskomfortu przez pacjenta. Przed rozpoczęciem usuwania ubytku specjaliści z zakresu stomatologii stosują znieczulenie miejscowe. Dzięki takiemu rozwiązaniu można mieć pewność, że oczyszczanie kanałów zębowych i usuwanie próchnicy nie będzie dla pacjentów odczuwalne. Proponowane bezbolesne leczenie zębów (Warszawa) cieszy się bardzo dużą popularnością. Fachowcy z gabinetu BEST DENT podchodzą do swoich obowiązków z wielką starannością. Działania związane z usuwaniem nieprawidłowości w jamie ustnej przynoszą szybkie i zadowalające efekty. Bezbolesne leczenie zębów (Warszawa jest miastem, gdzie działa polecany gabinet dentystyczny) sprawia, że pacjenci nie odczuwają już tak wielkiego strachu przed wizytą u stomatologa.

Adres www:

Nasza ocena: 10

16 953 INF
73 brak zdjęcia
Tłuszcz w mleku i produktach mleczarskich

Oferujemy państwu aparat do oznaczania zawartości tłuszczu i suchej masy w mleku, a także produktach mleczarskich w oparciu o metody referencyjne. Podczas analizy prowadzona jest ekstrakcja substancji tłuszczowej. Wyśmienita dokładność tej metody pozwala na wykorzystanie wyników do innych badań. Zastosowanie oferowanego przez naszą firmę sprzętu zaoszczędzi państwa czas i da możliwość przeprowadzania wszystkich niezbędnych czynności na miejscu. Metody referencyjne przy użyciu tego sprzętu zostają uproszczone i usprawnione. Gwarantujemy jakość i solidność wykonania i dokładność pomiarów. Urządzenie jest modułowe, dostępne w dwóch wersjach.

Adres www:

Nasza ocena: 10

16 954 INF
74 brak zdjęcia
Profesjonalne projekty urządzeń elektronicznych

Firma Inquel zajmuje się projektowaniem i produkcją przydatnych urządzeń elektronicznych, przeznaczonych dla wymagających odbiorców. Mogą być one tworzone na zlecenie, wedle wymagań zamawiającego. Projektowanie urządzeń elektronicznych odbywa się w oparciu o stosowanie najnowszego oprogramowania. Obecnie firma może pochwalić się nowoczesnymi rozwiązaniami, które są chętnie kupowane przez wielu odbiorców. Profesjonalne projektowanie urządzeń elektronicznych pozwoliło stworzyć system zliczania klientów, wykorzystywany przez placówki handlowe w całej Polsce. Rozwiązanie to doskonale wspiera pracę menedżerów, którzy uzyskują dane o liczbie odwiedzających i mogą je wykorzystać do wyliczania współczynników konwersji dla danych placówek. Drugi produkt, oferowany przez Inquel to system monitoringu dozowania płynów, również znajdujący zastosowanie w wielu firmach, na przykład w sieciach hotelowych. Dzięki niemu można wprowadzić szereg oszczędności. Firma oferuje także system monitoringu pojazdów, przeznaczony dla tych przedsiębiorstw, które na co dzień wykorzystują floty samochodowe.

Adres www:

Nasza ocena: 10

16 955 INF
75 brak zdjęcia
Wybór dobrego fortepianu

Elegancki, markowy fortepian lub pianino, także w wersji cyfrowej zakupimy w internetowym sklepie Music Express, gwarantującym największy wybór markowych instrumentów klawiszowych, w niewygórowanych, zachęcających do zakupu cenach. Wybierając instrumenty dla początkujących muzyków, warto polegać na rekomendacjach dotychczasowych użytkowników lub specjalistów w tym zakresie. Fachowe i profesjonalne doradztwo świadczą pracownicy prezentowanego sklepu online, posiadającego w swoim katalogu także nowoczesne oświetlenie sceniczne, systemy nagłaśniające najnowszej generacji czy markowe gitary akustyczne i elektryczne, w najlepszych cenach. Zamówiony drogą elektroniczną fortepian dostarczany jest w najkrótszym możliwym terminie, ze względu na swoje rozmiary i charakterystykę, musi być przewożony specjalistycznymi środkami transportu, jakie zapewnia ten punkt. Katalog dostępnych instrumentów jest sukcesywnie rozszerzany i modyfikowany, aby spełnić wszelkie oczekiwania zakupowe każdej grupy klientów.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

16 379 INF
76 brak zdjęcia
Karta podarunkowa, bony i systemy premiowe.

Poszukujesz odpowiedniego rozwiązania aby w sposób nowoczesny nagradzać swoich klientów czy partnerów biznesowych? Jako jedna z pierwszych firma na rynku polskim wprowadziliśmy nowoczesne rozwiązania dzięki którym możesz wznieść swoją firmę na jeszcze wyższy poziom. Możemy dla Ciebie dostarczyć sprawdzone systemy premiowania i motywowania, a jednym z takich sposobów jest karta podarunkowa. Klienci uwielbiają dzisiaj różnego rodzaju prezenty, a jakie silne przywiązanie do marki może dla Ciebie uczynić karta podarunkowa to możesz sobie tylko wyobrazić, jeśli jednak chciałbyś wprowadzić takie rozwiązania w swoim biznesie to do twoich usług jest nasza firma, która przygotuje dla Ciebie odpowiednie karty. Dzisiaj istnieje wiele różnych rozwiązań. Karta podarunkowa jest najczęściej wybieranym produktem, ale również oferujemy przedpłacone bony czy systemy premiowe i lojalnościowe. Nasi doświadczeni ludzie chętnie pomogą Ci wybrać odpowiednie systemy w twojej firmie.

Adres www:

Nasza ocena: 10

15 428 INF
77 Bezpieczne stroje pływackie
Bezpieczne stroje pływackie

Stroje pływackie są używane nie tylko w czasie wakacyjnych wojaży. Coraz więcej osób spędza także regularnie czas na basenach i w aquaparkach, w których stroje pływackie z pewnością także się przydadzą. Wiele obiektów tego rodzaju jest bardzo wystawnych i modnych odwiedzanych przez równie modne towarzystwo. Niekiedy wypada się tak pokazać także ze względu na koneksje zawodowe i społeczne. Dla osób zmuszonych do realizacji takiego "życiowego PR" konieczne będzie posiadanie modnego i idealnie dobranego stroju kąpielowego. To działa identycznie tak, jak dobrze dobrany garnitur na bardzo ważne przyjęcie biznesowe. Dlatego warto poświęcić czas, aby zakupić strój pływacki najlepszej jakości. Świetnym miejscem do tego będzie internetowy market Self Collection.

Adres www: www.self-collection.com

Nasza ocena: 10

14 466 INF
78 brak zdjęcia
Ekspresowa wycena przesyłek kurierskich

Portal internetowy Fast Post pełni funkcję pośrednika między firmami kurierskimi a klientami indywidualnymi i korporacyjnymi, dzięki niemu nadamy tanie przesyłki kurierskie krajowe i zagraniczne. Oferta usługowa tego portalu jest na bieżąco wzbogacana, by spełnić wymagania nawet najbardziej wymagającej grupy klientów, dla których najważniejsza jest terminowość dostarczenia nadanej przesyłki, jej bezpieczeństwo oraz niewygórowana cena, w porównaniu do konkurencyjnych firm. Polecane tanie przesyłki kurierskie standardowe i paletowe możemy nadać bez konieczności wychodzenia z domu, potrzebny nam będzie wyłącznie dostęp do sieci internetowej oraz drukarka, niezbędna do wydrukowania listu przewozowego. Po nadaniu paczki możemy obserwować status jej realizacji, ponieważ wszystkie są monitorowane, co zwiększa spokój i bezpieczeństwo klientów. Warto zarejestrować się na omawianym serwisie i korzystać z jego możliwości.

Adres www:

Nasza ocena: 10

13 700 INF
79 brak zdjęcia
Oferujemy szybkie i dokładne czyszczenie dywanów

Chcesz zadbać o dokładną czyszczość swoich dywanów? Wystarczy, że skorzystasz z oferty naszej firmy Nasza Pralnia, w której to realizujemy wiele zleceń dla naszych klientów. Przyjmujemy od nich dywany, których czyszczeniem zajmujemy się już od wielu lat. Wyposażyliśmy się w nowoczesne maszyny i urządzenia, które gwarantują najlepsze pranie dywanów. Cennik Warszawa jest atrakcyjny, więc współpracuje z nami coraz większe grono klientów, w tym również firm. Wysilamy się w dokładnej obsłudze każdego klienta, który się do nas zwraca. Obejmuje to również szybkie pranie dywanów. Cennik Warszawa to kusząca oferta, do której przekonują się nowi klienci. Pierwszy raz decydują się na zamówienie prania poprzez usługi Naszej Pralni. I bardzo wiele na tym korzystają. Przekonują się o tym, że swoje usługi prania wykonujemy nie tylko szybko, ale przede wszystkim profesjonalnie. Jest to dokładnie widoczne w wyprawnych dywanach, jak i innych rzeczach, które przyjmujemy od naszych klientów.

Adres www:

Nasza ocena: 10

12 781 INF
80 brak zdjęcia
Możliwość wygrania olbrzymich pieniędzy

Człowiek, który ma niewielką pensję, za którą z trudem jest w stanie siebie utrzymać, z pewnością bardzo często myśli o skorzystaniu z gier losowych. W tego rodzaju loteriach bardzo często wygrane są niesamowicie wysokie. Taki stan rzeczy jest wynikiem kumulacji. Jeżeli przez dłuższy czas nikt nie jest w stanie wytypować właściwych numerów, wówczas systematycznie wartość nagrody jest powiększona o pieniądze poświęcone na kupony. Obecnie bardzo opłaca się skorzystać z rozwiązania, takiego jak Euro Millions. W przypadku prezentowanej loterii główna nagroda jest przeliczna w europejskiej walucie. To wszystko sprawia, że osoba, której uda się wskazać trafnie liczby w Euro Millions stanie się bardzo bogata. W takiej sytuacji człowiek może sobie pozwolić na kupno wszystkiego, co najlepsze i najdroższe. Obecnie każdy zainteresowany może bezproblemowo korzystać ze wszystkich największych loterii europejskich.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

12 870 INF
81 brak zdjęcia
Dystrybutor rolet, żaluzji i markiz

Firma Krakżal specjalizuje się w sprzedaży i montażu nowoczesnych osłon okiennych, wykonanych z różnych materiałów. Dostarcza na rynek żaluzje pionowe i poziome z drewna, aluminium lub tworzywa, a także żaluzje fasadowe i przeciwwłamaniowe. W ofercie posiada też dostępne w wielu kolorach rolety tekstylne, bambusowe oraz plisy. Kraków, Nowy Sącz i Katowice to lokalizacje salonów firmowych Krakżal, gdzie można zobaczyć produkty i złożyć zamówienie na montaż. Ostatnio bardzo dużym powodzeniem cieszą się oferowane przez firmę zasłony plisowane, które mogą być montowane w pionie i w poziomie. Dzięki temu nawet świetliki i okna dachowe mogą być ubrane w dekoracyjne plisy. Kraków jest główną siedzibą firmy, jednak podejmuje się ona realizacji zleceń na terenie całego kraju.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

12 778 INF
82 brak zdjęcia
Najlepsze elementy łączeniowe dla każdego

Firma Norsteel to zdecydowanie najlepszy podmiot z branży łączeniowej. W swojej ofercie posiada wysokiej klasy produkty łączeniowe dopasowane do potrzeba każdego klienta. Dostępne są zarówno nity, elementy wciskane czy też nitonakrętki. Wszystkie najwyższej klasy i wykonane z w pełni wartościowych materiałów. Są uniwersalne i możliwe do zastosowania w dowolnym miejscu. Są odporne na działanie wszystkich warunków atmosferycznych i liczne uszkodzenia mechaniczne. Norsteel to również profesjonalna obsługa. Firmowi specjaliści są w stanie skutecznie doradzić każdemu klientowi oraz przekazać mu niezbędne informacje techniczne. Dodatkowo ceny za oferowane produkty są niezwykle atrakcyjne i przede wszystkim adekwatne do ich wysokiej, jakości. Bo takie nity, elementy wciskane czy też nitonakrętki nie jest w stanie zaoferować żadna inna firma. Nie pozostaje, zatem nic innego jak tylko najszybciej jak tylko to możliwe dokonać odpowiedniego dla siebie zamówienia.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

12 227 INF
83 brak zdjęcia
Biuro profesjonalnych krakowskich detektywów

Biuro Detektywistyczne Ro-Man z Krakowa jest przykładem, że wysoka jakość świadczonej usługi może iść w parze z niewygórowanymi kosztami. Każdy detektyw pracujący w firmie to specjalista z wieloletnim doświadczeniem, który ma za sobą już wiele spraw, dzięki czemu klient może mieć pewność, że jego zlecenie będzie priorytetowym. Biuro specjalizuje się w sprawach gospodarczych, wykrywaniu kradzieży w pracy zakładaniu monitoringu i urządzeń podsłuchowych, zabezpieczaniu sieci komputerowych, a także wykrywaniu zdradzających małżonków. Każdy detektyw w Ro-Man podchodzi do swojego zajęcia z pełną powagą, dzięki czemu biuro ma stałą pulę klientów, którzy wiedzą, że usługi w tym miejscu są na najwyższym poziomie, szczególnie te w zakresie technik informatycznych.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

11 485 INF
84 brak zdjęcia
Łożyska baryłkowe w wałach wielkogabarytowych maszyn

Istotnym elementem, z którego składają się maszyny używane w przemyśle ciężkim, są wały wielkogabarytowe. Rozwiązaniem, które w dużym stopniu wpływa na prawidłowe funkcjonowanie wspomnianych wałów, są łożyska baryłkowe. Wrocław to miasto, w którym funkcjonuje wiele przedsiębiorstw przemysłowych. W ofercie firmy Champion znaleźć można m.in. różnego rodzaju łożyska. Są to produkty wysokiej jakości, trwałe i funkcjonalne. Oczywisty jest fakt, iż wybór konkretnej alternatywy musi być dostosowany do charakteru urządzenia, w którym jest stosowany. W przemyśle ciężkim zastosowanie znajdują przede wszystkim łożyska baryłkowe. Wrocław jest miastem, w którym można kupić części zamienne do maszyn i urządzeń przemysłowych. Jedną z propozycji są łożyska baryłkowe jednorzędowe, dwurzędowe oraz wzdłużone. Poszczególne rozwiązania różnią się budową oraz maksymalnym obciążeniem. Przedmiotowe łożyska baryłkowe znajdują zastosowanie m.in. w przemyśle ciężkim, budownictwie i górnictwie.

Adres www:

Nasza ocena: 10

11 445 INF
85 brak zdjęcia
Kompletne usługi pogrzebowe dla każdego

Firma Styks realizuje w pełni kompleksowe usługi pogrzebowe oraz transport zwlok. Swoje zadania realizuje zarówno na terenie naszego kraju jak i za granicą. Wszystkie prace związane z działalnością firmy wykonują prawdziwi profesjonaliści pod każdym względem. Posiadają oni nie tylko niezbędną wiedzę, ale również i doświadczenie. Pracują z pełnym poświęceniem i zaangażowaniem. Firma chce, bowiem aby w tych trudnych chwilach dla każdego spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Podmiot dba również o odpowiednie zaplecze. Posiada niezbędną flotę samochodową oraz urządzenia. Jest w stanie zrealizować każde zlecenie. Działa w pełni kompleksowo, jeżeli chodzi o usługi pogrzebowe lub transport zwlok. Ma najniższe stawki w naszym kraju. Takie, jakich nie jest w stanie zagwarantować nikt inny. Bo oferta tej firmy jest po prostu idealna pod każdym względem. A zatem nie pozostaje nic innego jak tylko z niej skorzystać. Dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej firmy. Zapraszamy.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

10 417 INF
86 brak zdjęcia
Hexa - fotograf na ślub z woj. opolskiego

Studio Hexa to odpowiednia firma, jeżeli potrzebujesz takiej usługi, jak fotograf na ślub. Opolskie to województwo, w którym działamy od wielu lat i tutaj też znajduje się nasze profesjonalne studio i laboratorium fotograficzne. Nasz fotograf na ślub (Opolskie) to prawdziwy ekspert, który swobodnie czuje się także w innych dziedzinach fotografii. Sesje biznesowe, portretowe, dokumentacja imprez, wydarzeń i wiele, wiele więcej. Taka elastyczność jest możliwa także dzięki temu, że nasze studio dysponuje profesjonalnym sprzętem, świetnym laboratorium oraz znakomitą drukarką wielkoformatową firmy Epson.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

9 890 INF
87 brak zdjęcia
Opcja lol boosting zwiększy Twoje szanse w grze

League of legends zrewolucjonizowało komputerową rozrywkę. Od momentu na rynek, zawładnęła sercami graczy na całym świecie. Od tego czasu, na arenach przeprowadzono setki potyczek z udziałem najróżniejszych graczy. Popularność gra zyskała, dzięki ciekawym bohaterom, setkom elementów uzbrojenia do wykorzystania czy intuicyjnemu sterowaniu. Ponadto smaczku rywalizacji dodaje ranking najmocniejszych graczy. Jeśli chcesz do nich się zaliczać, skorzystaj z usług Hyper boosting. Firma oferuje treningi z doświadczonymi graczami, którzy zdradzą Ci najlpsze taktyki. Ponadto warto skorzystać z opcji lol boosting, która szybko podniesie możliwości Twojego konta. Przekonaj się jak sam jak łatwo możesz stać się jednym z czołowych graczy! Usługa lol boosting działa anonimowo, szybko zapłacisz przelewem za jej aktywacje i długo będziesz cieszył się jej efektami. Sprawdź nas!

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

8 097 INF
88 brak zdjęcia
Nadruki sublimacyjne dokonywane na koszulkach

Wiele osób stara się zmienić wygląd swojej odzieży, wy prezentowała się bardziej atrakcyjnie - często umieszczane są na niej w tym celu rożne wzory. Firma Świat Cekinów umożliwia tworzenie takich nadruków i wzorów, jak też wykonuje nadruki sublimacyjne. Dzięki tej metodzie gotowe wzory lub dostarczone przez klientów są trwale umieszczane na koszulkach, lub innych elementach ubioru. Nadruki sublimacyjne wykonuje się przy zastosowaniu gorącego powietrza i wprasowuje w ubiór. Dzięki temu są one trwałe i nie zmywają się po praniu. Świat cekinów swoje usługi oferuje w atrakcyjnych i korzystnych cenach, a w przypadku zamówienia dużej liczny nadruków, nie są pobierane opłaty za dostarczanie ich przez kuriera. Nadruki sublimacyjne tworzone przez Świat Cekinów obejmują wykorzystanie własnego ubioru, które można przesłać do firmy wraz z graficznym wzorem. Firma posiada specjalistyczny sprzęt, który stosuje do swoich prac i gwarantuje, że odzież nie zostanie zniszczona. Doradza też klientom w zakresie grafiki.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

8 100 INF
89 brak zdjęcia
Bearman - pralnia dywanów w Warszawie

Aby dywan przez długie lata cieszył oczy domowników, niezwykle ważna jest jego fachowa pielęgnacja. Dzięki odpowiednim zabiegom dywan jest wytrzymały, odporny na przecieranie i odznacza się niesłabnącą intensywnością barw. Przedsiębiorstwem, które pomoże Ci w profesjonalnej pielęgnacji jest sprawdzona pralnia dywanów. Warszawa jest miastem, w którym z tego rodzaju usług chętnie korzystają zarówno Klienci indywidualni, jak i biznesowi. Wielu z nich decyduje się na ofertę proponowaną przez firmę Bearman. Bearman to solidna i sprawdzona pralnia dywanów. Warszawa jest miastem, na terenie którego przedsiębiorstwo świadczy swoje usługi. Trzepanie, usuwanie plam, pranie, płukanie, fachowa impregnacja oraz układanie runa tak, aby dywan prezentował się efektownie to prace, które Bearman wykonuje z najwyższą starannością. W trosce o komfort swoich Klientów oraz wysoką jakość usług, firma zapewnia odbiór dywanu, a po zakończonych zabiegach - dostarczenie go pod wskazany adres.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

8 101 INF
90 brak zdjęcia
Serwis ekspresów zlokalizowany w Warszawie

Ekspres do kawy jest uwielbianym urządzeniem przez wszystkich miłośników tego czarnego napoju, gdyż pozwala stworzyć znakomitą i aromatyczną kawę. Stosowany jest też przez kawiarnie i restauracje. Ulega jednak awariom, w tym pomaga pogotowie kawowe Evest, które działa jako serwis ekspresów. Warszawa, a konkretnie ulica Grochowska, to miejsce, gdzie znajduje się budynek tego zakładu. Firma oferuje kilka rodzajów usług jako serwis ekspresów. Warszawa nie ma zbyt wiele punktów tego rodzaju na swoim obszarze, gdyż naprawa ekspresów to trudna sztuka, wymagająca zegarmistrzowskiej precyzji i delikatności. Konieczna jest także znajomość budowy tych maszyn, a taką wiedzę posiadają fachowcy zatrudnieni w warsztacie Evest. Na swoje naprawy firma nakłada trzy miesiące gwarancji. Wykonuje czyszczenie urządzeń, ich konserwację, wymianę uszkodzonych podzespołów, a także usuwanie kamienia z różnych typów ekspresów. Firma przyjmuje maszyny w swojej siedzibie i przegląda je bezpłatnie. Ekspresy po naprawie są dostarczane do domów.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

8 102 INF
91 brak zdjęcia
Nowoczesne urządzenia monitorujące.

Firma „KanRo Ltd Sp. z o.o.” działa w branży wodnokanalizacyjnej już od 1992 roku. Dzielnie reprezentując od tego czasu światowych liderów z zakresu produkcji urządzeń obsługujących kanalizację. W swej ofercie posiadają różnorodne rozwiązania, które są niezbędne każdemu przedsiębiorstwu obsługującemu sieć kanalizacyjną. Dość ciekawym urządzeniem jest kamera do kanalizacji, służąca do monitoringu rur i kanałów. Zestaw proponowany przez firmę stosuje się w kanałach o średnicy od 40 mm do 400 mm . Oko w które wyposażona jest kamera napędza wózek samojezdniowy. Głównymi zaletami jakie posiada kamera do kanalizacji to miedzy innymi monitorowanie kanałów, obsługiwana przez jedna osobę, zapis obrazu na dysku, skonstruowana tak by moc dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. W skład zestawu oferowanego przez „KanRo Ltd Sp. z o.o.” wchodzi; kamera, monitor, rejestrator danych, oświetlenie oka, bęben z kablem, walizka, wózek samojezdniowy, a cena zestawu do kamerowania to 25.550,00 zł 23% VAT.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

8 105 INF
92 brak zdjęcia
Kursy ochrony i inne szkolenia

Warszawskie Centrum Edukacyjne już od 20 lat oferuje swoim Klientom rozmaite kursy, m.in. kursy ochrony oraz kursy kwalifikacyjne. Firma oferuje szkoły, kursy i szkolenia związane z transportem kolejowym, szkoły i kursy ochrony, a także szkolenia związane z bezpieczeństwem osób, mienia i instytucji oraz inne działania edukacyjne takie jak szkolenia z zakresu ratownictwa medycznego, wiedzy psychologicznej w biznesie, psychoratownictwa, ewakuacji ludzi i mienia czy pierwszej pomocy. Wieloletnie doświadczenie na rynku, bogata oferta różnego rodzaju kursów oraz ich wysoka zdawalność dają gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług oraz zadowolenie Klientów.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

2 070 INF
93 brak zdjęcia
Gerat custom wine labels are waiting for You

Bottlabel is a company engaged in the labeling of wines according to your tastes. Also on offer are a labels on a bottle of wine, beer, vodka and more. Our custom wine labels is to satisfy customers. Professionalism, integrity, high quality and accuracy are our mains features. We are the first company like this in the our country. You can have an unique wedding, bachelor party, a birthday or a simple party. If you dream of a unique and original memorial event, please contact us by the e-mail address. You choose the custom or type of event and type of bottle, for example – wine. The labels you can choose from web or design your own. Get your custom wine labels in a very easy way! The contract is reviewed within one business day. We try to prepare and print the project as soon as possible. You can design labels on the page, which you can find on the Internet. Prices are not high, they are proportional to an unforgettable experiences. Check us on the facebook or on the our blog. Next order your individual labels and see it for yourself!

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

7 769 INF
94 brak zdjęcia
Korzystne i atrakcyjne rabaty dla każdego

W ofercie serwisu internetowego Kuponiarnia można znaleźć różne kupony rabatowe umożliwiające robienie zakupów w obniżonych cenach w różnych sklepach działających w wielu branżach. Oferta kuponów jest bardzo bogata, więc każdy powinien znaleźć w tej szerokiej bazie danych coś dla siebie. Częsta aktualizacja danych jest kolejnym atutem opisywanego serwisu. Dzięki niej każdy użytkownik ma pewność, że są dla niego dostępne wyłącznie kupony rabatowe, które zachowały swoją ważność. Wszystkie opisywane kupony są odpowiednio posortowane, więc każdy użytkownik portalu bez problemu znajdzie takie, które są mu potrzebne.

Adres www:

Nasza ocena: 10

7 588 INF
95 brak zdjęcia
Sklep Oskar oferuje wózki Bebetto. Zapraszamy.

Sklep Oskar oferuje szeroki asortyment wózków dla dzieci. Wózki Bebetto to jeden z wielu modeli, jaki posiadamy. Posiadamy najnowsze modele wózków. Działamy na rynku od wielu lat i posiadamy duże doświadczenie w tej branży. Wózki Bebetto to wózki wielofunkcyjne, które oprócz tego, że są lekkie, wygodne w prowadzeniu, jak i wygodne dla samego bobaska, posiadają również atrakcyjną i konkurencyjną cenę. Wózki Bebetto to wysokiej jakości wózki za rozsądną cenę. Powyższe wózki są na lata, zatem płacisz tylko raz, a korzystasz cały czas. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do zakupów.

Adres www:

Nasza ocena: 10

7 086 INF
96 Coltrans - firmy transportowe Niemcy.

Firmy transportowe Niemcy, do których należy firma Coltrans mogą poszczycić się wieloletnią działalnością na rynku krajowym i międzynarodowym. Działamy od wielu lat i posiadamy stale rozwijającą się flotą. Firmy transportowe Niemcy zatrudniają wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców, dzięki którym transport zawsze dotrze na miejsce o odpowiednim czasie. Posiadamy swoje samochody, które zawsze przed wyjazdem są dokładnie sprawdzane pod względem technicznym, aby nie było żadnych niespodzianek na trasie i aby ładunek dotarł bezpiecznie na miejsce. Działamy zawsze tak, aby nasz klient był z nas zadowolony.

Adres www: http://coltrans.pl/transport.php

Nasza ocena: 10

6 932 INF
97 brak zdjęcia
Tu ogłoszenia transportowe warto dodawać!

Ogłoszenia transportowe warto dodawać na witrynie internetowej BROKER TRANS. To uznawana na polskim rynku giełda logistyczna. Działa na nim niedawno. Mimo to cieszy się ogromną popularnością. Ogłoszenia transportowe mogą tu publikować przewoźnicy, jak i osoby szukające wykonawcy zleceń w tej profesji. Codziennie portal ten jest miejscem setek zawartych umów na korzystnych dla obu ich stron warunkach. Jesteśmy pewni, że Państwo również będą zadowoleni z tego miejsca. Zachęcamy już dzisiaj do wejścia na tę witrynę. Jest zaprojektowana w prosty i przejrzysty sposób. Korzystanie z niej będzie wygodne i proste.

Adres www:

Nasza ocena: 10

6 760 INF
98 brak zdjęcia
Produkcja elementów wyposażenia placów zabaw

Firma nosząca nazwę Baby Cam jest przedsiębiorstwem, które produkuje nowoczesne i atrakcyjnie wyglądające wyposażenie placów zabaw. Wszystkie te produkty są bardzo trwałe, wyglądają atrakcyjnie, są komfortowe dla bawiących się dla nich dzieci oraz spełniają rygorystyczne wymagania związane z bezpieczeństwem. Oferta katalogowa opisywanego przedsiębiorstwa obejmuje wiele produktów, dzięki którym można projektować atrakcyjne i solidne place zabaw. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi i dużemu doświadczeniu branżowemu wyposażenie placów zabaw jest produkowane w sposób niezwykle dokładny i jednocześnie bezpieczny.

Adres www:

Nasza ocena: 10

6 665 INF
99 Firma Transporter: przewozy do Niemiec

Firma Transporter oferuje Państwu przewozy do Niemiec - tanio, wygodnie oraz bezpiecznie. Oferujemy atrakcyjne ceny, aby każdy mógł skorzystać z naszej oferty, do tego zawsze dbamy o komfort naszych pasażerów, nie mówiąc już o zapewnieniu im jak największego bezpieczeństwa podczas podróży. Jesteśmy firmą uczciwą, terminową oraz rzetelnością, która oferuje przewozy do Niemiec już od bardzo wielu lat. Jesteśmy pewni, że chętnie skorzystasz z naszej oferty, z którą dokładnie możesz zapoznać się na naszej stronie internetowej. Znajdziesz tam najważniejsze szczegóły dotyczące naszej działalności. Zapraszamy.

Adres www: http://www.przewozy-osob-polska-niemcy.pl/przewozy

Nasza ocena: 10

5 360 INF
100 brak zdjęcia
Najlepsze drewno do budowy i nie tylko

Rzetelna firma z kilkunastoletnią działalnością, a w jej ofercie transport drewna dłużycowego i tarcica iglasta. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, takim jak traki pionowe. W najlepszy sposób wykorzystujemy drewno. Tarcica iglasta jest doskonałym materiałem dla firm wnętrzarskich, powstałym w wyniku przetarcia go na pilarkach. Prowadzimy stałą sprzedaż na terenie Polski jak i krajach Unii Europejskiej. Oprócz sprzedaży przyjmujemy również skup drewna. Sprowadzamy wysokiej, jakości drewno sosnowe i świerkowe ze Słowacji, używając w tym celu własnego transportu. Skorzystaj z usług firmy polecanej przez wiele przedsiębiorstw.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

4 310 INF
101 brak zdjęcia
Organizacja wesela i jej miłe konsekwencje

Jeżeli chcesz zorganizować swoje wesele, zabawę lub jakąkolwiek inną imprezę, tym bardziej rodzinną uroczystość, możesz zwrócić się do DCC Rakietowa we Wrocławiu. Jest to firma, która zapewnia doskonałe warunki, wspaniełe wyżywienie i wyjątkową zabawę. Tutejsze wesela wrocław są zawsze świetnie prowadzone i obsługiwane a wspomnienia niezapomniane. Zrobione tutaj zdjęcia na długo pozostaną w pamięci uczestników i na zawsze będą stały na półkach w albumach. Takie wydarzenia jak wesela wrocław są wyjątkowym czasem nawet dla firmy DCC Rakietowa. Pełna organizacja imprezy jest najważniejszym jej atutem.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

4 304 INF
102 Brudna klimatyzacja samochodowa? Wrocław to możliwość skorzystania z usług mobilnej Ecomyjni

Zanieczyszczenia, nikotyna, przykry zapach sprawiają, że nie tylko samochód wymaga czyszczenia, ale również klimatyzacja samochodowa. Wrocław to miasto, w którym działa wiele firm, ale tylko Ecomyjnia gwarantuje dojazd do swojego klienta. To mobilna myjnia samochodowa, która prowadzi usługi w dowolnym miejscu i – co najważniejsze – nie wymaga odpływu wody. Dzięki temu może przeprowadzać zlecenia zarówno na parkingach, jak i w garażach. Przy użyciu profesjonalnego sprzętu rozbija brud i szkodliwe mikroorganizmy, a wszystko znowu działa jak należy. Jeżeli zatem męczy Cię brudna klimatyzacja samochodowa, Wrocław z Ecomyjnią to najlepsze oferta dla Ciebie.

Adres www: http://www.ecomyjnia.info/serwis-klimatyzacji.html

Nasza ocena: 10

3 790 INF
103 brak zdjęcia
Sinkomp.pl - naprawa laptopów Chorzów.

Firma Sinkomp- z lokalizacją w Chorzowie zajmuje się naprawą sprzętu komputerowego. Najczęściej usługi wykonuje na żądanie klienta w jego domu. Obsługujemy klientów z Chorzowa i okolic. Naprawa laptopów Chorzów trudni się między innymi w instalowaniu wszelkich programów operacyjnych, aktualizacją systemu operacyjnego oraz aplikacji, tworzeniem połączeń sieciowych pomiędzy komputerami i innych. Naprawa laptopów Chorzów, oferuje także nie wygórowane ceny za profesjonalne wykonanie usług, czego nie znajdziesz u konkurencji. Polecamy nasze usługi i zapraszamy do naszego serwisu jakim jest Sinkomp.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

3 860 INF
104 brak zdjęcia
Wywóz gruzu na terenie Warszawy

Nasza firma Prima jest firmą rodzinną świadczącą usługi już ponad 16 lat. Zakres naszych usług obejmuje wywóz gruzu i innych odpadów oraz segregowanie nieczystości. Oferujemy Państwu szybki i bezproblemowy gruzu. Warszawa to miasto, które jest zaopatrzone przez wiele takich firm, ale naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie na rynku. Naszym atutem również jest szybka i bezkolizyjna obsługa klienta, jesteśmy otwarci na różnorodne oferty współpracy. Nasza firma Prima posiada specjalistyczne pojazdy takie jak śmieciarki i samochody do przewozów kontenerów. Zaufało nam już spore grono zadowolonych Klientów z Warszawy. Wywóz gruzu prowadzimy nie tylko z samego miasta ale i z jego okolic - serdecznie zapraszamy!

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

3 032 INF
105 brak zdjęcia
Manufaktura Ślubów - idealny ślub tylko z Nami.

Organizacja ślubów warszawa - jesteśmy agencją zajmującą się szerokim wachlarzem usług związanych z organizacją ślubów. Cechuje nas to, że obsługujemy Klientów polskich jak i międzynarodowych. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę do A do Z. Nasza oferta jest przygotowywana tak, aby była ona dopasowana do oczekiwań każdego Klienta. Indywidualnie podchodzimy do każdych zleceń. Pragniemy bowiem, aby ten wyjątkowy dzień był dopracowany pod każdym względem. aby te chwile były niezapomniane dla samej Pary Młodej jak i dla Gości. Organizacja ślubów warszawa - profesjonalnie podchodzi do każdych zleceń. Manufaktura ślubów spełni Twoje marzenia o idealnym ślubie. Zostaw organizację w Naszych rękach - nie zawiedziesz się.

Adres www:

Nasza ocena: 10

3 910 INF
106 brak zdjęcia
IBS Dzierżoniów wykona pomiary stężenia pyłów!

IBS DZIERŻONIÓW to firma, która świadczy swoje usługi pomiarowe w bardzo szerokim asortymencie. Podejmuje się więc ich wszelakich postaci. Między innymi oferuje więc pomiary stężenia pyłów. Zlecenia w tym obszarze, jako jeden z podmiotów w swojej branży, wykonuje bardzo profesjonalnie, łącząc innowacyjne technologie z zaangażowaniem doświadczonych pracowników. To sprawia zaś, że każdorazowo pomiary stężenia pyłów tu są wykonane bardzo skrupulatnie i budzą wielkie uznanie specjalistów, ale i kontrahentów. Wszystkie zaś swoje aktywności jednostka ta stara się wykonywać w rozsądnej cenie, mając na uwadze różne możliwości finansowe swoich zleceniodawców.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

3 910 INF
107 ogrodzenia łupane pabianice
Ogrodzenia łupane jako wyraz tradycyjnej nowoczesności

Solidne ogrodzenia łupane (Pabianice) będące wyrazem tradycyjnej nowoczesności to element, w którego słynie jedno z najszybciej rozwijających się Centrów Ogrodzeniowych. Marka "KSAW BET", bo o niej właśnie mowa, powstała jako odpowiedź na rosnące wymagania dotyczące bezpiecznego, estetycznego, a jednocześnie funkcjonalnego asortymentu. Każdy z tych elementów z nawiązką zostaje spełniony przez ogrodzenia łupane (Pabianice). Asortyment zostaje przygotowany przez specjalistów w swojej klasie, którzy codziennie proponują rozwiązania nie tylko wysokie jakościowo, ale przede wszystkim optymalne cenowo, co zostało docenione najbardziej.

Adres www: www.ksawbet.com.pl

Nasza ocena: 10

3 909 INF
108 brak zdjęcia
Ogrodzenia kute solidnie i niedrogo

Jeśli szukają Państwo firmy, która oferuje solidne ogrodzenia kute w rozsądnych cenach - właśnie znaleźliście! Nasza firma DYSIEWICZ od lat zajmuje się metaloplastyką i wytwarzaniem wyrobów metalowych. Bazując na dużym doświadczeniu i pasji z zaangażowaniem tworzymy takie wyroby jak ogrodzenia kute, meble kute, balustrady, furtki czy poręcze. Wszystkie oferowane przez nas wyroby są wytrzymałe, trwałe, funkcjonalne, a przy tym eleganckie. Tylko u nas znajdą Państwo tak wysoką jakość wyrobów kutych w tak przystępnych cenach. Zapraszamy na www.kowalstwo24.pl do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

3 824 INF
109 brak zdjęcia
Jagła, biuro nieruchomości, Bydgoszcz.

Jagła jest już docenioną firmą. To znakomite biuro nieruchomości, Bydgoszcz to właśnie rynek, gdzie z ich usług można korzystać. Warto najpierw odwiedzić stronę internetową, aby zapoznać z propozycjami, które w swojej ofercie posiada to właśnie biuro nieruchomości. Bydgoszcz przez ostatnie lata zmieniła się. Dostrzegają to szczególnie ci wszyscy, którzy systematycznie tutaj goszczą. Takie firmy jak Jagła wykorzystała swoją szansę. Chciały oferować klientom miejsca, które będą mogły stać ich domostwem, do którego będą mogli wracać. Tutaj oferowane są zarówno mieszkania, działki jak i domy. Oferta jest interesująca.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

3 286 INF
110 brak zdjęcia
Wysokiej jakości wyroby z drutu iECH

Firma iECH od kilku dziesięcioleci oferuje Państwu w korzystnej cenie różnorodne wyroby z drutu. W naszej ofercie znajdą Państwo takie wyroby z drutu, jak kosze do zmywarek, różnej wielkości kółka i inne elementy z drutu, osłony do wentylatorów oraz różnego rodzaju wyposażenie sklepów (potykacze, stojaki reklamowe i inne). Wszystkie nasze produkty powstają z najlepszego gatunku tworzyw, przy pomocy nowoczesnego sprzętu. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości, wytrzymałe, trwałe, solidne i funkcjonalne wyroby z drutu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.iech.pl!

Adres www:

Nasza ocena: 10

3 908 INF
111 wynajem samochodów gdańsk
Wczasy bez samochodu to naprawdę możliwe

Czasami zastanawiamy się czy opłaca nam się targać samochód na urlop. Kiedy wybieram się nad morze, czy to do Gdańska czy do Szczecina to warto pomyśleć o takiej opcji jak wynajem samochodów. Gdańsk jest kawał drogi szczególnie od południowych miast kraju, dlatego, może lepiej jest wynająć samochód ni brać swój? Jeżeli już ta opcja będzie dla nas idealna to warto skorzystać z oferty firmy Happy Rent, gdyż to, co mają w swoich pakietach będzie odpowiednie i dla celów służbowych i prywatnych także, jeżeli wynajem samochodów Gdańsk to tylko Happy Rent. Sprawdź na www.happyrent.pl a na pewno nie pożałujesz.

Adres www: www.happyrent.pl

Nasza ocena: 10

3 792 INF
112 brak zdjęcia
Najlepszy neutralizator zapachów do domu i mieszkania

Dobry neutralizator zapachów zapewnia nam komfort i świeżość pomieszczenia, w którym przebywamy. Firma Kala oferuje bogaty wybór olejków zapachowych, chemię gospodarczą, odświeżacze powietrza i wymienne wkłady. Tylko u nas odnajdą Państwo produkty poprawiające walory zapachowe w najlepszej cenie. Gwarantujemy niezawodność naszej profesjonalnej oferty i satysfakcję najbardziej wymagających klientów, którzy cenią przyjemny zapach w domu czy w pracy. Nasz neutralizator zapachów nie ma sobie równych, dlatego warto robić u nas zakupy. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem na stronie internetowej www.kala.pl.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

3 928 INF
113 brak zdjęcia
Włsokie piece do pizzy opalane drewnem

Nasza firma Forno Italia powstała, aby dzielić się z Państwem pasją do włoskiej kuchni i pieczenia. Oferujemy oryginalne włoskie piece do pizzy opalane drewnem, które pozwolą Państwu we własnym domu stworzyć prawdziwe włoskie dania. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno piece domowe (do zainstalowania w domu lub w ogrodzie) oraz piece przeznaczone dla restauracji i pizzerii. Oferujemy piece do pizzy opalane drewnem renomowanej włoskiej firmy Valoriani, której produkty cieszą się uznaniem na całym świecie. Zapraszamy na www.fornoitalia.pl, gdzie znajdą Państwo dla siebie mały kawałek Włoch w przystępnej cenie!

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

3 906 INF
114 brak zdjęcia
Bądź modna na wiosnę: pastelowe czółenka damskie

W nadchodzącym, letnim sezonie szczególnie modne będą czółenka damskie. Styliści stawiają na czółenka proste i często minimalistyczne, bez zbędnych ozdób. Zaszaleć można jednak z kolorem. Coraz częściej odchodzi się od koloru białego i czarnego. Można wybierać wśród barw pastelowych - miętowego, brzoskwiniowego, błękitnego czy pudrowego. Jeśli chcemy znaleźć doskonałe czółenka damskie na nadchodzący sezon, warto zapoznać się z ofertą sklepu internetowego IdealneButy.pl. W asortymencie sklepu znajdują się buty zaprojektowane zgodnie z najświeższymi trendami. Obuwie wykonane jest z wysokiej jakości tworzyw.

Adres www:

Nasza ocena: 10

3 658 INF
115 brak zdjęcia
Dariusz Rok - profesjonalny fotograf ślubny

Jedną z najpiękniejszych pamiątek jest fotografia ślubna. Kraków to świetne miejsce do realizacji wielu pomysłowych i gustownych sesji ślubnych. Dariusz Rok to profesjonalny fotograf, który towarzyszy młodożeńcom podczas ceremonii zaślubin oraz przyjęcia weselnego. Organizuje także stylowe sesje, które mogą być wykonane np. w plenerze. Posiada bardzo bogate portfolio. Ma na swoim koncie wykonanie wielu sesji, między innymi w romantycznej Wenecji oraz wśród urokliwych szlaków górskich. Wysoka jakość, to kolejna zaleta, jaką cechuje się jego fotografia ślubna. Kraków, Katowice i inne miasta Polski, a nawet Europy to miejsca, w których może podjąć się współpracy.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

3 768 INF
116 brak zdjęcia
Holowanie i transport na terenie Warszawy i okolic

Przedsiębiorstwo "Goldhol" to profesjonalne usługi w zakresie pomocy drogowej, do szerokiej oferty należy holowanie samochodów osobowych, dostawczych, motocykli, quadów, transport maszyn, czy transport wózków widłowych. Warszawa i okolice to obszar działania firmy, nowoczesne i kompleksowo wyposażone lawety i holowniki dojeżdżają w krótkim czasie w każde wskazane miejsce. Flota składa się z wielu wyspecjalizowanych pojazdów, dzięki czemu sprostać może każdemu wyzwaniu, niezależnie czy chodzi o odholowanie samochodów sportowych o niskim zawieszeniu, czy transport wózków widłowych. Warszawa jest miejscem gdzie prosperuje wiele firm o podobnym profilu działania, "Goldhol" wyróżnia się oferując lawety o odpowiedniej ładowności oraz ubezpieczenie.

Adres www:

Nasza ocena: 10

3 831 INF
117 Twoje obrazy - Galeria Gisella

Nasza galeria Gisella proponuje Państwu niemal magiczną usługę - możemy zrobić z Państwa zdjęcia dzieło sztuki. Obraz na płótnie ze zdjęcia prezentuje się wyjątkowo, ekskluzywnie i unikalnie. Jeśli chcą Państwo zrobić wrażenie na gościach, zafundować sobie niepowtarzalną pamiątkę lub sprawić komuś piękny, wzruszający prezent - obraz na płótnie ze zdjęcia jest strzałem w dziesiątkę. Proponujemy wiele rozmiarów takich obrazów - zachęcamy do kontaktu i ustalenia szczegółów. Wszystkie zamówienia wykonujemy z najwyższą starannością, dokładamy wszelkich starań by przesyłka była pewna, szybka i bezpieczna.

Adres www: http://galeriagisella.com.pl/

Nasza ocena: 10

108 INF
118 Skorzystaj z profesjonalnej kancelarii adwokackiej w Zabrzu już teraz!

Praktyka mecenas Anety Stępniewskiej to wyjątkowa kancelaria adwokacka (Zabrze to jej główna siedziba). To właśnie tu bowiem za główny cel aktywności jest obrana skuteczność ponadprzeciętna działania, godne reprezentowanie interesów klientów, a nade wszystko profesjonalizm w każdym calu. Z powodzeniem finalizowane są tu nawet najtrudniejsze sprawy prawne. Indywidualne podejście do każdego zaś zlecenia to kolejna główna cecha, jaką posiada ta kancelaria adwokacka. Zabrze choć cieszy się stosunkowo bogatą ofertą branży prawnej, to jednak takie nastawienie nie u wszystkich prawników, którzy tu prowadzą swoje kancelarie można znaleźć.

Adres www: http://www.aneta-stepniewska.pl

Nasza ocena: 10

3 903 INF
119 brak zdjęcia
Rury nierdzewne na Sklep-metale.pl!

Nasza firma prowadzi sklep z wyrobami metalowymi bazując na dużym doświadczeniu w branży. Staramy się cały czas lepiej poznawać zapotrzebowania i oczekiwania naszych Klientów i dostosowywać naszą ofertę pod tym kątem. Aby jak najlepiej zaspokoić Państwa potrzeby oferujemy bogaty asortyment najwyższej jakości wyrobów metalowych w bardzo atrakcyjnych cenach. Znajdą Państwo u nas między innymi takie wyroby gotowe jak: rury nierdzewne, balustrady i poręcze oraz wyroby śrubowe, a także pręty, płaskowniki oraz blachy. Na www.sklep-metale.pl znajdą Państwo rury nierdzewne w najlepszych cenach na rynku!

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

3 957 INF
120 brak zdjęcia
Fotowoltaika

Fotowoltaika to dziedzina, która zajmuje się przetwarzaniem światła słonecznego, wykorzystując zjawisko fotowoltaiczne, w energię elektryczną. Firma ML System oferuje systemy fotowoltaiczne przeznaczone do stosowania w budownictwie. Działa od 2007 roku i dysponuje kadrą inżynieryjną wykwalifikowaną w takich dziedzinach jak: konstrukcje, automatyka, fotonika, mechatronika, inżynieria materiałowa oraz nanomateriałowa, fizyka techniczna oraz chemia. Fotowoltaika firmy ML System jest na wysokim poziomie a stworzony w 2013 roku nowoczesny zakład produkcyjny wytwarza panele dla zastosowań indywidualnych w budynkach kubaturowych, a także małej architekturze.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

2 261 INF
121 brak zdjęcia
Maszty firmowe dla Twojej marki

Każda firma potrzebuje elementów, które zaprezentują jej sylwetkę pozostałym na rynku. Stąd też produkcja takich przedmiotów jak maszty firmowe, którą zajmuje się Mag-Dal. Renomowany producent dba o dobro i satysfakcję każdego klienta. Stąd też w ofercie jakościowe maszty firmowe, flagi czy proporczyki. Dzięki zaangażowaniu w konkretne zlecenie, klienta może zaufać firmie. Mag-Dal istnieje na rynku od wielu lat i stopniowo poszerza swoją ofertę. Dzięki temu każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie. Mag-Dal to doskonały partner dla każdego klienta.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

1 758 INF
122 brak zdjęcia
Flagi firmowe od Mag-Dal

Flagi firmowe, samochodowe, fasadowe, reklamowe i wiele innych rodzajów to domena marki Mag-Dal. Jest to renomowany producent tego typu produktów, który działa na rynku od wielu lat. Proponuje on swoim klientom tylko najlepsze produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów. Flagi firmowe i inne rodzaje tego typu przedmiotów cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. Spowodowane jest to tym, że flagi są dobrą powierzchnią prezentującą daną markę bądź reklamującą ją. Mag-Dal dba o każdego klienta indywidualnie i pokazuje w ten sposób zaangażowanie.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

1 760 INF
123 brak zdjęcia
dobre usługi detektywistyczne w Warszawie

Nemezis to agencja, która świadczy najwyższej klasy usługi detektywistyczne. Warszawa jest głównym miejscem naszych działań. Prowadzimy poszukiwania zaginionych osób, zbieramy dowody zdrady wśród małżonków, wykrywamy podsłuchy i zbieramy materiały do rozpraw sądowych. Robimy wszystko, co można podpiąć pod hasło jakim są usługi detektywistyczne. Warszawa jest miastem, w którym nasze usługi cieszą się dużym zainteresowaniem. Bardzo popularnym zleceniem są sprawy rozwodowe i przejęcia praw do opieki nad dziećmi. Jesteśmy specjalistami w tej kwestii. Posiadamy duże sukcesy na płaszczyźnie pracy zawodowej.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

2 067 INF
124 brak zdjęcia
Głowacz w Poznaniu oferuje projektowanie ogrodów

Każdy ogród, park czy skwer powinien być dobrze zaprojektowany. Ważny jest nie tylko ich wygląda, ale cała infrastruktura wokół niego. Profesjonalne projektowanie ogrodów (Poznań) - zarówno dużych i małych - to działalność firmy PAK (Pracownia Architektury Krajobrazu) Głowacz. Doskonale wykwalifikowani projektanci często korzystają ze wsparcia specjalistów z pokrewnych branż - architektów, urbanistów, geodetów czy meliorantów. Projektowanie ogrodów (Poznań) to nie wszystko - w ofercie znajdują się też projekty skierowane do instytucji samorządowych - parków czy skwerów.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

1 763 INF
125 brak zdjęcia
Augmented reality najlepszym marketingiem

Na stronie internetowej Multitouch.pl można się dowiedzieć, czym jest i właściwie, co oznacza augmented reality. Oczywiście dobrze będzie rozumieć to określenie jako rozszerzona rzeczywistość. Tylko, jak właściwie należy je interpretować. Odpowiedź, która powinna satysfakcjonować to połączenie zaawansowanej technologii, świata komputerowego ze światem rzeczywistym. Augmented reality to pojęcie, które wykorzystywane jest na co dzień w firmie multiTap. Ten bowiem podmiot, który zajmuje się tworzeniem aplikacji na urządzenia mobilne. Szczegóły można znaleźć na stronie internetowej Multitouch.pl. Tutaj właśnie opisano między innymi zakres możliwości firmy.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

1 570 INF
126 brak zdjęcia
Unikatowe nagrody

Na stronie internetowej www.mediaform.com.pl prezentuje swoją bogatą ofertę przedsiębiorstwo, które dystrybuuje nagrody oraz wyróżnienia. Produkty przygotowane są na każdą uroczystość i stanowią jej zwieńczenie. Pracownicy, którzy wyróżniają się niebywałą kreatywnością i profesjonalizmem stanowią najmocniejszą stronę podmiotu gospodarczego. Ponadto, wieloletnie doświadczenie w branży przyczyniło się do wypracowania pozycji zaufanego partnera w relacjach biznesowych. Natomiast wspomniane nagrody stanowią przykład produktu idealnego, dopasowanego do oczekiwań klienta. Warto również dodać, że grono zwolenników marki sukcesywnie się powiększa.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

1 769 INF
127 Okna drewniane Spółdzielnia Wielkopolanka

Spółdzielnia Wielkopolanka, z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim, to zakład pracy chronionej specjalizujący się w wielobranżowej produkcji galanterii drewnianej oraz odzieży roboczej, a także obróbce metalicznej. W ofercie znajdują się: okna drewniane, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, kształtki styropianowe, wyroby elektrotechniczne. Wielkopolanka wykonuje zlecenia dotyczące stolarki otworowej zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dużych inwestycji budowlanych. Firma wymienia również okna drewniane w budynkach zabytkowych. Zleceniodawcami Wielkopolanki są także klienci zagraniczni. Firma cieszy się dużym uznaniem i zaufaniem. Świadczy usługi najwyższej jakości.

Adres www: http://wielkopolanka.com

Nasza ocena: 10

2 185 INF
128 brak zdjęcia
Nowoczesne agregaty hydrauliczne

Firma Techmatik powstała w roku 2004, a jej fabryka znajduje się w Radomskiej Podstrefie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomiczniej. W ofercie są zarówno agregaty hydrauliczne, jak i linie technologiczne, windy piętrujące i rozpiętrowujące, czy wibroprasy. Najwyższą jakość produktów gwarantuje certyfikowany system zarządzania jakością ISO 9001. Dzięki konkurencyjnym cenom produkowane przez Techmatik agregaty hydrauliczne i inne urządzenia są chętnie kupowane zarówno przez klientów polskich, jak i zagranicznych. Firma zapewnia pracę 400 osobom i wspiera lokalne działania. W ofercie są także usługi spawalnicze, obróbki cieplnej i skrawaniem oraz serwis.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

1 944 INF
129 brak zdjęcia
Budownictwo przemysłowe pod okiem fachowców STALBAU

Przedsiębiorstwo STALBAU to połączenie najwyższej jakości i klasy w swojej dziedzinie. Budownictwo przemysłowe, z której słynie marka to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie klientów z kraju oraz zagranicy. Sztandarowa terminowość oraz rzetelność sprawia, że firma wzbudziła zaufanie tysięcy zadowolonych inwestorów, którzy cenią sobie powierzenie projektu w ręce fachowców. Jako podmiot odpowiedzialny za konstrukcje stalowe firma STALBAU zdaje sobie sprawę ze swojej fundamentalnej roli przy tworzeniu obiektów użyteczności o różnorodnym charakterze. Budownictwo przemysłowe również należy do tej dziedziny.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

1 708 INF
130 brak zdjęcia
Naklejki podłogowe dotMedia dla każdego

dotMedia www.dotmedia.pl to agencja reklamowa, drukarnia wielkoformatowa oraz producent materiałów POS w jednym. Firma, jest rzetelna i terminowa, dzięki czemu zyskała już setki zadowolonych klientów. W swojej ofercie posiada naklejki podłogowe, które wykonane są z wysokiej jakości materiałów, odpornych na wycieranie. Dzięki nowoczesnym systemom drukarskim, kolory są żywe i zachęcają do zakupów. Wykwalifikowany zespół pracowników, doradzi i pomoże w wyborze skutecznej reklamy naklejki podłogowe. dotMedia to przede wszystkim gwarancja jakości i atrakcyjnych, konkurencyjnych cen na rynku reklamowym.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

1 950 INF
131 brak zdjęcia
Najlepsze akcesoria meblowe GTV

Nowoczesne wnętrze to coś, co chciałby mieć każdy z nas. Ciekawe rozwiązania i dodatki, zagwarantują świeżość każdego pomieszczenia. GTV www.gtv.com.pl to firma, która w sprzedaży posiada akcesoria meblowe. Dzięki nim biuro, salon czy tez kuchnia może nabrać nowoczesności. Nóżki meblowe, listwy wykończeniowe, wieszaki, uchwyty czy tez oświetlenie, sprawią, że pomieszczenie nabierze charakteru. Akcesoria meblowe proponowane przez firmę, są najlepszej jakości. Wykonane z najtrwalszych materiałów, zapewniają długowieczność. GTV to firma, która wychodzi na przeciw wymaganiom swoich klientów.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

1 942 INF
132 brak zdjęcia
Transport ponadgabarytowy

Firma Hussar-Trans posiada stałe zezwolenie na transport ponadgabarytowy. Ta firma trzeba przyznać jest już doświadczona. Od lat specjalizuje się w transporcie niskopodwoziowym. Transport ponadgabarytowy to usługa, na którą cały czas jest zapotrzebowanie. Jeżeli właśnie jesteśmy w takiej sytuacji, że szukamy firmy, która zrealizuje dla nas zlecenie z zakresu transportu ponadgabarytowego to warto odwiedzić stronę internetową Hussar-Trans i skontaktować się w celu ustalenia szczegółów. Hussar-Trans to rzetelna firma. Posiada dobrą opinię i warto korzystać właśnie z jej usług. Z pewnością jako klienci będziemy zadowoleni.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

2 103 INF
133 brak zdjęcia
Wynajem adresu sposobem na sukces

Wiele spośród firm ma problemy ze zdobyciem popularności i klientów na rynku, gdyż ich adres nie wydaje się być mało reprezentatywny. Stąd też spora popularność takich usług jak wynajem adresu. Warszawa to nie tylko stolica, ale i wiele urzędów, więc niemal każda firma stara się mieć tu siedzibę czy oddział. Wynajem adresu w warszawskiej NovaOffice to jedna z nowych usług oferowanych przez firmę. Mając wirtualne biuro dzięki pomocy tej firmy otrzymuje się świetną lokalizację w centrum stolicy (przy znanej w całym kraju ul. Hożej), to pozytywnie wpływa na wizerunek.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

1 786 INF
134 brak zdjęcia
Profesjonalne oprogramowanie dla handlu

Witamy na firmowej stronie autoryzowanego przedstawiciela oferującego oprogramowanie dla handlu oraz gastronomii, stacji paliw i logistyki. Dla naszych klientów przygotowaliśmy sprawdzone i niezawodne oprogramowanie dla handlu czy produkcji. W naszej bogatej ofercie o której szczegółowo informujemy na naszej stronie w odpowiednich działach i podstronach znajdują się czytniki kodów kreskowych, etykiety papierowe, ale także profesjonalne wyposażenie biur i firmowych pomieszczeń. Jantar to firma której można zaufać i która w swojej bogatej ofercie posiada tylko najlepsze produkty z zakresu automatycznej identyfikacji.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

1 045 INF
135 brak zdjęcia
Ten Zakład Stolarski wykona schody dla Ciebie

Zakład Stolarski Schody-Czapnik od wielu lat zajmuje się adaptacją schodów wewnętrznych w domach swoich klientów. Długoletni staż pozwolił marce zdobyć renomę, na którą pracował zespół wykwalifikowanych specjalistycznie pracowników. Dbają oni o jakościowe wykonanie tak, aby schody działały bez zarzutu, a do tego dobrze wyglądały. Do wykonania takiego produktu wykorzystywane jest tylko najlepsze drewno, co ma bezpośredni wpływ na użytkowanie schodów. Dzięki szerokiej ofercie można wybrać optymalny produkt, który będzie wpisywał się w gust klienta i w jego domową przestrzeń.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

1 753 INF
136 brak zdjęcia
Hydrografika, czyli druk 3D. Oferta EC Extreme.

Firma EX Extreme oferuje druk 3D, czy też inaczej mówiąc wodny transfer nadruku. Inna spotykana nazwa to także hydrografika. Bez względu na to jak będziemy nazywać tę technologię mamy na myśli przelewanie za pomocą wodnego systemu nadruku wzorów o wysokiej rozdzielczości. Mało tego są one przelewane według wielu naprawdę skomplikowanych, trójwymiarowych sposobów i kształtów. Na stronie internetowej Hydrografika.ecextereme.pl można się zapoznać i z przykładami tej technologii, i z wzorami. Tutaj także można zapoznać się ze szczegółami tej technologii nadruku.

Adres www:

Nasza ocena: 10

1 723 INF
137 brak zdjęcia
Szybkie i staranne pranie dywanów. Warszawa

Przedsiębiorstwo Undust group to marka, która zatrudnia jedynie specjalistów w swojej dziedzinie, dla których usługi porządkowe to przyjemność. Olbrzymie zaangażowanie w każde zlecenie oraz ogrom starań, by wypełnić oczekiwania zleceniodawcy to priorytetowe cele zatrudnionej kadry. Pranie dywanów (Warszawa) to jedynie element oferty, która całościowo została zaprezentowana na stronie www.undustgroup.waw.pl. A czym wyróżnia się firma? Przede wszystkim profesjonalnym podejście do każdego zadania i dbałością nie tylko o klienta, ale również o środowisko - dlatego do każdego procesu użyty jest najnowszy sprzęt czyszczący. Dzięki temu pranie dywanów (Warszawa) odbywa się szybko i precyzyjnie.

Adres www:

Nasza ocena: 10

1 739 INF
138 brak zdjęcia
Kurierzy z tradycją w Warszawie

Kurierzy (Warszawa) od wieków przewozili listy, paczki, a także meldunki w ekspresowym tempie. Ich cechą charakterystyczną była, i nadal jest, błyskawiczne dostarczanie przesyłek do nadawcy. Nawiązując do tej odwiecznej tradycji, stworzyliśmy firmę kurierską Rapid Express, która działa na obszarze całego kraju. Nasi kurierzy (Warszawa) punktualnie doręczają powierzone im przesyłki pod wskazany adres, do rąk własnych adresata. Każda transportowana przez nas paczka jest ubezpieczona, a także odpowiednio zabezpieczona - nawet najdelikatniejsza porcelana jest u nas bezpieczna. Jeżeli szukają Państwo godnej zaufania, solidnej i szybkiej firmy kurierskiej to Rapid Express jest najlepszym wyborem.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

1 756 INF
139 brak zdjęcia
Nieważność małżeństwa kościelnego jak ją osiągnąć

Nieważność małżeństwa kościelnego wymaga dopełnienia szeregu zabiegów, jakie o niej zaświadczą. W celu zorientowania się w temacie warto zajrzeć na stronę internetową Kanonista.eu. Znajdują się tutaj zasady, jakie trzeba spełniać, aby starać się o taki stan rzeczy. Nieważność małżeństwa jest zagadnieniem trudnym związanym typowo z prawem kościelnym, które zwykle jest dla człowieka niezrozumiałe i wymaga odpowiednich wyjaśnień. W tym celu właśnie powstała strona Kanonista, która pomaga ludiom uporać się z tymi i wieloma innymi wątpliwościami związanymi z małżeństwem.

Adres www:

Nasza ocena: 10

1 977 INF
140 brak zdjęcia
Salon kosmetyczny łomianki dla eleganckiej kobiety

Atelier Urody prowadzone przez Agnieszkę Skibę, która nie boi się firmować swojego biznesu nazwiskiem, to profesjonalny salon kosmetyczny (Łomianki). W ofercie gabinetu dostępne są takie zabiegi jak depilacja woskiem, henna, makijaż okazjonalny, makijaż permanentny, depilacja laserowa, manicure, pedicure i wiele innych zabiegów pomagających kobietom (bo to głównie do nich skierowana jest oferta) czuć się pięknie, powabnie i elegancko. Warto więc odwiedzić ten profesjonalny salon kosmetyczny. Łomianki nie leżą zbyt daleko od stolicy, jest tam dobry dojazd i własnym autem, i komunikacją. Atelier Urody Agnieszka Skiba (www.atelier-urody.net/) to nazwa warta nie tylko zapamiętania.

Adres www:

Nasza ocena: 10

1 070 INF
141 RoloStyl oferuje Rolety Poznań

Jeśli szukasz nowych pomysłów na odnowienie mieszkania lub wykończenie okna, Rolo Styl zaprasza do zapoznania się z ofertą akcesoriów okiennych. Rolety Poznań oferowane przez sklep Grzegorza Bachórza to produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów. Szeroki wybór wzorów i bogata kolorystyka umożliwią wybór idealnej tkaniny do każdego wnętrza. W sprzedaży Rolo Styl posiada: rolety Poznań zewnętrzne, wewnętrzne, rzymskie, maty bambusowe, żaluzje poziome i pionowe, moskitiery, markizy, a także bramy garażowe i przemysłowe. Fachowa obsługa klienta doradzi podczas zakupów i sprawnie przeprowadzi montaż.

Adres www: http://rolostyl.pl/oferta/rolety-zewnętrzne-poznań

Nasza ocena: 10

1 194 INF
142 brak zdjęcia
apex clean - firma sprzątająca poznań

Firma sprzątająca poznań ApexClean oferuje przede wszystkim usługi, których celem jest sprzątniecie określonego pomieszczenia lub terenu na zewnątrz budynku. Jednakże nie jest to jedyna usługa jaką swoim klientom proponuje firma sprzątająca poznań. Wśród pracowników firmy znajdują się także specjaliści od projektowania terenów zielony, którzy z chęcią zaprojektują i założą tereny zielone według wytycznych klientów. Oczywiście zajmą się oni także ich porządkowaniem. Wszystkich szczegółów dotyczących oferty można dowiedzieć się ze strony internetowej. Zamieszczone zostały tam również informacje dotyczących innych usług proponowanych przez firmę.

Adres www:

Nasza ocena: 10

1 819 INF
143 szybkie pakowanie saszetek

Szukasz firmy, która zaoferuje Ci profesjonalne pakowanie saszetek? Usługi Greenpack (www.gpack.pl) są dla Ciebie! Pakowanie saszetek zawierających produkty kosmetyczne, farmakologiczne czy też spożywcze przebiega szybko i sprawnie ze szczególnym uwzględnieniem oczekiwań klienta. Pakowaniu mogą podlegać wszelkie konsystencje - stałe, płynne, żelowe o różnych pojemnościach. Greenpack gwarantuje fachową obsługę i terminową realizację zlecenia. Doskonałe zaplecze technologiczne oraz wieloletnie doświadczenie sprawiają, że usługi firmy Greenpack są najlepsze. Atrakcyjna, cena, która przy większych zamówieniach podlega negocjacjom, to dodatkowa zaleta firmy. Skontaktuj się z przedstawicielem Greenpack i poznaj szczegóły.

Adres www: http://gpack.pl

Nasza ocena: 10

1 620 INF
144 brak zdjęcia
Tanie kotły grzewcze

Każdy kto planuje zakup nowego kotła do ogrzewania swojego domu, może zajrzeć na stronę internetową firmy Pereko. Oferuje ona przeróżny asortyment, służący do ogrzewania domów i biur. Największą popularnością w ich ofercie cieszą się kotły grzewcze, które na stronie są szczegółowo opisane. Oferowane na stronie kotły grzewcze są rozwiązaniem dla każdego, ponieważ występują w przeróżnych rozmiarach i o różnej mocy grzewczej. Dużą zaletą jest i to, że ekogroszek którym się w nim pali, jest stosunkowo tani i bardzo łatwo dostępny.

Adres www:

Nasza ocena: 10

1 960 INF
145 brak zdjęcia
Tarasy kompozytowe Idea Garden

Tarasy kompozytowe stworzone są dla osób lubiących spędzać czas na świeżym powietrzu. Idea Garden stworzy taras specjalnie dla ciebie! Wybierz wzór, rodzaj a my stworzymy go idealnie według twoich wskazówek. Od wielu lat pracujemy w tej branży, dlatego też nasze tarasy kompozytowe znane są z wysokiej jakości wykonania oraz wieloletniej przydatności bez konieczności naprawiania. Udzielamy również porad w jaki sposób należy dbać o nasz taras, by wyglądał pięknie i świeżo przez wiele lat niezależnie od warunków atmosferycznych. Postaw na najwyższą jakość skorzystaj z naszych usług!

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

1 477 INF
146 brak zdjęcia
Catering serwis Gastro Magic Service

Warto wiedzieć, że organizacja wydarzenia, to nie tylko zagwarantowanie na przykład podczas konferencji naukowej obiadu, ale również odpowiednia obsługa, jego podanie. Catering serwis to również usługa, o której nie można zapomnieć. Gastro Magic Service oferuje catering serwis. Jeżeli zatem jesteśmy organizatorem takiego wydarzenia to warto zgłosić się do Gastro Magic Service. To po prostu profesjonaliści. Wszystko będzie odpowiednio przygotowane i nie będzie się trzeba martwić o tę stronę wydarzenia. Szczegóły oferty tej firmy można znaleźć na jej stronie Wypozyczalnia.waw.pl.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

1 495 INF
147 brak zdjęcia
Danceweek, czyli dobre studio tańca Warszawa - wymagający rynek

Danceweek to jedna z wieku szkół tańca, które swoje usługi oferują w dwóch miejscach w stolicy. Ponadto prowadzone są przez tę szkołę zajęcia indywidualne. To naprawdę dobre studio tańca. Warszawa ma wiele możliwości, ale taka szkoła jak Danceweek, wie, albo chociaż ma pomysły jak nieustannie rozwijać firmę i co ważne zarządzać jej marką. Danceweek to naprawdę dobre studio tańca. Warszawa to wiele propozycji rozwijania pasji, zainteresowań, dla osób w różnym wieku. Wystarczy chcieć i działać. Oferta szkoły na stronie Taniec-warszawa.pl.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

1 661 INF
148 brak zdjęcia
Dywany wełniane Sztuka Beskidzka

Przepiękny dywan wełniany który ozdobi twoje mieszkanie znajdziesz dzięki nami. Sztuka Beskidzka od wielu lat zajmuje się wyrobem koców i dywanów. Dywan wełniany czy też koc jest czymś potrzebnym w każdym domu. Zależy nam na tym aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z naszych usług. Piękne wzory bardzo korzystne ceny, możliwość zakupu produktów poprzez naszą stronę internetową. Postaw z nami na piękno i nowoczesność, tylko teraz niezwykła promocja wszelkie dywany za połowę ceny! Nie zwlekaj sprawdź naszą ofertę.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

1 361 INF
149 http://www.kochtex.pl
Zorganizuj konferencje w Poznaniu

Kochtex reklamuje się jako marka dla wymagających. Jest to firma, która istnieje na rynku od pięciu lat i zajmuje się pozyskiwaniem klientów oferujących szkolenia, kursy czy konferencje. Głównym zadaniem Kochtex staje się zatem organizacja konferencji. Poznań jest miejscem, gdzie ta profesjonalna marka działa. Organizacja konferencji Poznań proponowana przez tego partnera zaczyna się od znalezienia odpowiedniej, dobrze wyposażonej sali. Zwykle są to pomieszczenia usytuowane w nowoczesnych, klimatyzowanych biurowcach w samym centrum Poznania. Dzięki temu klient ma gwarancję jakości i komfortu.

Adres www: www.kochtex.pl

Nasza ocena: 10

1 962 INF
150 brak zdjęcia
Ital-Karton - Opakowania tekturowe

Mająca swą siedzibę w Świdnicy k. Zielonej Góry firma Ital-Karton, która na rynku istnieje już od ponad 18 lat, oferuje wszystkim klientom opakowania tekturowe. Są one wciąż jednymi z popularniejszych przedmiotów, używanych przy przeprowadzkach, opakowywaniu dużych przedmiotów czy po prostu przewożeniu towarów z jednego miejsca na drugie. Opakowania tekturowe dostępne w ofercie Ital-Karton to między innymi pudła klapowe, pudła fasonowe (które mogą być też zaprojektowane przez klientów), innego rodzaju opakowania z tektury falistej oraz zwoje takiej tektury.

Adres www:

Nasza ocena: 10

1 678 INF
151 brak zdjęcia
Sprawdzona niania Warszawa

Za pośrednictwem agencji Dudek można wynająć osobę pomocną w domowych obowiązkach czy opiece nad dziećmi, taką jak gosposia czy niania. Warszawa to miasto, w którym agencja ma swoją siedzibę i w obrębie którego przede wszystkim działa. Przedsiębiorstwo cieszy się opinią firmy rzetelnej oraz licznymi opiniami zadowolonych ze świadczonych usług Klientów. Celem działalności agencji Dudek jest pomoc w znalezieniu odpowiednio wykwalifikowanej, doświadczonej i rzetelnej osoby, która sprawdzi się jako pomoc domowa, opiekunka bądź niania Warszawa. Kandydaci na dane stanowiska są poddawani dokładnej weryfikacji, tak aby zyskać stuprocentową pewność co do ich kwalifikacji i profesjonalizmu.

Adres www:

Nasza ocena: 10

1 959 INF
152 brak zdjęcia
Najlepsze ręczniki papierowe na lineatrade.pl

Linea Trade to profesjonalna i sprawdzona firma zajmująca się sprzedażą i dystrybucją urządzeń sanitarno-higienicznych oraz środków czystości takich jak mydła w płynie, odświeżacze powietrza czy ręczniki papierowe. Przedsiębiorstwo działa także w zakresie serwisowania oferowanych urządzeń. Linea Trade może pochwalić się niezwykle bogatym asortymentem, w skład którego wchodzą produkty najwyższej jakości, takie jak m.in. kosze na śmieci, dozowniki mydła, suszarki do rąk oraz do włosów, ręczniki papierowe, worki foliowe oraz wiele innych artykułów. Zapraszamy na stronę internetową przedsiębiorstwa w celu zapoznania się ze szczegółami oferty!

Adres www:

Nasza ocena: 10

1 529 INF
153 brak zdjęcia
Kancelaria - Jerzy Chojka zaprasza Wrocław!

Kancelaria adwokacka Jerzego Chojki zapewnia kompleksową obsługę prawną w wielu dziedzinach. Kancelaria (Wrocław) specjalizuje się w prawie gospodarczym, inwestycyjnym oraz cywilnym oraz w kwestiach prowadzenia działalności gospodarczej. Oferuje profesjonalne, staranne indywidualne podejście do każdej sprawy. Kancelaria (Wrocław) stawia na innowacyjne i skuteczne rozwiązania, które mają usprawnić opiekę prawną. Kancelaria Adwokacka Jerzego Chojki zapewnia, że w każdej sprawie będzie do końca walczyć o korzystne dla klienta rozstrzygnięcie, a do skorzystania z usług kancelarii powinno zachęcić zdanie wielu zadowolonych dotychczasowych klientów.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

1 455 INF
154 brak zdjęcia
Profesjonalna naprawa komputerów w TPL Warszawa

Profesjonalna naprawa komputerów (Warszawa) to usługa niezwykle dzisiaj pożądana. Oferuje ją renomowany Serwis TPL. Od wielu lat marka skupia najlepszych w swoim fachu specjalistów, którzy dzięki umiejętnościom i doświadczeniu potrafią uporać się z wieloma problemami komputerowymi. Naprawa komputerów (Warszawa) odbywa się w siedzibie tej firmy, gdzie w bardzo krótkim czasie stawiana jest diagnoza. Samo serwisowanie trwa w miarę możliwości również krótko, co przyciąga uwagę klientów chcących mieć urządzenie z powrotem przy sobie. TPL to zaufany serwisant rozwiązujący każdy problem.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

1 546 INF
155 brak zdjęcia
Mag-Dal oferuje flagi.

Flagi to specjalność firmy Mag-Dal z Poznania. W ich szerokiej ofercie znajdują się zarówno flagi firmowe (szyte również według projektu uzgodnionego z klientem) , państwowe, organizacji międzynarodowych czy również kościelne. Szyte są one dwoma metodami tradycyjnym sitodrukiem oraz sublimacją, pozwalającą uzyskać bardziej szczegółowe efekty graficzne, co jest szczególnie ważne przy umieszczaniu na flagach logotypów czy innych znaków. W bogatej ofercie firmy znajdują się również urny i kabiny wyborcze, stojaki, szarfy i wiele innych przydatnych artykułów, które na pewno zainteresują klientów.

Adres www:

Nasza ocena: 10

1 684 INF
156 http://www.kams.com.pl/k44,ochrona-wzroku-okulary-ochronne.html
Okulary ochronne kraków dobre do pracy

Okulary ochronne (Kraków) to przedmiot wykorzystywany przez wielu pracowników różnych branż, który pozwala ochronić ich oczy przed wieloma niebezpiecznymi czynnikami zewnętrznymi. Ich dystrybucją, tak jak i wielu innych elementów ochronnych, zajmuje się firma KAMS. Istnieje ona na rynku od wielu lat, dzięki czemu proponuje klientom sprawdzone rozwiązania wysokiej jakości. Okulary ochronne (Kraków) to niejedyna propozycja firmy. Można tu znaleźć także ubrania, obuwie, rękawice, ubrania medyczne, znaki BHP, tablice ostrzegawcze, informacyjne, różnego rodzaju czyściwa i wiele innych niezbędnych pracy elementów.

Adres www: www.kams.com.pl

Nasza ocena: 10

1 618 INF
157 Najlepsze opony ciężarowe w cargum
Najlepsze opony ciężarowe w cargum

Odpowiedniej jakości opony ciężarowe zapewniają komfort oraz bezpieczną jazdę, zarówno na krótkich, jak i tych dłuższych trasach. Warto więc zainwestować w produkty najwyższej jakości. Takie właśnie opony ciężarowe swoim Klientom oferuje firma Cargum. Przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą i dystrybucją opon i akcesoriów samochodowych pochodzących od najlepszych, renomowanych producentów, takich jak np. Bridgestone czy Continental. Cargum (www.opony.cargum.pl) swoje siedziby ma w Warszawie, Katowicach, we Wrocławiu oraz innych większych miastach Polski. Z niezwykle bogatą ofertą firmy (ponad 30 tys. rodzajów opon) zapoznać można się także za pośrednictwem strony internetowej. Zapraszamy serdecznie!

Adres www: www.opony.cargum.pl

Nasza ocena: 10

1 615 INF
158 Resturacja Filharmonia - wesela Gdańsk

Już teraz zamów u nas sale na organizację takich przyjęć jak wesela. Gdańsk jest miejscem, gdzie organizujemy co roku w naszej restauracji kilkadziesiąt przyjęć weselnych. Nasi klienci są zadowoleni z obsługi, jakości naszych potraw oraz wyglądu naszej restauracji. Nie możesz zorganizować wesela w inne restauracji niż restauracja Filharmonia. Gwarantujemy, że goście będą zachwyceni klimatem jaki panuje w naszej restauracji. Drugiego takiego miejsca nie spotkasz, dlatego musisz zorganizować u nas wesela. Gdańsk zaprasza wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszej restauracji Filharmonii.

Adres www: http://restauracjagdansk.pl/wesela

Nasza ocena: 10

1 051 INF
159 brak zdjęcia
Tylko biuro tłumaczeń Poznań Fatix posiada tak kompleksową ofertę

Fatix to biuro tłumaczeń Poznań, które w przeciągu sześciu lat zdobyło nie tylko uznanie w branży, ale także zaufanie klientów, którzy współpracują z nami na stałe. Oferujemy Państwu tłumaczenia obejmujące dziewiętnaście języków, w tym język japoński i chiński, których dokonują doskonale wykształceni lingwiści, w tym tłumacze przysięgli. Wykonywanie przez nas tłumaczenia to nie tylko język ogólny, ale również specjalistyczny, na przykład biznesowy, medyczny, bądź też techniczny. Prócz tłumaczeń, proponujemy również Państwu usługę voice- over oraz dubbing. Tylko biuro tłumaczeń Poznań Fatix posiada tak kompleksową ofertę.

Adres www:

Nasza ocena: 10

1 672 INF
160 Czujnik temperatury od spółki Czah-Pomiar

Spółka Czah-Pomiar prowadzi sprzedaż wielu produktów związanych z pomiarem temperatury, prowadzi również sklep internetowy. Jednym z typów produktów, który znajduje się w sprzedaży jest czujnik temperatury. Tutaj oferta jest szeroka i właściwie należy przyznać, że kategoria - czujnik temperatury cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Spółka Czah-Pomiar to oprócz sprzedaży również produkcja. To tutaj właśnie wykonywana jest produkcja czujników do pomiaru temperatury. Wśród tej oferty można wymienić dwa rodzaje, czyli czujniki termoelektryczne oraz rezystancyjne. Oprócz czujników w ofercie można znaleźć przetworniki siły i masy.

Adres www: http://www.czah.pl

Nasza ocena: 10

1 682 INF
161 brak zdjęcia
Somi - firma sprzątająca z Poznania

Somi to profesjonalna firma sprzątająca (Poznań) z Poznania, która oferuje różnego rodzaju usługi. W ofercie, którą przedstawia firma sprzątająca (Poznań) Somi, znaleźć można między innymi takie usługi, jak kompleksowe sprzątanie domów, mieszkań, biur, szkół, centrów handlowych, obiektów sportowych, hal produkcyjnych, magazynów, hoteli oraz innych lokali, jak również zlecenia bardziej wyspecjalizowane, takie jak czyszczenie żaluzji, mycie okien czy pielęgnacja ogrodu. Firma posiada doskonale wykwalifikowaną kadrę, która wykorzystuje tylko bezpieczne i nowoczesne środki czystości oraz najwyższej jakości sprzęt.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

1 631 INF
162 brak zdjęcia
Zamrażarki do niskich temperatur

Spółka Alchem Grupa to renomowany producent w branży chemicznej, który zaopatruje liczne instytucje badawcze i laboratoria w niezbędny sprzęt technicznych. Niczym w procesie chemicznym, także tutaj tradycja łączy się z nowoczesnością. Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom spółka wprowadziła do swojej oferty zamrażarki niskotemperaturowe. Urządzenie jest nowością w przedsiębiorstwie, które potrafi osiągnąć temperaturę minimalną wynoszącą -164 stopnie Celsjusza. Od dziś to właśnie zamrażarki niskotemperaturowe stały się wizytówką firmy. Marka Alchem jest gwarancją najwyższej jakości, która oferuje swoim klientom usługi doradcze oraz zapewnia najkrótsze terminy realizacji zamówienia.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

1 553 INF
163 brak zdjęcia
Przygotowanie materiałów do druku

GroupMedia to firma, która wykonuje między innymi skład i łamanie, czyli najogólniej mówiąc przygotowanie materiałów do drukowania. Ponadto projektowanie graficzne i lokalizacja dokumentów również znajdują się w szerokiej ofercie tego podmiotu. To firma, która przede wszystkim w swojej pracy ceni profesjonalizm. I rzeczywiście usługi tej firmy są wysoko oceniane przez samych klientów, co jest chyba największym wyróżnieniem dla każdej firmy. Przygotowanie do druku wymaga doświadczenia i wiedzy pracowników, a tego z pewnością nie można odmówić pracownikom GroupMedia. Cała oferta wraz z przykładami realizacji została szczegółowo przedstawiona na stronie internetowej Groupmedia.pl. Warto ją odwiedzić.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

1 510 INF
164 Odbitki internetowe na nowym fotoboardzie
Odbitki internetowe na nowym fotoboardzie

Odbitki przez internet w dzisiejszych czasach to już codzienność - każdy woli z zacisza domowego, wysłać do biura zdjęcia i potem w domu je odebrać. Dlatego też my postawiliśmy właśnie na taki typ działalności. Odbitki przez sieć od Foto Home, to zdjęcia wywołane na najwyższej jakości materiałach. Zarówno na papierze fotograficznym czy płótnie krosnowym, jak i dla ambitniejszych - na fotoboardach. Każdy może wybrać dowolną wielkość oraz ilość czy rodzaj, zaznaczyć czy zdjęcia mają być wykadrowane czy też nie. Klient ma pełne pole manewru, a my z największą przyjemnością zastosujemy się do wszelkich wytycznych.

Adres www: www.fotohome.pl

Nasza ocena: 10

1 508 INF
165 brak zdjęcia
Wolno-stojące rozwiązania garażowe

Potrzebny ci garaż na teraz? Nie stać cię na wynajem drogiego garażu, lub nie masz możliwości aby taki garaż wynająć? Zainwestuj w swój własny garaż stojący wolno tuż obok mieszkania. Już dziś możesz zakupić blaszany garaż, który będziesz mógł postawić w dowolnym miejscu na swojej posesji. Jest to idealna alternatywa dla każdego, kto potrzebuje niedrogiego, wolno-stojącego garażu na teraz. Nasza firma dostarcza blaszane garaże w dowolne miejsce. Realizujemy zamówienia w ciągu kilku dni od złożenia. Nie musisz narażać swojego samochodu na niszczenie, kup nasz garaż na www.esuperstal.pl.

Adres www: www.przemekmosakowski.pl

Nasza ocena: 10

1 092 INF
166 brak zdjęcia
Perfekcyjny fotograf ślubny z Piły

Pani Monika Kegel to profesjonalny fotograf ślubny (Piła), który nie tylko chwyta na zdjęciach najważniejsze momenty w życiu, ale przede wszystkim emocje. Łzy, radość, szczęście - to tylko niewielki gram uczuć, które emanują z twórczości artystki. Warto podkreślić, że zamiłowanie do piękna zaowocowało prężnie rozwijającym się biznesem, który znajduje coraz więcej swoich zwolenników. Fotograf ślubny (Piła) przygotowuje scenariusz sesji zdjęciowej wraz z parą młodą, by jak najtrafniej spełnić oczekiwania klientów. Fotografie, statyczne czy dynamiczne, kolorowe czy w odcieniach szarości - każde z nich są perfekcyjne.

Adres www:

Nasza ocena: 10

1 577 INF
167 brak zdjęcia
banery

Verde Druk zaprasza do współpracy agencje reklamowe, firmy i prywatnych klientów. Personel firmy i zaplecze techniczne przygotowane jest do podjęcia się każdego zlecenia. Do specjalizacji Verde Druk zaliczają się wydruki wielkoformatowe, offsetowe, banery, druki cyfrowe, a także powielanie materiałów biurowych (wizytówek, ulotek, itp.) Banery to możliwość przygotowania świetnej reklamy, niedrogim kosztem. Do wyboru klienta są różne materiały, także te nietypowe np. srebrny papier samoprzylepny etykietowy, czy też karton. Verde Duk to najlepsza firma z jaką możesz podjąć współpracę! Zapoznaj się ze stroną internetową - www.verde-druk.pl

Adres www:

Nasza ocena: 10

1 562 INF
168 brak zdjęcia
agencja ochrony kraków

Agencja ochrony (Kraków) EZT powstała w 1990 roku. Nasza agencja jako jedna z nielicznych posiada rekomendację Polskiej Izby Ochrony Osób i Mienia. Czyni to naszą firmę jedną z najlepszych na rynku pod względem jakości, a także ilości świadczonych usług. EZT to agencja ochrony (Kraków), której naczelnym priorytetem jest nie tylko bezpieczeństwo naszych klientów, ale również ich satysfakcja z oferowanych przez nas świadczeń. Każdego klienta traktujemy indywidualnie - dokonujemy szczegółowych oględzin obiektu, aby opracować najefektywniejszy z możliwych system ochrony danego mienia.

Adres www:

Nasza ocena: 10

1 817 INF
169 brak zdjęcia
dom z drewna

Całoroczny dom z drewna to propozycja nie tylko dla właścicieli działek letniskowych, ale i doskonała alternatywa wobec budynku powstałego z cegieł i pustaków. Całoroczny dom z drewna to nie tylko niewysokie koszty postawienia, ale i dobra izolacja cieplna i wysoki komfort użytkowy. W ofercie firmy Euro-Meble, która cod lat specjalizuje się w produkcji mebli i domów z drewna, jest kilka modeli domów, które powinny zainteresować osoby szukające komfortu, wygody i niebanalnego wyglądu. Dobrze wykonany i zabezpieczony dom z drewna to inwestycja na bardzo wiele lat, do tego przyjazna nie tylko kieszeni, lecz także środowisku.

Adres www:

Nasza ocena: 10

1 857 INF